Sol Reklam

Skript Paylaşımı SpreyTim ITEM SPAWNER SKRIPTI PAYLAŞIM !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ferhat kabal

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
aserty
Skript Güzel Ama OpSkyBlock İçin Deyil Sanırım Şu Satın Alma Olayı Kötü Hani Adam Edit Ten Felan Alırsa Koyamaz

RipCraft

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

XAntares#8584

Elmaslar
5
Puanlar
0
Oyuncular Kattıkları Spawneri Geri Kıramıyor

Emre060702

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
EmreKral
Skript Güzel Ama OpSkyBlock İçin Deyil Sanırım Şu Satın Alma Olayı Kötü Hani Adam Edit Ten Felan Alırsa Koyamaz
bi kağıt yaparsın tıklayınca spawner verir yada bi basit skriptle item değiştirme yaparsın envantersen edit itemi alır spawner yollar komutla

Takıntılı

Discord:

Gri_Koç#5568

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
Gri_KOC
Ücretsiz olması büyük bir avantaj. Eklentisine para verebilen var veremeyen var :)

Valiant

It's me!

Discord:

Valiant#5629

Elmaslar
43
Puanlar
6.555
Yer
Plüton
Minecraft
xValiantTR
Harika bir skript, drop yöntemini kullanmayıp minecraftın orjinal spawnerinin içeriğini değiştiriyor bu nedenle sürekli çalışmadığı için lag yapmaz. Hemde ücretsiz. Yalnıız tek sorun, Kırınca ele gelmemesi. ben bunu on break komutuyla ayarlamaya çalıştım, ama örneğin; demir spawnerini kırınca tüm spawnerlar ele geliyor. Tek sorun bu.

SonCesurlar

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
30
Puanlar
9.170
iyide 1.12.2 çalışmıyor

BLooDyYTTR

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Bunu ipeksiyle kırmayı ayarlayamadım

SlashNetworks

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Güzel bir skript

Payitaht Survival

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

iManyak#9012

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
iManyak
Discord ekleyebilirmisiniz konuşmam gereken bir konu varda iManyak#9012

HuseyinOynarsa

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Skripti Kulandıgım Zaman elmas sp de elmas yerine domuz çıkıyor?

mertpro123

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
11
Puanlar
0
Artık bu skriptlerin piyasada ya parayla satılması lazım yada hiç yapılmaması lazım. her gelen internete "ITEM SPAWNER SKRIPT" yazıyor ve sunucusuna ekliyor. ne yazikki çoğu sunucu tutuyor.

MrEmRe

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Mr.EmRe#0001

Elmaslar
28
Puanlar
0
Minecraft
MrEmRe
Artık bu skriptlerin piyasada ya parayla satılması lazım yada hiç yapılmaması lazım. her gelen internete "ITEM SPAWNER SKRIPT" yazıyor ve sunucusuna ekliyor. ne yazikki çoğu sunucu tutuyor.
Yanlız sunucularının sadece tutması yeterli olmaz, misal sunucuda 100 kişi var bunların hepsi de kıdemli kişiler. Kişi başı hadi en fazla 25spawnerleri varsayalım. Hepsi de afk ve spawnerler çalışıyor, sence sunucuya ne olur ;). Direk eklentisini satın almak daha mantıklı zaten profesyonel bir iş yapmak isteyen 1dk durmadan direk satın almalı pluginini.

mertpro123

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
11
Puanlar
0
Yanlız sunucularının sadece tutması yeterli olmaz, misal sunucuda 100 kişi var bunların hepsi de kıdemli kişiler. Kişi başı hadi en fazla 25spawnerleri varsayalım. Hepsi de afk ve spawnerler çalışıyor, sence sunucuya ne olur ;). Direk eklentisini satın almak daha mantıklı zaten profesyonel bir iş yapmak isteyen 1dk durmadan direk satın almalı pluginini.

Sunucumda efsane sistemler (hiç bi serverda olmayan) , ücretli itemsp , güzel buildler var. tutmadı, biri batihostun paketinin her yerine kendi swsinin adını yazıyor bunun gibi plleri alıyor ve tutuyor. minecraft oyuncu kitletsi fortnite, pubg gibi oyunların çıkmasından, csgonun ücretsiz olmasından beri çok fazla oyuncu kaybetti yerine herhangi bir serverdan anlamayan oyuncular kaldı.

KonsolCraftTR|Yedek

Discord:

KonsolCraftTR#5992

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
XxCproCxX1
buglar oluo gıbı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı