Sol Reklam

Sunucu açıp yeterli bilgiye sahip olmayan insanlar

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Önce gidip belli bir miktar hosting lere para yatırıyor ki genelde bol keseden harcayabiliyorlar(bu bizi hiç ilgilendirmez.) Sonra en ufak problemde kendileri araştırmak yerine forumlara konu açıyorlar. Bence çok saçma googleye yazıp bulabilecekleri şeyleri yeni konu olarak açıyorlar ya da forumda arayıp bulabilecekleri bile soruyorlar bence bu post kasmaktan başka bir şey değil. Grup olarak perm istiyor bi arkadaşımız indirdiği hazır plugin paketinin içindekini kopyalayıp yapıştırması daha kolay bence. Ben böyle düşünüyorum seviyeli ve mantıklı cevaplarınıza açığım. Forumda çoğu kişinin rahat kendini ifade edebildiğini sanmıyorum çoğu kişi farklı bir kişiliğe bürünmeye çalışıyor mesela ben yazdıklarıma yazış şeklime falan dikkat etmeye çalışıyorum ama normalde böyle birisi değilm. Bu da forumun büyüsü herhalde.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Artık öyle bir noktada ki bu sunucu işleri geçenlerde açtığımız yaklaşık 1 ay aktif kalan sunucumuzda her türlü şeyi kendimiz baştan editlemiştik.
Kullandığımız bazı eklentileri de kendimiz yazmıştık.
Emek sunucu olmasını istedik 7-8 kişilik genelde +18 yaş kitlemiz vardı.
Fakat daha fazla değer görmesini isterdik görmedi ve şu an kapattık.
Diyeceğim o ki gidip de p2555 veren , başka paketlerden alıntı olan, çok az emek verilmiş sunucular insanların daha hoşuna gidiyor.​

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Minecraft genel olarak battı bence.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Artık öyle bir noktada ki bu sunucu işleri geçenlerde açtığımız yaklaşık 1 ay aktif kalan sunucumuzda her türlü şeyi kendimiz baştan editlemiştik.
Diyeceğim o ki gidip de p2555 veren , başka paketlerden alıntı olan, çok az emek verilmiş sunucular insanların daha hoşuna gidiyor.​
Yani oyuncu kitlesi pek değiştirilemez sonuçta insanların hoşlandığı şeyler farklı oluyor. Zaten genel oyuncu kitlesi emek olayının farkında değil hepsi param olsa bende açarım kafasında. O p2555 veren sunucular ki benimde vardı öyle bir sunucum ama sistemlerim farklıydı p30 a kadar mı ne vardı edit kafa vb ben tanıtımımı iyi yaptım şansıma bi kaç farklılığım oldu 2 yıl falan devam etti sunucu. Denge sağlanmadımı oyuncu reklamda gördüğünü oyunda görmedimide sorun yaşatıyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Minecraft genel olarak battı bence.
Bunu sağlayanlar kimler hocam sence?

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Haklısın kardeşim...

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi
MinePass

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Bunu sağlayanlar kimler hocam sence?
Sence? Yeni oyunların çıkması, OPSkyBlock(Emin değilim), Önüne gelen server açması (Emin değilim) bunu gibi şeyler sanırım.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı