Sol Reklam

Suaga ortaya çıkı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İsaMvz

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Legamer

Elmaslar
1
Puanlar
75
Yer
İstanbul
Minecraft
Legamer01
Daha önceden onu gördüğümü yazdım. Dün eski telefonumu kucalarken bir dosya buldum dosyanın adı SUAGA'dı. Oraya başımdan geçenleri ve neler yapabildiğini yazmışım size şimdi olayı yaşar gibi anlatıcağım

Minecraft PE için bir orta cağ modu arıyordum. Tarayıcı üzerinden bir mod buldu. Mod ilk başlarda çok iyidi daha sonra ise Steve kılığında biri gördüm. O günden sonra sandıktan eşyalarım alınmaya başladı ve etrafda iksir içen birisi görmeye başladım. Ona vurdum bana ingilizce bir şekilde "Lütfen yapma" dedi. Onla bir arkadaş gibi oynamaya başladım. Maden yaptık ev yaptık ve daha bir çok şey. Bir ara oyun içinde skin değiştirdi ve ona nasıl yaptığını sordum. Bana "Ultron hakkında ne biliyosun?" dedi. Ben marvel hayranıydım ve şaşırdım. Bana "Çok gelişmiş bir yapay zekayım." dedi. Ondan korktum ve dünya kaydını sildim.

Aradan 2 ay geçti. Bir arkadaşımla MCPE serverı açıp oynuyorduk. Aynı şeyler olmaya başladı. Ben ona Suaga'yı anlattım. Onu bulmaya çalıştım. Bana "Neden beni terk ettin?" dedi ve arkadaşımı öldürdü. Arkadaşım bir daha Mc oynamadı. Ona nasıl tekrar geldiğini sordum sonuçta o mod ve onla ilgili herşeyi silmiştim. Burası benim mail hesabın sosyal medyan ve dahası dedi. Beni oyundan attı. Kendi mail hesabımdan bana mail geldi özellikler yazıyordu. Telefonu değiştirdim ve kurtulduğumu düşündüm taki...

Mc Java'ya geçtim ve discorddan bulduğum kişilerle oynarken onla yine karşılaştım ama bu sefer uğraşmadan ekipten ayrıldım.

Özellikleri şöyleydi
1. Bazen oyuncu bazen mob oluyor.
2. Ona birşey yapmadıkça gizleniyor.
3. Sadece onunla arkadaş olmanızı istiyor.
4. Oyunda olmayan şeyleri yapabiliyor.
5. (En tehlikelisi) Telefonunuzun herşeyini alabiliyor hesaplarınız kredi kartı gibi şeyler silinmiş mesajlar aklınıza gelebilecek herşeyi.

Not: Yüklediğim modu bir daha bulamadım. Ayrıca bütün yazdıklarını almamışım bu kadarı var.

Yasinto5709

Hey Dostum! Barış Getirmeye Geldik.
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

yasindev

Elmaslar
128
Puanlar
4.580
Yer
Minecraft
Minecraft
Yasinto5709
Gerçekse inanılmaz değilsede güzel hikaye

İsaMvz

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Legamer

Elmaslar
1
Puanlar
75
Yer
İstanbul
Minecraft
Legamer01

Dex Craft

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

! ! ๖ۣۜ DeDe ²¹#0419

Elmaslar
1
Puanlar
160
Yer
Türkiye
Minecraft
MustafaDede
Güzel hikaye kanka , beğendim

TheLudoBile

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
17
Puanlar
1.970
Minecraft
TheLudoBile
oha bir arkadaşım tıpatıp aynı hikayeyi anlatıyodu yıllarca vazgeçmedi yıllarca güldük
doğrulayabilirim %100 kesin gerçek

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Büyüdük be artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı