Sol Reklam
Sağ Reklam

Steam kütüphanemdeki oyunlar (2)

GlitchEXE

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

! ARON#0061

Elmaslar
14
Puanlar
955
Yer
Valhalla
Minecraft
SavciBey
Merhaba MC-TR Forum Kullanıcıları
En son paylaşmış olduğum konu üzerinden bayağı bir süre geçti farkındayım fakat bir kaç oyundan bahsetmek istiyorum.
ESKİ KONU'ya giderek eğer konuyu beğendiyseniz beğeni atmayı unutmayın. :)
1-)Choice of Life: Middle Ages
Choice of Life: Middle Ages orta çağda geçen bir hikayeyi sizin seçimlerinize göre yönlendirebilmenizi amaçlayan bir oyundur. Kısaca bahsetmek gerekirse oyunda her adımda önünüze 2 kart çıkıyor ve o kartları seçerek kaderinize karar veriyorsunuz. Hırsız da olabilirsiniz şövalye de bir sürü seçeneği olan oyun size güzel bir hikaye sunuyor. Eğer bu tür oyunları seviyorsanız oynamanızı tavsiye ederim.

2-)Days Gone
Oyunun konusu küresel bir salgından sonra hayatta kalmaya çalışan bir karakteri konu almasıdır. Karakterimiz ona verilen görevleri yaparak saygın para vb. şeyler kazanarak hayatını sürdürüyor. Oyunun açık dünyası aşırı geniş olmasa bile sizi tatmin edecek güzel görevler ve atmosferi ile sizi oyuna bağlayacaktır. Eğer görev yapmak istemiyorsanız kafanıza göre dolaşıp oyunun keyfini de çıkarabilirim. Oyunun size sağladığı en güzel şey ise kendi motorunuz ile istediğiniz yere gidebilmeniz. Dikkat edin de zombilerden kaçarken benzininiz bitmesin. :)

3-)Portal Knights
3D sandbox aksiyon RPG oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. Oyunda bir çok seçim yapalabileceğin ve ustalaşılabileğim karakter sınıfları bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Savaşçı, Büyücü veya Korucudur. Oyunda yapabileceğiniz bir çok şey var yanı buraya yazmak ile bitmez. Bunlardan bazıları kıyafetler, mobilyalar, tarlalar, kendinize ait dünyanız, arsanız ve daha bir çok özellik iyisi mi siz bir girip kendiniz deneyimleyin.

Geleneğimi bozmadan yine 3 tane oyun tanıttım. Eğer konumu beğendiyseniz like atmayı unutmayın. <3

Yasinto5709

Hey Dostum! Barış Getirmeye Geldik.
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

yasindev

Elmaslar
130
Puanlar
4.580
Yer
Minecraft
Minecraft
Yasinto5709
Days Gone tavsiye ederim kendime oynuyorum

Mustafa Mete

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

MustafaLearn#6359

Elmaslar
7
Puanlar
395
Yer
Hatay
Minecraft
LearnMustafa
ets 2 oynayın güzel oyundur.

alperenaygor

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

DeathRain66

Elmaslar
3
Puanlar
85
Yer
İstanbul
Minecraft
DeathRain66
SatisFactory önerebilirim güzel bir oyun ama grafikten çok yiyor.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı