• Merhaba savaşçı, biraz yardıma ihtiyacın var gibi görünüyor. Ben sana yardım edeceğim!

Eğer Minecraft Skript hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Plugin hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Sunucu Saldırıları hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Bungeecord hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Modlar hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Haritalar hakkında destek almak istiyorsan buraya ve son olarak Minecraft Genel hakkında destek almak istiyorsan buraya tıkla!

Çözüldü Standart bir notebook ısı değerleri kaç olmalıdır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Smokey

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
11
Puanlar
470
Smoke#8164
Bu aralar aklıma takılan bu soruyu en iyi sorabileceğim yer yine forumlardır diye umdum ve buradayım...

Yaklaşık 6 ay önce aldığım bilgisayarımın ısı değerleri bir süredir boştayken 50-60,ETS gibi ağır oyunları oynadığımda 90-95 arası değişiyor.Sistemimin çokta iyi olmamasına rağmen yine de bu ısı değerlerini almam normal midir ? yoksa bakım için harakete mi geçmeliyim ?

Ekran Alıntısı.PNG

Ayrıca fan hızım herhangi bir çekirdek için 1197 iken aniden 2500lere çıkıp tekrar 1197'e iniyor

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:

Lara

the Black Never Lie
Premium
Elmaslar
447
Puanlar
1.190
Lara #4089
Minecraft
Lara
Yazın ortasındayız ben sabahları elimi "w" harfinde 3 saniyeden fazla tutamıyorum dfklhjlkdf

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı