Sol Reklam

Steam indirimlerinde kaçırılmaması gereken 1. oyun Don't Starve

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
header.png

Don't Starve özellikle bu forum için uygun olduğunu düşündüğüm bu oyun tamamen hayatta kalma üzerine kurulu. Herhangi bir görevlere bağlı kalmadan boş olarak takıldığınız ama takılırkende sizi farklı türde canavarlarla zora sokan atmosferi ile mükemmel bir oyun. Kendileri grafikleri anlamında'da çizimleri andıran hoş grafiklere sahip. Oyunu bizzat oynayarak söyleyebilirmki dünyası yeteri derecede büyük.

Oyunun başlangıcında bizden karakter seçmemizi istiyor yaklaşık 11 tane karakter mevcut. Yalnız oyun başlangıcında sadece 1 karakter açık olarak geliyor kendileri ise Wilson adında bir karakter. Tahmin ettiğiniz gibi hepsininde farklı özellikleri var uzatmadan geçiyorum.

Hayatta kalma anlamında bir çok seçenekleri ve zorlukları olan bu oyun normalde 24 TL iken şu anki indirimle (19.06.18) 6TL düşmüş durumda fiyatını sonuna kadar hakeden nadide oyunlardan. Kesinlikle almanızı önerdiğim bir oyun.

Metacritic verilerine göre 100 üzerinden 79'luk bir oyun.
Adsız.png
sidebar.png

G

Garp

Ziyaretçi
Bu akşam İninal'e para yatırıp alırım. Normalde crackli halini oynuyorum. Telefonda da satın aldım burdada alıyım bari.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
Eki Görüntüle 31018

Don't Starve özellikle bu forum için uygun olduğunu düşündüğüm bu oyun tamamen hayatta kalma üzerine kurulu. Herhangi bir görevlere bağlı kalmadan boş olarak takıldığınız ama takılırkende sizi farklı türde canavarlarla zora sokan atmosferi ile mükemmel bir oyun. Kendileri grafikleri anlamında'da çizimleri andıran hoş grafiklere sahip. Oyunu bizzat oynayarak söyleyebilirmki dünyası yeteri derecede büyük.

Oyunun başlangıcında bizden karakter seçmemizi istiyor yaklaşık 11 tane karakter mevcut. Yalnız oyun başlangıcında sadece 1 karakter açık olarak geliyor kendileri ise Wilson adında bir karakter. Tahmin ettiğiniz gibi hepsininde farklı özellikleri var uzatmadan geçiyorum.

Hayatta kalma anlamında bir çok seçenekleri ve zorlukları olan bu oyun normalde 24 TL iken şu anki indirimle (19.06.18) 6TL düşmüş durumda fiyatını sonuna kadar hakeden nadide oyunlardan. Kesinlikle almanızı önerdiğim bir oyun.

Metacritic verilerine göre 100 üzerinden 79'luk bir oyun.
Eki Görüntüle 31019Eki Görüntüle 31020
Bnde indirimi bekliyordum tam sagol.

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya

Farid

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

FaridJaffa#4919

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
FaridJaffa
guzel bende sevdim.

Delterious

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Veldora#8641

Elmaslar
41
Puanlar
945
Minecraft
xLeStorm
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı