Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Sonu iyi bitmeyen sunucu açma anısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
İlk Sunucu Deneyimi Anım

Bir yaz günüydü o zaman plugin, tasarım, build hakkında ki bilgim 0 ve Kaya isimli bir arkadaşımla tanıştım
konuştuk anlaştık ve sunucu açtı bende katıldım ortak olduk sonra güzel gidiyordu kendi sunucumuzda 30 Online
Çekiyorduk fazla değildi ama çok mutluyduk gerçekten hevesimizi gideriyorduk en azından sonra bir gün
NoName, Shadow isimli iki şahıs sunucumuza bot attılar sonra gelip bize koruma sattılar aldık bizde bilmiyoruz
tabi yaşımızda daha küçük bizde aldık hatta o gün gittim harçlığımı arkaşıma yolladım alsın diye sonra
gene vurdular bu sefer makine sattalım dediler 6 aylığı 100TL mi ne dediler 16GB Ram dediler e biz gene
aldık aklımız ermedi de dene bilir o yaşta sonra aldık ne güzel kullanıyoruz işte sunucumuzu açıcaz sonra
bir gün makineye giremedik ne oldu falan ondan sonra arkadaşım o adamlara ulaşmaya çalıştı ulaşamadı
sonradan anladık tokatlandığımızı ama tek bir çıkarımım oldu sanal alemde bir kişiye dahi güvenmemem gerektiğini
ilk olarak orda öğrenmiştim güzel ve acı bir öğretiydi.

Sizlerle bu küçük anımı paylaşmak istedim okuyan herkese canı gönülden teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı