• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.

Çözüldü Standart bir notebook ısı değerleri kaç olmalıdır ?

Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Smokey

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
11
Puanlar
970
Steam
Eien desu
Discord
Eien#8164
Bu aralar aklıma takılan bu soruyu en iyi sorabileceğim yer yine forumlardır diye umdum ve buradayım...

Yaklaşık 6 ay önce aldığım bilgisayarımın ısı değerleri bir süredir boştayken 50-60,ETS gibi ağır oyunları oynadığımda 90-95 arası değişiyor.Sistemimin çokta iyi olmamasına rağmen yine de bu ısı değerlerini almam normal midir ? yoksa bakım için harakete mi geçmeliyim ?

Ekran Alıntısı.PNG

Ayrıca fan hızım herhangi bir çekirdek için 1197 iken aniden 2500lere çıkıp tekrar 1197'e iniyor

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:

Lara

the Black Never Lie
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
484
Puanlar
1.890
Discord
Lara #4089
Minecraft
Lara
Yazın ortasındayız ben sabahları elimi "w" harfinde 3 saniyeden fazla tutamıyorum dfklhjlkdf

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı