Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Skript önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Teraofficiql

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Teraaofficiql

Elmaslar
58
Puanlar
1.220
Yer
Tampere / Finland
Minecraft
Teraofficiql
Merhabalar, MMORPG - Survival karışımı bir sunucum var ve yeni sistemler eklemek istiyorum. Veya eklemeyi denemek istiyorum. Yapılabilecek neler var? Neler ekleyebilirim bir önerisi olan var mı? Irk sistemine artık birşeyler eklemekten sıkıldım çünkü ekleyecek herşey bitti, sunucuya özgün birçok şey ekledim fakat artık tüm sistemleri bitirdim sanırım. Önerisi olan yoksa son olarak kodları gözden geçirdikten sonra Towny'i yapmaya başlayacağım

theepic

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
85
Yer
turkey
Merhabalar, MMORPG - Survival karışımı bir sunucum var ve yeni sistemler eklemek istiyorum. Veya eklemeyi denemek istiyorum. Yapılabilecek neler var? Neler ekleyebilirim bir önerisi olan var mı? Irk sistemine artık birşeyler eklemekten sıkıldım çünkü ekleyecek herşey bitti, sunucuya özgün birçok şey ekledim fakat artık tüm sistemleri bitirdim sanırım. Önerisi olan yoksa son olarak kodları gözden geçirdikten sonra Towny'i yapmaya başlayacağım
kuraklık skripti

Teraofficiql

Discord:

Teraaofficiql

Elmaslar
58
Puanlar
1.220
Yer
Tampere / Finland
Minecraft
Teraofficiql

dnzcn

Discord:

dnzcn#0001

Elmaslar
4
Puanlar
3.760
Minecraft
Bwkcn
Mesela, özellikleri neler olmalı? Daha fazla ayrıntı verirseniz yapabilirim
dünyadaki bölgeler zamana bağlı olarak random kuraklaşabilir, kuraklaşan bölgelerde tarım yapılamazsa güzel olabilir diye düşünüyorum. örneğin a oyuncusunun claimine kuraklık vurursa ayrı bir hava katabilir. güzel fikirmiş.

Teraofficiql

Discord:

Teraaofficiql

Elmaslar
58
Puanlar
1.220
Yer
Tampere / Finland
Minecraft
Teraofficiql
dünyadaki bölgeler zamana bağlı olarak random kuraklaşabilir, kuraklaşan bölgelerde tarım yapılamazsa güzel olabilir diye düşünüyorum. örneğin a oyuncusunun claimine kuraklık vurursa ayrı bir hava katabilir. güzel fikirmiş.
bazı chunklara kuraklık vurabilir, random şekilde. Mantıklı bir fikir. Chunkları bir dataya alıp çekiliş skriptindeki gibi random olarak bir chunk seçip orda bitki büyümesini engelleyebilirim. güzel fikir teşekkürler

dnzcn

Discord:

dnzcn#0001

Elmaslar
4
Puanlar
3.760
Minecraft
Bwkcn
bazı chunklara kuraklık vurabilir, random şekilde. Mantıklı bir fikir. Chunkları bir dataya alıp çekiliş skriptindeki gibi random olarak bir chunk seçip orda bitki büyümesini engelleyebilirim. güzel fikir teşekkürler
yazdığın skripti de forumda paylaşırsan diğer minecraft sunucularına renk katabilirsin.

Teraofficiql

Discord:

Teraaofficiql

Elmaslar
58
Puanlar
1.220
Yer
Tampere / Finland
Minecraft
Teraofficiql
yazdığın skripti de forumda paylaşırsan diğer minecraft sunucularına renk katabilirsin.
kalıp olarak paylaşmayı düşünüyorum. isteyen devam ettirebilsin diye :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı