Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ancienty

Yay Yok, İskelet Yok
Onaylı Satıcı

Discord:

ancienty

Elmaslar
371
Puanlar
14.420
Discord İzni
Minecraft
Ancienty
rOzXJm.png

Gücün (Force) iki tarafını da bu paketle dene!

Herhangi bir insan, herhangi bir galakside, General Armitage Hux kadar üzgün oldu mu? Bundan şüphe duyarım.
O, kostüm paketimizde (Star Wars Son Skin Paketi) Star Wars: Güç Uyanıyor ve Star Wars: Son Jedi filmlerinde bulunmuş 53 karakterden sadece birisi.

İyi taraf, Güç (Force)'da kendini gösteriyor, reddedilemez iki görünüş biçimi olan Kahraman Rey ve onun dostu Önlenemez Finn ile birlikte sahaya çıkıyorlar. Aynı zamanda Poe Dameron, Leia Organa, Han Solo, Chewbacca, Luke Skywalker görünüşleri de kullanıma hazır.

Ama evrende denge her zaman bulunmalıdır! Karanlık taraf Kylo Ren karakteri ile geri geliyor, yaralı yüz görünüşü ve normal yüz görünüşü ile birlikte paketin içinde mevcut, ve onun Aldatıcı efendisi Snoke ile birlikte Çelikimsi Kaptan Phasma ile General Armitage Hux, sizinler için kullanıma hazır.
Ve bu bitmek bilmeyen paket yanında Stormtroopers, Informers, Enforcers ve bir TIE savaş pilotu ile birlikte daha fazla karakter getiriyor.

Lb58Oo.png

1JOaGj.png

vjWAJz.png

Ve bunlar paketin tüm içerikleri değil: Gwellis Bagnoro, Grummgar veya Pru Sweevant karakterlerinin de görünüşünü alabiliyorsun!
Bazine Netal karakterine büründüğünde filmdeki karaktere uyum sağlamak? Onu da hallettik diyor Mojang! Aynı zamanda C’ai Threnalli ve Bargwill Tomder karakterlerinin de görünüşünü alabiliyorsun diye belirtildi Mojang tarafından.

"4J Stüdyoları'nın Resim direktörü David Keningale'e sordum, eğer kendi tasarladığı görünüşlerden birisini seçebilseydi" diye söyledi Mojang ekibi.
"Bu zor bir seçim, bence takımımız tüm bu karakterler hakkında çok iyi iş çıkardı. Bir kaç favorim var, - Açıkça Chewbacca ve Rey benim favorilerim, ama Minecraft bakış açısı için PZ-4CO isimli robotun boyun ve kafa tasarımını çok beğendim. Çok iyi çalışıyor!" cevabını verdi David.

Paketteki bazı kostümler:

VrW8MZ.png

lO5PWJ.png

oO4qkb.png

"Star Wars'un çok uzun zamandır hayranıyım" diyor David.
"Son filmler ile ilgili olan bu pakette çalışmak çok heyecan vericiydi, neredeyse bir hayalim gerçekleşmiş gibi."

nO09JV.png

Son düzenleme:

aLoneX

a.k.a Acyd

Discord:

arhwn#2000

Elmaslar
575
Puanlar
5.995
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
4cyd
Eline koluna sağlık

Ancienty

Yay Yok, İskelet Yok
Onaylı Satıcı

Discord:

ancienty

Elmaslar
371
Puanlar
14.420
Discord İzni
Minecraft
Ancienty
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı