Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu SONTÜRK: 1.9 - 1.19.2 Hayatta Kalma Sunucusu (Ortak/Rehber/Moderatör/Discord Yetkilisi)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UtkuTutun

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Utku Tutun#3613

Elmaslar
20
Puanlar
920
Yer
Malatya
Minecraft
UtkuTutunXD
Ocak ayı içerisinde açmayı planlamış olduğum Hayatta Kalma sunucusu için eklenti düzenlemeyi bilen, maddi katkı sağlayabilecek olgun bir ortak arıyorum. Ayrıca başvuruda bulunmak isteyenler için Rehber/Moderatör ve Discord Yetkilisi pozisyonlarına alım var.

- Oyun sunucusu için Discord sunucusu açıldı.
- Eklenti paketinin yüzde durumu ortalama olarak %25 civarında.
- İnternet sitesi için LeaderOS Premium paket satın alındı. Sofixa Leaf teması satın alındı. Domain satın alındı. Web hosting satın alındı.
- ChatControlRed, ProfileViewer, Citizens, GriefDefender, ItemsAdder ve RealisticSeasons eklentileri satın alındı. Alınacak temel olan önemli bir kaç eklenti daha var.
- Harita satın alınacak veya sıfırdan ücreti ödenerek yaptırılacak. Haritanın akibeti tam olarak kesinleşmedi. Alınırsa bu site üzerinden alınacak: https://builtbybit.com/resources/categories/builds.3/
- Grafik tasarımcılara ücreti mukabilinde Oyun, Discord ve Site için "Logo/Banner/2x Duyuru Şeması/Market İkonları" tasarımları yaptıracağız.
- Sunucu makinesi 8 GB olarak planlandı. Yetmemesi durumunda bellek 16 GB olarak yükseltilecek.

İnternet Sitesi: www.sontürk.com
Discord Kullanıcı Adı: Utku Tutun#9557

Son düzenleme:

Neffys

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

uur#4815

Elmaslar
0
Puanlar
355
Yer
Manisa
Minecraft
Neffy
Ocak ayı içerisinde açmayı planlamış olduğum Hayatta Kalma sunucusu için eklenti düzenlemeyi bilen, maddi katkı sağlayabilecek olgun bir ortak arıyorum. Ayrıca başvuruda bulunmak isteyenler için Rehber/Moderatör ve Discord Yetkilisi pozisyonlarına alım var.

- Oyun sunucusu için Discord sunucusu açıldı.
- Eklenti paketinin yüzde durumu ortalama olarak %25 civarında.
- İnternet sitesi için LeaderOS Premium paket satın alındı. Sofixa Leaf teması satın alındı. Domain satın alındı. Web hosting satın alındı.
- ChatControlRed, ProfileViewer, Citizens, GriefDefender, ItemsAdder ve RealisticSeasons eklentileri satın alındı. Alınacak temel olan önemli bir kaç eklenti daha var.
- Harita satın alınacak veya sıfırdan ücreti ödenerek yaptırılacak. Haritanın akibeti tam olarak kesinleşmedi. Alınırsa bu site üzerinden alınacak: https://builtbybit.com/resources/categories/builds.3/
- Grafik tasarımcılara ücreti mukabilinde Oyun, Discord ve Site için "Logo/Banner/2x Duyuru Şeması/Market İkonları" tasarımları yaptıracağız.
- Sunucu makinesi 8 GB olarak planlandı. Yetmemesi durumunda bellek 16 GB olarak yükseltilecek.

İnternet Sitesi: www.sontürk.com
Discord Kullanıcı Adı: Utku Tutun#0001
uur#4815 yazarsınız

UtkuTutun

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Utku Tutun#3613

Elmaslar
20
Puanlar
920
Yer
Malatya
Minecraft
UtkuTutunXD
Konu içeriği günceldir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı