Sol Reklam
Sağ Reklam

Sunucu için öneriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Caner Coşkun

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
121
Puanlar
2.285
Merhaba aklıma bir kaç şey takıldı da size sormak istedim, sizce iyi bir sunucu için bungeecord olması şart mı? Yani tek sunucu olursa tutmaz mı? Ve bot için aegis mükemmel koruma sağlıyor, sırf bunun için bile bungeecord kurulabilir mi? Eğer bungeecordsuz da koruma sağlanabiliyorsa hangi bot korumasını tercih edersiniz? Bot-Sentry Aegis kadar etkili mi? Ve son sorum SpigotGuard lisansı aldım, bu beni tüm exploitlerden kurtarır mı? Ek olarak casualprotector da gerekir mi? Teşekkürler.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Merhabalar efendim.

BungeeCord bana göre olmazsa olmaz. Aegis ise gerçekten etkili fakat geçilebilir mi derseniz evet. Eğer almadıysanız ücretsiz olan FlameCord & AntiBot bir deneyin derim. BotSentry ise eskiden popülerdi. Şu an bir popülerliği yok gibi. Fakat son sürümlerinde sanki büyük bir güncelleme oldu diye duymuştum ve birkaç kişi çok beğendiğini dile getirmişti diye hatırlıyorum. SpigotGuard konusuna gelirsek, gerçekten güzel bir exploit koruması. Lisansınız varsa tabii ki kullanmanız sizin yararınıza olur. Yanında CasualProtector kullanan birkaç arkadaşım var ve memnun olduklarını dile getiriyorlar. Lazım olursa kullanabilirsiniz. Ücretsiz olaraksa ExploitFixer plugini bulunuyor. Casual'in bir poziyon düşüğü ve ücretsiz hali diyebiliriz. Söyleyeceklerim bu kadar. İyi forumlar dilerim.

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
15.775
Minecraft
YunusCanGungordu
Bahsettiğin forklar piyasadaki en iyi forklar, birinden biri yeterli olur. Tek sunucu için ise [2LS] korumaları iş görüyor.

Caner Coşkun

Elmaslar
121
Puanlar
2.285
Merhabalar efendim.

BungeeCord bana göre olmazsa olmaz. Aegis ise gerçekten etkili fakat geçilebilir mi derseniz evet. Eğer almadıysanız ücretsiz olan FlameCord & AntiBot bir deneyin derim. BotSentry ise eskiden popülerdi. Şu an bir popülerliği yok gibi. Fakat son sürümlerinde sanki büyük bir güncelleme oldu diye duymuştum ve birkaç kişi çok beğendiğini dile getirmişti diye hatırlıyorum. SpigotGuard konusuna gelirsek, gerçekten güzel bir exploit koruması. Lisansınız varsa tabii ki kullanmanız sizin yararınıza olur. Yanında CasualProtector kullanan birkaç arkadaşım var ve memnun olduklarını dile getiriyorlar. Lazım olursa kullanabilirsiniz. Ücretsiz olaraksa ExploitFixer plugini bulunuyor. Casual'in bir poziyon düşüğü ve ücretsiz hali diyebiliriz. Söyleyeceklerim bu kadar. İyi forumlar dilerim.
Yani bungeecord kurmamı mı tavsiye edersiniz? Ve aegis sağlam koruma gibi duruyor ama dediğiniz gibi flamecord 2ls antibot da öyle, ikisinden birini deneyerek seçeceğim. Aklımda aegis lite vardı hem oyuncuyu rahatsız etmiyor hem bot anında devreye giriyor diye ama bakalım, casualprotectoru da atacağım ne olur ne olmaz.
Bahsettiğin forklar piyasadaki en iyi forklar, birinden biri yeterli olur. Tek sunucu için ise [2LS] korumaları iş görüyor.
Sizin fikrinizi de almak isterim, aegis mi tercih edersiniz flamecord + 2lsantibot ve exploitfixer mi? Ve 7 GB Xeon 5670'li makinede başlangıç için idare eder mi beni? Malum bütçe az.

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
Yani bungeecord kurmamı mı tavsiye edersiniz? Ve aegis sağlam koruma gibi duruyor ama dediğiniz gibi flamecord 2ls antibot da öyle, ikisinden birini deneyerek seçeceğim. Aklımda aegis lite vardı hem oyuncuyu rahatsız etmiyor hem bot anında devreye giriyor diye ama bakalım, casualprotectoru da atacağım ne olur ne olmaz.

Sizin fikrinizi de almak isterim, aegis mi tercih edersiniz flamecord + 2lsantibot ve exploitfixer mi? Ve 7 GB Xeon 5670'li makinede başlangıç için idare eder mi beni? Malum bütçe az.
Sana önerim Aegis kullanman hem koruma alanında daha iyi bir performans sağlar

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
15.775
Minecraft
YunusCanGungordu

Eğer Aegis için bütçe ayırabiliyorsan elbette al. Fakat malum kur durumdan dolayı fiyatı 90-100tlye denk geliyor. Elbette FlameCord ve [2LS] de iyi iş görüyor, ben kullanıyorum ve herhangi bir problem yaşamadım, saldırıları çok temiz bir şekilde blokluyor. En azından başlangıç için iyi bir seçim neden olmasın?

Caner Coşkun

Elmaslar
121
Puanlar
2.285
Eğer Aegis için bütçe ayırabiliyorsan elbette al. Fakat malum kur durumdan dolayı fiyatı 90-100tlye denk geliyor. Elbette FlameCord ve [2LS] de iyi iş görüyor, ben kullanıyorum ve herhangi bir problem yaşamadım, saldırıları çok temiz bir şekilde blokluyor. En azından başlangıç için iyi bir seçim neden olmasın?
Pekala o zaman, bütçeden sıkıntım yok çünkü discord sunucularında 40 arkadaşını getirene aegisi veriyorlar, spigotguard'ı da o şekilde aldım. Deneyeceğim, eğer işe yaramazsa (ki sanmıyorum) flamecord'a geçerim. Önerileriniz için tekrardan teşekkür ediyorum, konu kilitlenebilir.

_BaRiS

Be careful and no one should panic!
Elmaslar
261
Puanlar
7.270
Yer
Minecraft
Modchecker kullan.

Caner Coşkun

Elmaslar
121
Puanlar
2.285
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı