Sol Reklam

Çözüldü SoulCraft isimli sunucunun İftirası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OzanRSTMI

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
19
Puanlar
13.280
Yer
New Jersey, United States of America.
Ergence tartışmalar, sanırım vergi levhası falan konuştuğunuza göre 18'i doldurmuşsunuz fakat halen konuşma tarzınız ve söylemlerinizde sunduğunuz kanıtlar acınacak halde. Forum eskisi kadar aktif olmadığına göre birbirinizden primde kasamazsınız bence daha fazla rezil olmadan konuyu kapatın.
Usta konu vergi levhası değil, konuyu vergi levhasına iten kendisi zaten. Konu hakkımda atılan iftiralar ve insanlara dmden beni içerik hırsızı diye tanıtması. Böyle bir konuyu bir sunucu için ilk ve son kez açıyorum çünkü artık yaptığı çocukça hareketler gına geldi. Şunuda söyleyeyim, inan bana soulcrafttan prim kasmaya ihtiyacı olacak en son kişilerden birisiyim. Genede yorumun için teşekkürler, iyi forumlar

AmonPl

⚔ Sword of God ⚔
Moderatör Şefi
Onaylı Satıcı

Discord:

amonpl

Elmaslar
83
Puanlar
1.580
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
AmonPl
Merhaba,

Öncelikle söylemeliyim ki bu konuya yazdığım mesajın bu konudan gördüğüm ve anladığım bilgiler kadar olduğunu, herhangi bir arka perdeden bilgilere sahip olmadığımı ve tam anlamıyla kendi görüşlerimi belirttiğimi belirtmek isterim. Bahsi geçen iki sunucuyla da herhangi bir ilgi ve alakam yoktur. Tabii aksini ikna edecek kişilerde olabilirler. Onlara karşı herhangi bir kanıt sunmayacağım çünkü tam anlamıyla vakit kaybı olacağı düşüncesindeyim. Neyse konuya dönelim.

Konunun açılma sebebinin "Sunucu adı karalamak" olmasına rağmen şikayetçi olunan kişinin bu konuyla uzaktan yakından herhangi bir cevap vermemesi, bu konu hakkında ki konuşmalardan kaçınması kendisi hakkında şüphelenmeme sebep olmuştur. Şikayetçi olunan şahsın, mağdur tarafından gerekli kanıtların sunulmasına rağmen sürekli "Türkiye'ye vergi verilmeme" konusunu açması da bu işin cabasıdır. Eğer ki şikayetçi olunan şahıs bu "İçerik Çalmak", başka bir değişle "Sunucu Adı Karalama" olayına dair sağlam bir kanıt sunmadığı takdirde, haksız konumuna düştüğünden dolayı kendisinin ceza almasını düşünmekteyim.

Mağdur olan arkadaşımızın, konu başından beri sakinliğini, olgunluğunu ve üslubunu koruduğu için tebrik etmekteyim.

Son olarak;
Bu konunun, bu zamana kadar gereksiz ve kontrolsüz bir şekilde uzaması da MC-TR ekibinin ya olayı halen daha tam anlamıyla kavrayamamasından ya da vakit bulamamasından olduğunu düşünüyorum. Umarım en yakın zamanda bir doğru bir sonuca varırlar. Aksi takdirde herhangi bir bilgisi olmayan ve hayatlarında ki tek yaşam kaynağı "Türkiye'ye vergi vermek" olan kişilerin konuyu daha da batıracağını düşünmekteyim.

Naçizane düşüncelerim bunlardır.

Saygılarımla...

hakancoskun

Ahlak şube

Discord:

onatic48

Elmaslar
67
Puanlar
4.155
Yer
Yakında!
Minecraft
hakancoskun4891
Atılan duyuruda sizin sunucunuzun bi alakası yok? bunu paylaşmanızın sebebini anlamadım. Hem suçlusunuz hem güçlü biz türkiyede sunucu açıp her kazandığımızın %20 sini vergiye verelim ayda cebimizden 3-4 bin lira vergiye para gitsin. Siz amerikadan sunucu açıp paraları kaymaklayarak yiyin? Sunucudan para kazanıp kazanmaman beni zaten bağlamaz istiyorsan git tüm kazandığın parayı bağışla. Amerikadasın diye vergi vermiyorsun ama kullandığın tüm ödeme apileri türkiyede? madem amerikadasın o zaman ödemeni paypal ve stripe ile alcaksın! Gelip burda sunucumuza boş boş konu açamazsın! EMEK HIRSIZLIĞI YAPMA.
Hocam yalnız şikayet ettiğin sorun adamın değil Türkiye'nin bir sorunu.

Aeria

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Aeria#0000

Elmaslar
8
Puanlar
580
Yer
Bursa
Minecraft
Aeria
Berex burada benim düşüncemce konuda haksız olduğunu anladığı için konuyu vergi levhasına çekiyor ki adam zaten vergi veriyorum diyor ister türkiyede açar ister çinde açar ister Suriyede açar dostum git şikayetini et.

OzanRSTMI

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
19
Puanlar
13.280
Yer
New Jersey, United States of America.
GÜNCELLEME: Elime birkaç ekran görüntüsü daha ulaşmıştır. Onlarıda paylaşacağım. Açıklamasını @BereX yapsın size :)

1. Görsel Berex'in benden sözde 'beni kudurtmak için' benden içerik çaldığının itirafı vardır.

2. Sinde ise Berex'in küfür ettiğinin delili vardır (Hani ben hiç yaşara küfür etmedim ettiysem atsana ss diye). Benim eski ettiğim küfürün SS'ini alıp atan arkadaşımız bana ahlaktan bahsediyor :=)

3. İse iş yaptığım tasarımcıya bana saçma salak mesajlar attırıp göz boyamaya çalıştığı vardır.

Ekler

• WhatsApp Image 2023-03-06 at 09.39.54.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-06 at 09.39.54.jpeg
    30,2 KB · Görünt.: 122
  • WhatsApp Image 2023-03-06 at 09.39.55.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-06 at 09.39.55.jpeg
    130,5 KB · Görünt.: 121
  • WhatsApp Image 2023-03-06 at 09.39.55 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-06 at 09.39.55 (1).jpeg
    151,9 KB · Görünt.: 124

BereX

Koydum Çalışma Masasını
Sunucu Sahibi
Elmaslar
49
Puanlar
13.520
Yer
.
GÜNCELLEME: Elime birkaç ekran görüntüsü daha ulaşmıştır. Onlarıda paylaşacağım. Açıklamasını @BereX yapsın size :)

1. Görsel Berex'in benden sözde 'beni kudurtmak için' benden içerik çaldığının itirafı vardır.

2. Sinde ise Berex'in küfür ettiğinin delili vardır (Hani ben hiç yaşara küfür etmedim ettiysem atsana ss diye). Benim eski ettiğim küfürün SS'ini alıp atan arkadaşımız bana ahlaktan bahsediyor :=)

3. İse iş yaptığım tasarımcıya bana saçma salak mesajlar attırıp göz boyamaya çalıştığı vardır.
ha oylemi olmus kankaaaaaa???

hakancoskun

Ahlak şube

Discord:

onatic48

Elmaslar
67
Puanlar
4.155
Yer
Yakında!
Minecraft
hakancoskun4891

BereX

Koydum Çalışma Masasını
Sunucu Sahibi
Elmaslar
49
Puanlar
13.520
Yer
.

hakancoskun

Ahlak şube

Discord:

onatic48

Elmaslar
67
Puanlar
4.155
Yer
Yakında!
Minecraft
hakancoskun4891
cok biliyosan başarılarınla gec beni birader yorum kasma xd
Yorum kasmak gibi bir amacım yok. Konuya ve verdiğinizi cevaplara bakınca sizin de bir başarınız olduğunu söyleyemeyiz. Böyle cevaplar ile sadece kendi seviyenizin düşüklüğünü belli ediyorsunuz.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Merhaba,

Yaklaşık 3 haftadır ihbar yiyorum ve bunu yapanda SoulCraft sahibi Berex olduğunu öğrendim buyrun kanıtlar:

BANA WPDEN YAZAN YABANCI NUMARA
1679675980039.png

O SIRADA BEREX'İN DURUMU:
image.png

1679676045763.png

1679676055974.png

Şimdi bu arkadaşın sunucusundan birisi bize geliyor ve orada rabels reklamı yapıyor uyarıma rağmen.
1679676084745.png

Ama aynı şeyi berex yapıyor:
Ekran_goruntusu_2023-03-05_013743.png

Veee benim uyarı mesajlarım:
1679676114210.png

1679676126400.png

Saygılar @Wafe @illu2dev çok acıklamaya gerek yok. Kendiside kabullendi :)

Cazcez

Çerezler Güzeldir!
Premium
Emektar

Discord:

CazcezXD#4073

Elmaslar
1.244
Puanlar
15.660
Yer
JEFF Media GbR
Discord İzni
Minecraft
Cazcez
Merhabalar,

Forum üyesi ve SoulCraft'ın sahibi olan BereX forumumuzdaki üyelere
tehdit, hakaret, şantaj, sahte ihbar suçlarından forumumuzdan
sınırsız uzaklaştırma cezası almıştır.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı