Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü SkyBlock İçin Yardım!

zFix

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

zFix#0001

Elmaslar
4
Puanlar
1.320
Minecraft
zFix
oyuncuların ada oluşturmadan /island - /is yazdıklarında bir menü açılsın o menüden ada oluştursunlar ada oluşturduktan sonra /island - /is yazdıklarında ise farklı bir menü açılsın istiyorum nasıl yapabilirim?

Ada kurma komutu: /island create %player_name%

Kullandığım SkyBlock Plugini: Wiki | Spigot

Son düzenleme:
T

Tema

Ziyaretçi
oyuncuların ada oluşturmadan /island - /is yazdıklarında bir menü açılsın o menüden ada oluştursunlar sonra tekrar /island - /is yazdıklarında ise farklı bir menü açılsın istiyorum nasıl yapabilirim?

Merhaba kullandığınız pluginde bu bulunuyor.

NADXIWA

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Ege.A#2714

Elmaslar
29
Puanlar
2.400
Yer
Kayalıoğlu-Bir Drama Öyküsü
Minecraft
NADXIWA
oyuncuların ada oluşturmadan /island - /is yazdıklarında bir menü açılsın o menüden ada oluştursunlar ada oluşturduktan sonra /island - /is yazdıklarında ise farklı bir menü açılsın istiyorum nasıl yapabilirim?

Merhaba, Kullandığınız plugin bilindik plugin değil istediğiniz her şeyi muhtemelen bulamasınız onun Yerine AskyBlock Plugini kullanabilirsiniz İndirmek için TIKLA. Pluginde Hazır menü vardır bu arada.

zFix

Discord:

zFix#0001

Elmaslar
4
Puanlar
1.320
Minecraft
zFix
T

Tema

Ziyaretçi
Merhaba, Kullandığınız plugin bilindik plugin değil istediğiniz her şeyi muhtemelen bulamasınız onun Yerine AskyBlock Plugini kullanabilirsiniz İndirmek için TIKLA. Pluginde Hazır menü vardır bu arada.
Merhaba, arkadaşın kullandığı plugin en popular plugin 10 Tane eklentiyi içersinde barındırıyor ASkyBlocktan daha fazla özelliği bulunuyor yanlış öneri yapmışsınız arkadaşa Arkadaşın eklentisinde istedikleri bulunuyor.

T

Tema

Ziyaretçi
Bi sunucuda gördüm o da bu plugini kullanıyodu belkdide ekstra bir pl gerekiyordur.
Hayır, direk /is create Ada yazınca menü geliyor adanı açıyorsun.

zFix

Discord:

zFix#0001

Elmaslar
4
Puanlar
1.320
Minecraft
zFix

zFix

Discord:

zFix#0001

Elmaslar
4
Puanlar
1.320
Minecraft
zFix
dediğimi tam anlamadınız galiba /island diye bir guim var deluxe menude ben istiyorumki oyuncu adasını oluşturduktan sonra bu gui açılsın oluşturmandan önce ise başka bir gui açılsın ki bu gui de skyblock pluginimde mevcut

T

Tema

Ziyaretçi
dediğimi tam anlamadınız galiba /island diye bir guim var deluxe menude ben istiyorumki oyuncu adasını oluşturduktan sonra bu gui açılsın oluşturmandan önce ise başka bir gui açılsın ki bu gui de skyblock pluginimde mevcut
Ek bir plugine gerek yok eklentide tüm paneller/menüler bulunuyor, Aksi taktirde eklentinin bir anlamı kalmaz.

NADXIWA

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Ege.A#2714

Elmaslar
29
Puanlar
2.400
Yer
Kayalıoğlu-Bir Drama Öyküsü
Minecraft
NADXIWA
Merhaba, arkadaşın kullandığı plugin en popular plugin 10 Tane eklentiyi içersinde barındırıyor ASkyBlocktan daha fazla özelliği bulunuyor yanlış öneri yapmışsınız arkadaşa Arkadaşın eklentisinde istedikleri bulunuyor.
Merhaba, önceden kullanmıştım ve pek fazla bişey görememiştim şimdi çoğu şeyi var yanlış öneri için özür diliyorum.

T

Tema

Ziyaretçi
Merhaba, önceden kullanmıştım ve pek fazla bişey görememiştim şimdi çoğu şeyi var yanlış öneri için özür diliyorum.
Eklenti çıktığından beri bol özelikli bu özelikleri içeriyor, Daha önceden dolar ile satın aldınız herhalde şu an da ücretsiz :)

zFix

Discord:

zFix#0001

Elmaslar
4
Puanlar
1.320
Minecraft
zFix
biliyorum island create ada yazınca menü açılıyor ben onun yerine /island yazmasını istiyorum o guidede sol tıka island create %player_name% komutu ekliycem sonra oyuncu adayı oluşturdukta sonra tekrar /island yazınca benim yapmış olduğum ada paneli guisi açılsın istiyorum

zFix

Discord:

zFix#0001

Elmaslar
4
Puanlar
1.320
Minecraft
zFix
İsterseniz bu özelleği gördüğüm sunucun ip sini atiyim bi bakın

T

Tema

Ziyaretçi
biliyorum island create ada yazınca menü açılıyor ben onun yerine /island yazmasını istiyorum o guidede sol tıka island create %player_name% komutu ekliycem sonra oyuncu adayı oluşturdukta sonra tekrar /island yazınca benim yapmış olduğum ada paneli guisi açılsın istiyorum
Evet mesela bu mümkün Sizin yaptığınız menüye şu komutları ekleyin
- is
- island
- is panel
- island panel

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı