Sol Reklam
Sağ Reklam

Steamda Oyun Nasıl Alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Birçok Kullanıcının merak ettiği şey budur aslında steamda oyun nasıl alınır? güvenlimidir? bu konuda bu soruları cevaplayacağız konuya geçelim.

Öncelikle steamda oyun almak için kayıt olmanız gerekmektedir.
Aşşağıda gösterildiği gibi steam uygulamamıza tıklıyoruz ve ''YENİ HESAP OLUŞTUR'' a tıklıyoruz oradan bilgilerimizi giriyoruz ve kayıt oluyoruz!

2_9.jpg

Sonraki işlemde ise istediğimiz oyuna mağazadan tıklıyoruz ve sepete ekleye basıyoruz aynen görseldeki şekilde.
Screenshot_2.png

Ondan sonra sepetimize giriyoruz ve kendim için satın ala tıklıyoruz.
steam-oyun-sat%C4%B1n-alma-2.png

Önümüze çıkan sayfaya ödeme yöntemini seçerek bilgilerimizi giriyoruz.
steam-oyun-sat%C4%B1n-alma-4.png

Herşeyi tamamladıktan sonra oyunumuz kütüphanemize geliyor oradan indirip oyunun keyfini çıkarabiliyorsunuz :).

İyi forumlar , iyi oyunlar..

Son düzenleme:

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Güzel anlatım bir sonra ki konunu steam key nasıl kullanır olarak açmalısın.​

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Ellerine sağlık.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul

ImperialSwag

2 günlük premium sahibi <3
Elmaslar
86
Puanlar
0
Yer
Istanbul
Bu konuya ihtiyaç mı vardı ki açtın anlamadım ama okumadan göz gezdirirken bir şey fark ettim. Attığın ilk iki ss kendi ss'in galiba, Chivalry Complete Pack'e tıklıyorsun fakat sonraki iki ss bir yerden alıntı, çünkü çok eski, uzun süredir steam üzerinden PayPal kullanılmıyor ve Dolar ile alışveriş yapılmıyor.

Konu açmış olmak için konu açmışsın galiba, ama bu konuya ihtiyacı olabilecek insanlar varsa ki eğer, bu kadar basit bir ayrıntıya takılıp kafaları karışabilir.

Şaka bir yana Türkçe'ne dikkat edersen daha güzel konular açabilirsin.
Birçok Kullanıcının merak ettiği şey budur aslında steamda oyun nasıl alınır?
İlk cümlen bu mesela, "Bir çok kullanıcı Steam'den nasıl oyun alınacağını merak eder.", yazabilirdin, ama bozuk bir cümle yazmışsın. Cümlelere büyük harf ile başlamamışsın.

Aşşağa gösterildiği gibi steam uygulamamıza tıklıyoruz
"Aşağıda gösterildiği gibi Steam uygulamamıza tıklıyoruz..." diye devam edebilirsin. "Aşşağa" düzgün bir yazış biçimi değildir.

Son ss'inde numaralandırmışsın fakat numaraların bir karşılığı bulunmamakta. "Bir kerelik yaptık, hatasız kul olmaz" diyip geçmeyin lütfen, sen, ben, veya bu forumdaki şahıslar Türkçe'yi düzgün kullanmazsak, dilimizin ne önemi kalır?

Bkz: Türk Dil Kurumu Ana Sayfası

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Bu konuya ihtiyaç mı vardı ki açtın anlamadım ama okumadan göz gezdirirken bir şey fark ettim. Attığın ilk iki ss kendi ss'in galiba, Chivalry Complete Pack'e tıklıyorsun fakat sonraki iki ss bir yerden alıntı, çünkü çok eski, uzun süredir steam üzerinden PayPal kullanılmıyor ve Dolar ile alışveriş yapılmıyor.

Konu açmış olmak için konu açmışsın galiba, ama bu konuya ihtiyacı olabilecek insanlar varsa ki eğer, bu kadar basit bir ayrıntıya takılıp kafaları karışabilir.

Şaka bir yana Türkçe'ne dikkat edersen daha güzel konular açabilirsin.

İlk cümlen bu mesela, "Bir çok kullanıcı Steam'den nasıl oyun alınacağını merak eder.", yazabilirdin, ama bozuk bir cümle yazmışsın. Cümlelere büyük harf ile başlamamışsın.

"Aşağıda gösterildiği gibi Steam uygulamamıza tıklıyoruz..." diye devam edebilirsin. "Aşşağa" düzgün bir yazış biçimi değildir.

Son ss'inde numaralandırmışsın fakat numaraların bir karşılığı bulunmamakta. "Bir kerelik yaptık, hatasız kul olmaz" diyip geçmeyin lütfen, sen, ben, veya bu forumdaki şahıslar Türkçe'yi düzgün kullanmazsak, dilimizin ne önemi kalır?

Bkz: Türk Dil Kurumu Ana Sayfası

Hocam ben bu konuyu elle yazdım sonrada gözden geçirmeyi unutmuşum o yüzden aşşağa yazmışım.

Uyarılarınız için teşekkür ederim.

Bu arada sslerin eski olması birşeyi değiştirmezki? zaten insanlar ona bakmayacak ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı