Sol Reklam

Tanıtım SkinsRestorer - artık sizinde bir karakteriniz var! - Kısa & Öz Anlatım.

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 809
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Merhaba, değerli arkadaşlarım ve MC-TR!
bugün tabikide sizlere bir plugin tanımı yapıcağım. Hemen geçelim çünkü Kısa Öz anlatım.

aYmbpz (1).png

SkinsRestorer adlı plugin ne işeri yarar?
oyundaki oynadığınız karakteri istediğiniz şekle çevirir. Ama, bunu üyelerinde yapması için
üyelerin permine bu pluginin herkeze açık olan permini eklemelisiniz.
aYmbpz (1).png

SkinsRestorer adlı pluginin komutları nedir?
/skin set imhai - Skinin adını set bölümünden sonra yazınız. Sonra karakter değiştir.
/skin reload config.yml - eğer /reload çekmek istemiyorsanız bunu yazabilirsiniz :)

aYmbpz (1).png

SkinsRestorer adlı plugin ünlümü?
evet, ünlü çünkü en kaliteli skin değiştirme plugini fakat, PREMIUM içeren sunucularda çalışmaz.

konum bu kadardı @admiraldus ve @Hai 'ye selamlar iyi günler dilerim.​

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Merhaba, değerli arkadaşlarım ve MC-TR!
bugün tabikide sizlere bir plugin tanımı yapıcağım. Hemen geçelim çünkü Kısa Öz anlatım.

Eki Görüntüle 51737
SkinsRestorer adlı plugin ne işeri yarar?
oyundaki oynadığınız karakteri istediğiniz şekle çevirir. Ama, bunu üyelerinde yapması için
üyelerin permine bu pluginin herkeze açık olan permini eklemelisiniz.
Eki Görüntüle 51738

SkinsRestorer adlı pluginin komutları nedir?
/skin set imhai - Skinin adını set bölümünden sonra yazınız. Sonra karakter değiştir.
/skin reload config.yml - eğer /reload çekmek istemiyorsanız bunu yazabilirsiniz :)

Eki Görüntüle 51739
SkinsRestorer adlı plugin ünlümü?
evet, ünlü çünkü en kaliteli skin değiştirme plugini fakat, PREMIUM içeren sunucularda çalışmaz.

konum bu kadardı @admiraldus ve @Hai 'ye selamlar iyi günler dilerim.​
Güzel, ama anlatım çok kısa olmuş ve fotoğraf eklesen daha da şenlenebilirdi.

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
ÖmerBeyi herşeyin özüne iner, kısaca anlatır. Aynı matematikde upuzun bir şeyi formülle 2 saniyede yapmak gibi. :D

mojomi

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

mojomi #2467

Elmaslar
21
Puanlar
1.970
Gereksiz. Neden mi?
Bot saldırısı olur SkinRestorer sürekli botların skinlerini çekmek için mojang sunucularına bağlanır.
Mojang bir yerden sonra seni bot olarak görür senin sunucunun ip adresini yasaklar.
SkinRestorer çöker ve mutlu bir BungeeCord doğar :)
(tavsiye: ChangeSkin, UltimateSkins)

Janjel: Merhabalar. Daha önce de Sunucu yönetimi forumunda Skull crashları hakkında bilgilendirici bir konu açmıştım. Olay basitçe mojang ın skin apisine rate limit getirmesi. 30 saniyede bir kez skin verisi çekebiliyorsunuz. Bu olay çoğu sistemi bozduğu için bir cache sistemi gerekli. Gameapis ve Mcapi.de nin hali hazırda cache sistemi var fakat ekstra convert işlemleri gerekiyor. Mojang ın sessionserveri ile birebir aynı değil yani. Dolayısıyla entegrasyonu bir hayli zor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Anlatım güzel olmuş. Resim eklersen konu daha süper olur.​

luteNg

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

luteNg#2420

Elmaslar
55
Puanlar
6.370
Minecraft
luteNg
Anlatım kısa ve öz ancak bir kaç resimle desteklenebilirmiş yine de teşekkürler..

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı