Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Sonunda Bitirdim Tasarımları Burada Paylasmak İstedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmreCakici19

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

EmreÇakici#2065

Elmaslar
5
Puanlar
125
Minecraft
EmreCraftTR
Horror-Movie-Text-Effect.jpg
İstedim
Epic-Cinematic-Text-Effect.jpg
Minecraft Text Effect.jpg
Game Text Effect.jpg
Kung Fu Panda Text Effect.jpg

3-D-80s-Text-Effect.jpg

Neon-Sign-Text-Effect.jpg
Synthwave-80s-Text-and-Logo-Effect.jpg

Ekler

• Game Text Effect.jpg
    Game Text Effect.jpg
    3 MB · Görünt.: 28

Artiex

The unique power of fire!

Discord:

Artiex#4349

Elmaslar
196
Puanlar
4.370
Yer
Adana/Sarıçam
Minecraft
zTugraa
Bunlar şablon ile mi yapıldı yoksa siz mi yaptınız?

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Bunlar şablon ile mi yapıldı yoksa siz mi yaptınız?
Hazır şablon sanırım textleri değiştirilmiş. Olsun bu işler böyle başlar. Bu işlere merakın varsa Photoshop öğren evde kalmazsın bir mesleğin olur. Eğer ki her şeyi kendin sıfırdan hazırladıysan eline sağlık.

Artiex

Discord:

Artiex#4349

Elmaslar
196
Puanlar
4.370
Yer
Adana/Sarıçam
Minecraft
zTugraa
Hazır şablon sanırım textleri değiştirilmiş. Olsun bu işler böyle başlar. Bu işlere merakın varsa Photoshop öğren evde kalmazsın bir mesleğin olur. Eğer ki her şeyi kendin sıfırdan hazırladıysan eline sağlık.
Hazır şablon olduğunun farkındayım fakat sonunda diyince bir yorulmuşluk hissettim :D

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4
15 yaşında 2GB Ram'e sahip bir bilgisayarda Photoshop öğreniyordum. Ben de bu şekilde Photoshop'a başladım. Her gün arkadaşlarım alay ederdi ancak hiçbir zaman arkadaşlarıma hazır bir şablonu alıp "işte bakın başardım, ben yaptım!" demedim. Gerek çok kötü gerek de çok iyi şeyler yaptım lakin kimseye duyurma isteğim olmadı. Baltalıyormuşum gibi gözükecek ama bu arkadaşın farklı bir tasarımında şöyle bir söz var,

Burdan MC-TR Ailesine Tessekürlerimi Sunarım Onlar Olmasa Yaptıklarımı Nerede Paylasabilirdim Onları Cok Seviyorum Onlar Sayesinde Buralara Kadar Geldim Cok Tessekürler MC-TR Ailesi

İstemeden bu arkadaşın niyetini bu mesaj yüzünden ilgi çekmek olarak algılıyorum. Amaç gerçekten öğrenmek olsa, bu şekilde şeyler yazmaz diye düşünüyorum. Bilmiyorum belki de ben yanlış düşünüyorum.

S

sooply

Ziyaretçi
15 yaşında 2GB Ram'e sahip bir bilgisayarda Photoshop öğreniyordum. Ben de bu şekilde Photoshop'a başladım. Her gün arkadaşlarım alay ederdi ancak hiçbir zaman arkadaşlarıma hazır bir şablonu alıp "işte bakın başardım, ben yaptım!" demedim. Gerek çok kötü gerek de çok iyi şeyler yaptım lakin kimseye duyurma isteğim olmadı. Baltalıyormuşum gibi gözükecek ama bu arkadaşın farklı bir tasarımında şöyle bir söz var,

İstemeden bu arkadaşın niyetini bu mesaj yüzünden ilgi çekmek olarak algılıyorum. Amaç gerçekten öğrenmek olsa, bu şekilde şeyler yazmaz diye düşünüyorum. Bilmiyorum belki de ben yanlış düşünüyorum.
Bunu bu kadar kasıp nasıl buraya getirdin hiç anlamadım.

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4
Bunu bu kadar kasıp nasıl buraya getirdin hiç anlamadım.
Kastığım bir nokta yok farkındaysan, geçmişimi anlatıyorum ve arkadaşa da saldırmıyorum. Yanlış düşünüp düşünmediğimi belirtiyorum. Gerçekten eğitim isteyen ve bir şeyler yapmak isteyen birisi topluluğa karşı duyar kasmak amacıyla belirttiğim şekilde metin yazmaz diye düşünüyorum. Sen yazar mıydın?

S

sooply

Ziyaretçi
Kastığım bir nokta yok farkındaysan, geçmişi anlatıyorum ve arkadaşa da saldırmıyorum. Yanlış düşünüp düşünmediğimi belirtiyorum. Gerçekten eğitim isteyen ve bir şeyler yapmak isteyen birisi topluluğa karşı duyar kasmak amacıyla belirttiğim şekilde metin yazmaz diye düşünüyorum. Sen yazar mıydın?
Yaşı küçük belli, bu kadar kasacak bir durum olduğunu zannetmiyorum. Zamanla gelişecek kendisinin şu anda bir zararı yok ki?

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4
Yaşı küçük belli, bu kadar kasacak bir durum olduğunu zannetmiyorum. Zamanla gelişecek kendisinin şu anda bir zararı yok ki?
Yaşı 27 yazıyor. Kendisi sunucumuza gelmişti, oradan YouTube kanalına baktığımda yazdığı yaş ile YouTube üzerinden çektiği bir içerikteki ses kaydı ile eşleşiyor. Sadece merak ettiğim tek nokta, eğer amacı gelişip bir dalda ürün üretip para kazanmaksa, neden duyar kasmaya çalışıyor? yoksa arkadaşı kötülemek haddime değil.

S

sooply

Ziyaretçi
Yaşı 27 yazıyor. Kendisi sunucumuza gelmişti, oradan YouTube kanalına baktığımda yazdığı yaş ile YouTube üzerinden çektiği bir içerikteki ses kaydı ile eşleşiyor. Sadece merak ettiğim tek nokta, eğer amacı gelişip cebine para girmekse, neden duyar kasmaya çalışıyor? yoksa arkadaşı kötülemek haddime değil.
Oradaki yaşı ben pek önemsemiyorum. Bayağı sanırım arkadaş ile içli dışlısın ben anlayamadım seni. Duyar kastığı falan da yok ki "

Paylasmak İstedim​

" başlığı adı altında paylaşmış zaten.

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4

Paylasmak İstedim​

" başlığı adı altında paylaşmış zaten.
Gerek çok kötü gerek de çok iyi şeyler yaptım lakin kimseye duyurma isteğim olmadı. Baltalıyormuşum gibi gözükecek ama bu arkadaşın farklı bir tasarımında şöyle bir söz var,
Burdan MC-TR Ailesine Tessekürlerimi Sunarım Onlar Olmasa Yaptıklarımı Nerede Paylasabilirdim Onları Cok Seviyorum Onlar Sayesinde Buralara Kadar Geldim Cok Tessekürler MC-TR Ailesi
Arkadaşın o söylediği söze istinaden mesaj yazıyorum. Yazdığı mesaj konusuna buradan erişebilirsin.

Ayrıca, arkadaşla içli dışlı değilim dostum, Minecraft sunucumun Discord sunucusuna geldi. Üye profilini görüntülediğimde bağlantılı YouTube kanalı vardı. Oraya girip kanala baktığımda, yaşı forumda belirttiği yaş ile eşleşiyor. Belki yaşı fazla yazmış bilmiyorum ama arkadaşın 20 yaşın altında olduğunu düşünmüyorum.

EDIT: Tartışmamız etik durmuyor, dilersen Discord adresimden tartışabiliriz. Niyetim kötü değil.

S

sooply

Ziyaretçi

Artiex

Discord:

Artiex#4349

Elmaslar
196
Puanlar
4.370
Yer
Adana/Sarıçam
Minecraft
zTugraa
kawga etmeden döwüjün

Sinan Altın

Graphic Designer

Discord:

Sinan Altın#0001

Elmaslar
21
Puanlar
6.320

Niye efendim ben Grafik Tasarım'a 9 yaşımda başlamıştım,kimsede birşey demiyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı