Sol Reklam

Bulundu Spawner birleştirme plugini ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
İyi günler son günlerde üzerine düştüğüm bir konu var spawner birleştirme eklentisi aradım ama sadece mobları birleştirme pluginini buldum (mobstacker) Fakat benim istediğim koyduğumuz spawnerleri birleştirmek mesela Demir Spawner 5x resmini koyacağım bilen varsa yazabilirmi teşekkürler

dsfdf.PNG

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
İyi günler son günlerde üzerine düştüğüm bir konu var spawner birleştirme eklentisi aradım ama sadece mobları birleştirme pluginini buldum (mobstacker) Fakat benim istediğim koyduğumuz spawnerleri birleştirmek mesela Demir Spawner 5x resmini koyacağım bilen varsa yazabilirmi teşekkürler

Eki Görüntüle 59474
EpicSpawners ücretli bir plugin ama dediğini yapıyor.

Aovalect

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Aovalect#7688

Elmaslar
19
Puanlar
0
Yer
Afrika

cemvrs

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Ücretli olmasın diyorsan bu var; Tıkla ve git.
Ha yok ücretli olsun diyorsan da bu var; Tıkla ve git.
UltimateStacker denedim fakat bir sonuç alamadım sanırım bir hata veriyor bu konuda bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim /ultimatestacker yazdığım zaman /ultimatestacker [reload] yazıyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu çözdüm yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Aovalect

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Aovalect#7688

Elmaslar
19
Puanlar
0
Yer
Afrika

cemvrs

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Ek olarak bu eklentiyi indirmelisin.

Dediğinizi indirdim plugin çalışıyor fakat bende olan tornadospawners plugininden aldığım spleri koyunca PIG Spawner Diyor ve birleşmiyor demir spawner yok spawnerlerde sanırsam ultimatestacker de bunun için ne yapmalıyım ?

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
EpicSpawners kullanma sunucunu daha berbat bir hale sokacaktır. Çok daha mükemmelini istiyorsan iletişime geç benle hallederiz gerisini :D

B

BaranMRJ

Ziyaretçi
EpicSpawners kullanma sunucunu daha berbat bir hale sokacaktır. Çok daha mükemmelini istiyorsan iletişime geç benle hallederiz gerisini :D
TornadoSpawner kullanan bir sunucu gördüm bakındım bir de ben de bulunan EpicSpawner ile karşılaştırdım (Son Sürüm) bence senin epicspawner'a laf atmaya hiç bir hakkın yok. EpicSpawner senin plugininden milyon kat daha iyi. Sırf para kazanıcam diye başka bir plugini yerin dibine sokmaya çalışman funny ^^

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
TornadoSpawner kullanan bir sunucu gördüm bakındım bir de ben de bulunan EpicSpawner ile karşılaştırdım (Son Sürüm) bence senin epicspawner'a laf atmaya hiç bir hakkın yok. EpicSpawner senin plugininden milyon kat daha iyi. Sırf para kazanıcam diye başka bir plugini yerin dibine sokmaya çalışman funny ^^
İlk eklentim ISP idi ve ASP'den sonra bakıyorum da rezaletti. 2. Eklentim TSP idi ve yine ASP'den sonra bakıyorum ki o da rezaletti. Son eklentim ASP ve piyasaya bakıyorum da buna eşdeğer hiçbir eklenti yok :)

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
Kendine ait plugini olan piyasada kral olarak görüyor kendini anlamadım '':/''

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
İlk eklentim ISP idi ve ASP'den sonra bakıyorum da rezaletti. 2. Eklentim TSP idi ve yine ASP'den sonra bakıyorum ki o da rezaletti. Son eklentim ASP ve piyasaya bakıyorum da buna eşdeğer hiçbir eklenti yok :)
rezalet plugini satıyorsun hayla hem kabul ediyorsun rezalrt olduğunu hemde satışa koyuyorsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı