Sol Reklam

Çözüldü Spawn Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

janhendix2

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
13.210
Merhabalar,
Yeni bir oyuncu sunucuma girdiğinde /setspawn çektiğim yerde değil başka yerde başlıyor.
/setspawn çektiğim bölge ''flatroom'' dünyasında. Oyuncular ''world'' dünyasında başlıyor.
Bir şey fark ettim yeni hesap açtığımda direk world'e ışınlıyor gibi yani bir şey flatroom dünyasını engelliyor gibi.

Not: Spawn pluginleri'nin hepsini denedim, 20'den fazla skript denedim. Oyun içi komutlarıda denedim. Hepsi çalışıyor lakin yeni bir oyuncu kayıt olmaya girdiğinde world dünyasında başlıyor. 3 gündür uğraşıyorum ve yapamadım. Lütfen yardımcı olun.

Discord üzerinden'de ekleyebilirsiniz : AaST#1519 ( Sorun neden kaynaklı hiçbir fikrim yok. )

MagicRİse

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

MagicRise#4774

Elmaslar
22
Puanlar
2.020
Yer
İstanbul
Minecraft
MagicRİse
kapayın ilk sunucuyu sonrasında world klasöründe user datalar olucak orayı siliyin essentials varsa userdata sını sıfırlayın

Olduysa Veya Olmadıysa Belirtirsen Sevinirim

YusufLy

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

!Yusuf#0001

Elmaslar
8
Puanlar
410
Minecraft
xYusufly
EssentialsX Spawn en son sürümünü yükleyip /setspawn komutunu deneyin olucaktır.

janhendix2

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
13.210
kapayın ilk sunucuyu sonrasında world klasöründe user datalar olucak orayı siliyin essentials varsa userdata sını sıfırlayın

Olduysa Veya Olmadıysa Belirtirsen Sevinirim
olmadı

P

Proomp

Ziyaretçi
Merhabalar,
Yeni bir oyuncu sunucuma girdiğinde /setspawn çektiğim yerde değil başka yerde başlıyor.
/setspawn çektiğim bölge ''flatroom'' dünyasında. Oyuncular ''world'' dünyasında başlıyor.
Bir şey fark ettim yeni hesap açtığımda direk world'e ışınlıyor gibi yani bir şey flatroom dünyasını engelliyor gibi.

Not: Spawn pluginleri'nin hepsini denedim, 20'den fazla skript denedim. Oyun içi komutlarıda denedim. Hepsi çalışıyor lakin yeni bir oyuncu kayıt olmaya girdiğinde world dünyasında başlıyor. 3 gündür uğraşıyorum ve yapamadım. Lütfen yardımcı olun.

Discord üzerinden'de ekleyebilirsiniz : AaST#1519 ( Sorun neden kaynaklı hiçbir fikrim yok. )
Eğer AuthMe kullanıyorsanız: /authme setfirstspawn yazın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı