Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Steam’de Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
1509200-steam-desktop-wallpaper-1920x1080-1080p.jpg

Steam'de Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri Başlıyor
İndirime Giren Oyunlar

Dünyanın en popüler platformu olan Steam'in ay takvimi yeni yılı ile birlikte indirimleri başlamakta. Steam, 4 gün sürecek bu indirimler ile birlikte pek çok oyuncuyu mutlu edecek. Ay Takvimi Yeni Yılı indirimi 27 Ocak 21.00'da bitecek. Valve, bu indirimle beraber oyun severlerin yüzünde tebessüm yaratıyor ve aynı zamanda hem yeni hem eski oyunlarda da indirime başvuruyor. Bu indirimin her günü kırmızı zarf verilecek. Çin'de olan Ay Takvimi Yeni Yılı ile özdeşleşen bu zarflardan, 12 hayvanlı ay takviminde yeni sene Fare yılı olduğundan fare tokenleri çıkacaktır. Bu tokenleri kullanabilmek için Ay Yeni Yılı Gece Marketi'ne giriş yapmanız gerekmektedir. Alabileceğiniz ürünler şu şekildedir; sohbet odası efektleri, sohbet çıkartmaları ve animasyonlu arka planlar gibi ürünler yer alıyor.

steam-logo-.jpg

İşte En Çok Dikkat Çeken Oyunlar
İndirim Sırasında En Beğenilen Oyunlar

1) Hellblade: Senua's Sacrifice

Oyuna başladığınızda eğer insan gelişimi hakkında az da olsa bilginiz var ilginiz varsa, tekamül havuzunda akıl hastalıklarına neden olan genetik rahatsızlıkların neden saf dışı edilmediği hakkında bir merakınız olmayacaktır. Bir bireyin kafasında, beyninde hiç susmayan sesler ile veya gördüğüne inanmış olduklarının peşinde belki de ölüme kadar götürecek bu yolculuğa çıkması sizde yara açabilir. Bu kişi sizi üzecek, korkutacak ve hatta çoğu zaman da ona acıyacaksınız. Neden mi ? Çünkü siz kendinizin hasta olmadığını düşünüyorsunuz. Asıl hasta olan o, böyle düşünüyorsunuz. Hellblade oyununun ana karakteri psikozlu bir kadın: Senua, küçüklüğünden beri rahip babası tarafından akıl hastası olduğuna ve içinde karanlıkların yaşadığına inandırılmış. Üçüncü bakış açısı [TPS] ile kontrol ettiğimiz Senua, bu yolculuğu boyunca üstesinden gelmesi gereken bir çok olay ile karşılaşıyor. Örnek olarak rün adı verilen bulmacalar Senua'yı engellemek amacıyla yapılmıştır. Oyunun toplam süresi 5 ila 8 saat arası değişmektedir. Sürenin kısa olacağını oyun çıkmadan da belirten yapımcı bu neden ile fiyatıda aşağıda tutmaktadır.

16.66 TL | %66 İndirim

686756.jpg

2) Battletech

Başarılı bir bağış kampanyası ve uzun süren bir yapım sürecinin ardından, Mecha dendiğinde akıllarımıza gelen ilk isimlerinden biri olan Battletech, 2018 yılında piyasaya sürüldü. Yaklaşık 3 yıl önce çok büyük bir Kickstarter kampanyası ile kendini duyuran Battletech hayranları ile buluşması çok iyi geçmişti. İlk görseller, videolar demişken oyunun ağızlarının suyunu akıttığı bir gerçek. Tur-tabanlı strateji oyunu olan Battletech, 3025 yılında iç savaşın yaşandığı bir galakside gerçekleşmektedir. Galaksinin kontrolünü sağlamaya çalışan soylular,aileler, askeri birlikleri patlak vermesiyle robotlar devreye girmiştir. İlgi çeken grafikleri ve yazılan hikayesinin dışında tur-tabanlı oyun türüne de yeni bir serüven getirileceğine inanılan bu oyun, her bir Mecha'yı özelleştirmenizin imkanını sunuyor. En iyi orduyu ve senaryonun nasıl biteceği tamamen sizlere kalmış. Eğer burada sıkılırsanız arkadaşlarınız ile ya da dünyanın her köşesinden bu oyunu oynayan kişiler ile multiplayer arenada kapışabilirsiniz.

20.74 TL | % 66 İndirim

189755.jpg

3) Wolfenstein: The Old Blood

Wolfenstein serileri, FPS tutkunları için ayrı bir yere sahiptir. Arada sırada çıkan ortalama yapılarına rağmen her yeri serisinde heycanlanmaktayız. 2014 yılında çıkan Wolfenstein: The Old Blood oyununa verilen puanlar pek içi açıcı olmasa da genel olarak oyuncuların beğendiği bir oyun olmuştu. Seriyi yeni döneme göre yenilerken, eski kafa alışkanlıklarının devam etmesi takdirlerimizi toplamıştır. Bir eklenti paketi olması nedeniyle farklı şeyler deneme ihtiyacı duyan bu oyun, standart düşmanlarının yanına eklemiş olduğu, nazi zombileri ile oyuna eğlence ve aksiyon katmıştır.

9.30 | % 70 İndirim

Wolfenstein_Warriors_Men_437014_1920x1080.jpg

4) Total War: THREE KINGDOMS

İlk Total War oyunu olan bu oyun çıktığı günden itibaren 20 yıl geçti. Total War serisinde bu süreçte, toplamda 11 oyun, sürüsüne bereket ek paketleri ve birkaç tane de yan oyun çıkarmıştır. Şimdi ise serinin, rotasını Çin'e çeviren en yeni üyesi olan, Total War: THREE KINGDOMS ile karşı karşıyayız. Çin'i tek bir bayrak altında toparlama, barışı, özgürlüğü ve düzeni yerine getirme mücadelesine girişen hanedanlık savaşlarında oyuncuların payına ne düşmüş ?

Grafik olarak hem haritaların ekranı hem de savaş alanlarının görselleri gayet iyi durmaktadır. Arayüz ekranında sunulmuş detaylar oyunun kendi temasını tamımlamaktadır. Savaş ekranlarında ise haritanın dibine kadar girip savaşı izlemeniz bile olası bir durum.

157.50 TL | % 25 indirim

1022164.jpg

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Listenin 4. sırasında olan oyunu oldukça uzun süredir satın almak istiyordum ancak fiyatı biraz pahalı geldiği için almamıştım. Neyse ki siz böyle bir konu açtınız ki indirimden haberdar oldum ve birazdan kredi kartını alıp oyunu daha makul fiyatıyla nihai satın alacağım. Kaleminize sağlık <3

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
Listenin 4. sırasında olan oyunu oldukça uzun süredir satın almak istiyordum ancak fiyatı biraz pahalı geldiği için almamıştım. Neyse ki siz böyle bir konu açtınız ki indirimden haberdar oldum ve birazdan kredi kartını alıp oyunu daha makul fiyatıyla nihai satın alacağım. Kaleminize sağlık <3
Kusura bakma ama konuyu okumayıp yorum yaptınız herhalde. İndirimine son tarihi 27 Ocak'tı.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Kusura bakma ama konuyu okumayıp yorum yaptınız herhalde. İndirimine son tarihi 27 Ocak'tı.

Evet, fark ettim. Maalesef oyunun indirim süresi bitmiş ancak oyun sevgime engel olamadı ve bende satın aldım :))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı