Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Square Enix'in Yeni RPG Oyununun Demosu Çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
6tgwry41afg21.jpg

Herkese taze bir haber ile merhaba değerli MC-TR okurları. Bugün ele aldığımız haber; Final Fantasy serisi ile tanınmış olan oyun firması Square Enix'in yeni yayımlayacağı RPG oyunu, Oninaki'nin demosu ücretsiz bir şekilde sunuldu. Haydi haberimizin biraz daha detaylarına inelim.

Yeni RPG Oyunu Mu?
Gelen haberlere, yapılan açıklamalara ve çıkan fragmanlara bakılırsa; Square Enix'den fairy tale teması içeren yeni bir RPG oyunu geliyor. Oyunu geliştiren ekip Tokyo RPG Factory hikayeye odak vermiş gibi gözüküyor. Zaten bir RPG oyununda da en önemli etkenlerden birisi de budur. Oyun bu kadar zarif grafiklere sahip olsa da, içerisindeki savaş mekanikleri oldukça coşmuş. Ayrıca, Oninaki 3 farklı oyun platformuna çıkışını yapacak. Bunlar; Nintendo Switch, PlayStation 4 ve PC.

Oninaki'nin demosu da 3 platforma çıkmış durumda. Demoları sırasıyla;
Nintendo, PlayStation ve PC yazılarının üstüne basarak, sayfalarına gidebilirsiniz. Demonun dışında Oninaki'nin PC platformu için gerekli olan sistem sistem gereksinimleri de yayımlandı. Onlara da bir göz atalım.

ss_6c7454c18eb0b2964ba0616f6b793e157cc27c27.1920x1080.jpg

Oninaki'yi Oynamak İçin Gereken Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7® / 8.1 / 10
  • İşlemci: AMD Ryzen™ 3 1200 ve ya Intel® Core™ i3-3210
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon™ R7 260X ya da NVIDIA® GeForce® GTX 750
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • İşletim Sistemi: Windows 7® / 8.1 / 10
  • İşlemci: AMD Ryzen™ 3 1200 ve ya Intel® Core™ i5-6400
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon™ RX460 ya da NVIDIA® GeForce® GTX950
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Sistem gereksinimlerini gördüğünüzde biraz şaşırmış olabilirsiniz. Oninaki'nin kapladığı alan küçük olsa bile oynamak için bulundurmanız gereken gereksinimler biraz yüksek gibi. Ancak oyunu oynarken bunları düşünmüyor olacağımızdan bir tık eminim. Çünkü Oninaki'nin bize sunacağı görsel zenginlik ve RPG atmosferinin havasına kapılacağız. Haydi Oninaki'nin fragmanlarına da bir bakıp haberimizi sonlandıralım.

screen-shot-2019-02-13-at-22059-pm-2-1550096476185.png

Oninaki'nin Duyuruluş Fragmanı

Oninaki'nin Demo Fragmanı

oninaki-screenshot-header.png

Evet değerli MC-TR okurları, Oninaki ile ilgili olan haberimiz burada sona eriyor. Umarım ki içinizde Oninaki ile ilgili olumlu düşünceler oluşmaya başlamıştır. Şahsen ben oyunu beğendim ve almayı da planlıyorum. Oninaki piyasaya çıkışını yaptıktan sonra incelemesi gelecektir. O yüzden beklemede kalın. Herkese iyi günler, iyi oyunlar dileğiyle görüşmek üzere!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu tür oyunlarla aram pek iyi değildir fakat gayet güzel bir oyuna benziyor. Oyunun PlayStation 4 platformunda olmasına sevindim ve alacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı