Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme SNOWPİERCER 4. SEZON SPOİLER

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CengizTate

No ex no next for me money is the best
Minexa
Emekli
Sunucu Sahibi

Discord:

nkys.dev

Elmaslar
126
Puanlar
2.905
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
CengizTate
Snowpiercer-3.-sezon-onay.jpg

Merhaba Snowpiercer hayranları.
2. sezon 10. bölüm de Melanie ile yapılcak buluşmada Wilford'a erken yakalandıkları için Wilford Big Alice'ye giderek trenin hızını arttırdı. Kar küreyici ne kadar frenlesede Big Alice daha güçlü olduğu için Kar küreyici Big Alice'yi durduramadı. Herkes Melanie öldüğünü varsaydı fakat Melanie kçük bir trende uyarıcılar ve besin serumlarıyla hayatta kaldı. 3. sezon 9. bölümde Melanie'yi buldular ve trene aldılar.
1652025865858.png

3. Sezon 10. bölümde Andre Layton'un öne attığı Yeni Cennet denilen yere gettiler ve Layton'un bu ön görüsü doğru çıktı.
1652026115594.png

3. Sezon 10. bölümün son dakikalarında 3 ay sonrası gösterildi ve Melanie makinist koltuğunda resim yaparken bir roket fırlıyor ve roket havada infilak ediyor. Bu roketin CW-7 olduğunu söyleyen çok kişi var. Eğer CW-7 ise bunu yapan Wilford olabilir amacı ise yeni cenneti dondurmak.

1652026923173.png

Üçüncü sezon finalinde, LJ Folger yanlışlıkla babasının yapay gözünden dolayı boğduğunda gerçekleşen tek bir büyük ölüm vardı. Bu, Annalise Basso'nun gelecek yıl geri dönemeyeceği anlamına geliyor.

Sean Bean'in üçüncü sezondaki olayların ardından geri dönüp dönemeyeceği şu anda belli değil. Snowpiercer'e, dördüncü sezon için şimdiden iki yeni oyuncu ekledi: Agents of SHIELD'den Clark Gregg ve The Americans yıldızı Michael Aronov.

poyrazhancilar

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

poyrazhancilar#8100

Elmaslar
17
Puanlar
1.135
Yer
Denizli
Sıkı bir şekilde Snowpiercer'ı takip ediyorum, açıkçası o roketin nedense CW-7 olacağı hiç aklıma gelmemişti daha çok bir bilimsel keşif yapmak adına bir roket olduğunu fakat patladığını düşündüm. Ayrıca şahsi görüşüm Wilford'ı 4. sezonda kesinlikle göreceğiz. Olaylar git gide ilginçleşiyor O_O

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı