Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü /spawn yazılınca gitmemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
Otomatik spawn için bu eklentiyi kullanmayı deneyin, ben bunu kullanıyorum ve hiç bir sorunla karşılaşmadım. Spawn ayarlamak için başlangıç noktası olacak yere gidip /spawn set yazmanız yeterli olacaktır.

server.properties içerisindeki level-name=world ise ve siz world adlı dünyayı tamamen silerseniz çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin oyuncuların envanterleri ve seviyeleri silinir.

GroupManager çok hatalı bir eklenti, onun yerine LuckPerms veya bu eklentiyi kullanmanızı öneriyorum.

Essentials yerine EssentialsX kullanın, eklentiyi buradan indirebilirsiniz.
( Her ihtimale karşı essentials yedeğinizi almayı unutmayın. )

Talha Soysal

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Premium
Elmaslar
8
Puanlar
8.755
Minecraft
TalhaSoysal6776
Bunun için bir skript yazmıştım. Buyrun;

command /dogusayarla:
permission: spawn.spawn
permission message: &3TravelNetwork &8» &cBu komut için yetkin yok.
trigger:
send "&eBaşarılı" to player
set {spawn} to player's location

on first join:
teleport player to {spawn}

on join:
teleport player to {spawn}

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Bunu skriptle veya pluginle yapmadan önce dünyayı ayarlaması gerekiyor, anladığım kadarıyla girişte farklı bir dünyada doğuyor; bunun sebebi properties dosyasındaki ayarda veya yanlış ayarlanmış bir skriptte/pluginde. Bu arada authme kullanıyorsanız zaten spawn belirleme var fakat harici bir şeyle daha yapmanız hem gereksiz olacaktır hem de sorunlar çıkarabilir. Neyin ne işe yaradığını bilmeden yapmanız yanlış.
Ayrıca @iTaKka GManager hatalı bir eklenti demiş fakat kullanmayı bilirseniz bir sorunla karşılaşmazsınız, eğer hazırdakileri LP'ye geçiremeyecekseniz doğru yapılandırılmış olduğu sürece kalmasında sıkıntı görmüyorum.

Daha önceden de söylediğim gibi bu paketi baştan yapmalısınız, ya da siz yapmadıysanız tekrardan 0 haliyle kurmalısınız. Sorun hala devam ediyorsa siz bir paket yapın veya ücretli/ücretsiz paketlerden başka birini deneyin.

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
Sorun çözülmüştür Eklenti paketini aldığım yer tarafından.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı