Sol Reklam

Starbound'un Yeni Oyunu! - Starbound II

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 669
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
starbound-logo.png

Merhaba, Değerli MC-TR Üyeleri. Bugün Bir Oyun Duyurusu Yapıcağım.
Biliyorsunuzki ''StarBound'' Şirin Grafiklerle Oynanan Bir Yaşam. Oyunu. Oyunun Amacı, Bir Yerdesin. Ve Orada 6 Yıl Boyunca Çalışıyorsun. Orada Yeni Bir Alet Çıkıyor.
Çalıştığın yerde, o aletin tanıtımı oluyor. tanıtımı olurken DEPREM gibi, bir sarsılma oluyor. ve canavarlar basıyor. Ve Sende Kaçıyorsun. Kaçtıktan Sonra. Bir Uzay Gemisinde Kedinle Beraber Yaşam Yaşıyorsun, Bu Hikaye bazı kişilere. saçma geliyor. ama yapıcağımız bir şey yok. neyse. Starbound'u Yapan Şirket ChuckleFısh ING Bir Duyuru Yaptı. StarBound II Hakkında. Bir Duyuru Yaptı. Twitter'da Şöyle Bir Başlık Yazarak : ''
StarBound II
When it will go out?
'' Bu Başlığı Gören insanlar, Hemen Tweet'e Baktı. içeride, StarBound II Hakkında Bir Takım Şeyler Yazıyordu.

ByJlbj.gif

Yani, Neler Eklenicek? Market Sistemi, Köy Sistemi 3D oyun oynama olacakmı? Bunlar Vardı. Bende Bunları Açıklayacağım.
1. Oyunda Neler Eklenicek.
Oyun Grafiği Azıcık Daha Güzelleşicek.
Oyunda Yeni Bir Kasa Sistemi Getirilecektir.

2. Market Sistemi Olacakmı?
Market Sistemi Yerine, Craft Sistemi Olacaktır.

3. Köy Sistemi Olacakmı?
Köy Sistemi Olacaktır. Ve Yepyeni Çiçekler,Eşyalar Eklenecektir.

4. 3D Modelleme Olacakmı?
Bu Sistem Steam'da DLC Olarak Satılacaktır.

mJOvyR.gif

Umarım Güzel Sistemler Eklenir.

KONU SONU.

aLoneX

a.k.a Acyd

Discord:

arhwn#2000

Elmaslar
575
Puanlar
5.995
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
4cyd
Bence her kelimenin başlangıcını büyük yazmamalısın. "Örnek; Merhaba Benim Adım Rutherford. Olması gereken; Merhaba benim adım Rutherford." Onun dışında güzel bir oyun ve harika bir konu.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Bence her kelimenin başlangıcını büyük yazmamalısın. "Örnek; Merhaba Benim Adım Rutherford. Olması gereken; Merhaba benim adım Rutherford." Onun dışında güzel bir oyun ve harika bir konu.
Bir dahakine dikkatli olacağım. yorumunuz için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı