Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sohbet/Chat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RecklessZed

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

1 Reckless#9210

Elmaslar
7
Puanlar
0
JavaScript:
on chat:
    send "&7[&3%{bounty.%player%}%&7] &2%{Rank::%player%}% &7%sender% &8» &7%message%" to players
    cancel event

Dostlarım sohbetimi düzenleyen skript bu gayet güzel fakat mute yenildiğin de konuşmaya devam ediyor şu şekil;

1598354241187.png

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Skript muteli olup olmadığınızı kontrol etmez, yazdıysa broadcasti atar bitti. Chat format eklentisi koyup skripti silmek harici bunu yapamazsınız, skript muteli olup olmadığını bilemez. Lütfen placeholderapi destekleyen bir chat format eklentisini kullanın ve bu skripti kullanmayın.

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
send yerine set chat format kullanın

RecklessZed

Discord:

1 Reckless#9210

Elmaslar
7
Puanlar
0
Skript muteli olup olmadığınızı kontrol etmez, yazdıysa broadcasti atar bitti. Chat format eklentisi koyup skripti silmek harici bunu yapamazsınız, skript muteli olup olmadığını bilemez. Lütfen placeholderapi destekleyen bir chat format eklentisini kullanın ve bu skripti kullanmayın.
Bildiğiniz eklenti varmıdır önereceğiniz?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

send yerine set chat format kullanın
Formatın örneğini verirmisiniz, teşekkürler.

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Eğer skript isterseniz KanedgyBO'un çözümünü kullanabilirsiniz. Fakat eklentiye geçmek isterseniz bir çok eklenti mevcut. DeluxeChat, UltimateChat 2, ChatManager, ChatControl gibi bir çok eklenti var, araştırıp seçmek size kalmış.

RecklessZed

Discord:

1 Reckless#9210

Elmaslar
7
Puanlar
0
Eğer skript isterseniz KanedgyBO'un çözümünü kullanabilirsiniz. Fakat eklentiye geçmek isterseniz bir çok eklenti mevcut. DeluxeChat, UltimateChat 2, ChatManager, ChatControl gibi bir çok eklenti var, araştırıp seçmek size kalmış.
ChatManager ve UltimateChat desteklemedi?

set chat format to "%player% %message%"
Deniyorum

set chat format to "%player% %message%"
1598357803333.png

Hata

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
1598357747556.png

Buyurun ChatManager özelliklerinden bir kesit. Burada yardımcı olmaya çalışıyorum, gider google'dan "spigot chat format plugin" diye arat derim aynı şey, örnek 2-3 eklenti sunuyorum ve verdiğim tüm eklentilede chat format var gözüküyor ki yanlış bilgi vermemek için hepsinin spigotuna baktım. UltimateChat yazmadım oraya.

Eğer skript istiyorsan "Ben skript kullanacağım/kullanmak istiyorum teşekkürler." gibi nazik bir cevap yerine "bu bu desteklemiyor zaten." gibi bir cevap vermeniz şahsen üzdü.

RecklessZed

Discord:

1 Reckless#9210

Elmaslar
7
Puanlar
0
Eki Görüntüle 138470
Buyurun ChatManager özelliklerinden bir kesit. Burada yardımcı olmaya çalışıyorum, gider google'dan "spigot chat format plugin" diye arat derim aynı şey, örnek 2-3 eklenti sunuyorum ve verdiğim tüm eklentilede chat format var gözüküyor ki yanlış bilgi vermemek için hepsinin spigotuna baktım. UltimateChat yazmadım oraya.

Eğer skript istiyorsan "Ben skript kullanacağım/kullanmak istiyorum teşekkürler." gibi nazik bir cevap yerine "bu bu desteklemiyor zaten." gibi bir cevap vermeniz şahsen üzdü.
Özür dilerim yanlış bir algı yarattıysam, tabii ki çok teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 138470

Boşluğuma gelmiş o tarz da bir cevap vermişim gerçekten özür dilerim

+++++

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı