Sol Reklam
Sağ Reklam

Sizler de düşmeyin | Bilgilendirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !

Discord:

Riqude#1881

Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft
ultraPvP_
Merhabalar sayın okurlar , ben Meriç.
Bu gün sizlere başımdan geçen ve sizlerin de başına gelmemesi için bir bilgilendirme konusu yapacağım.
07.12.2018 Tarihi saat 16:30 sularında "EmirTR " isimli bir şahıs bana "Discord Bot" konusunda sorular sordu.
(Kendisi eskiden tanıdığım ve sevdiğim bir kişi idi)
"Sende yardım otorol, sayaç, giriş çıkış falan var mı " şeklinde bir soru yöneltti ve kendisine olumlu bir cevap ile geri döndüm.
Ancak veremeyeceğimi belirttim ardından birkaç mesaj ile ısrar etti.Ben ise "Eğer çok lazım ise sana özel bir bot kodlayabiliriz. " şeklinde cevabımı ilettim.
Ne karşılık falan der iken biz ücret konusunda fiyatımızı kararlaştırdık , ücreti 25TL olarak belirledik.Benden 6 koca özellik istedi ancak bunlardan birisi olan kayıt sistemini yapamayacağımızı bilmiyorduk.Biz botumuzu kodlamaya başladık ve bu süre zarfında EmirTR ile iletişimimiz devam etti.Bana her seferinde "Bu gün perşembe , bu gün cuma" şeklinde rahatsız edici tarihler söylüyor ve sanırım işi aceleye getirtmek istiyordu.Neyse biz bunun botunu ertesi gün kodlamaya başladık.Ardından bize fiyatı 22Tl ye kadar indirtti.Sonra birine sipariş verip dolandırıldığından bizden de parayı vermeden önce kodları almasını istediğinden bahsetti ben de aşağıdaki ss de görüldüğü gibi cevabımı iletti.

Bu arada dediğim gibi kendisi eski dostumdu neden güvenmediği hala muamma , neyse güven problemini de ortadan kaldıktıktan sonra biz botun kodlamasına geçtik yaklaşık 2 haftalık bir süreçten sonra Dün yani ödeme günü geldi botumuz teslime hazır.Yapamadığımız bir özelliğimiz var ve bundan para almayacağız fiyattan düşeceğiz.
Emir'e bunun yapılamayacağını java script'de kullanıcıdan veri alamayacağımız belirttik.Istediği de şudur:
"Kullanıcı kayıt olunca ismi ve yaşı değişecek , destek de ise ne konuşuluyor ise onu bir .txt dosyasına kayıt ettirecek"
Bunun yapılıyamayacağını söyledikten sonra botu almıyorum'a getirdi konuyu.Şimdi bana "Ne para gözsün" diyeceksiniz ancak benim derdim para değil kaybettiğim 2 haftam.Ardından aramızda konuşmalar geçti ve ss ler aşağıda.

Ardından özelden forumlarda seni paylaşacağım milleti de yorma şeklinde bir yazı yazdım ve...

Hayatımın ilk rüşvetini de aldım haydi Bismillah.
Benlik olan konu bu kadar şimdi ise arkadaşlarıma yaptıklarını göstermek istiyorum.
Eki Görüntüle 106322

Birincisi bu , şimdi 2. terbiyesizliğine gelelim.
Çok sevip saydığım bir abimin discorduna gelip kendisini ekibine davet etmiş ve gelmeyince "Egolu , Havalı" gibi kırıcı itamlar ile kendisini rencide etmiştir.Yetmemiş "1. Derece ailevi küfür ( anne ) Kullanmıştır.Gerekli tüm ss lerim mevcuttur ancak edilen abimin iznini almadığımdan paylaşmıyorum.

Bu arada son olarak benim ile ortaklık yapmak isteyen bu kullanıcıya yeteneklerini sorduğumda "Çok güzel küfür ederim" Diyip kendini yerlere sermiştir.
Eki Görüntüle 106325

Amacım sizleri biraz bilgilendirip bunun ve bunlar gibiler için bu kadar emek vermemenizdir.Kolay gelsin iyi forumlar.

[ Lütfen forumda satış yasak şeklinde yazılar yazmayalım , hiçbir şekilde forumdan müşteri toplamıyorum. Gerekli özel mesajlarımı yetkililer kontrol edebilir ]

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Olay yanlış anlatılmış ben size zaten en başta sadece kayıt yüzünden alacağımı belirttim siz sonradan yapamayız dediniz NexoTR ise deneyelim dedi ve sonra yapamadınız ben sadece bu yüzden alıyodum aslında ve sizde yapamadınız ben bunu başka bir sunucuda neden gördüm acaba insanlara iftira atmak. :) Eskiden nasıl küfürler ediyordu şimdi ne hale girmiş arkadaşımız asdas

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Olay yanlış anlatılmış ben size zaten en başta sadece kayıt yüzünden alacağımı belirttim siz sonradan yapamayız dediniz NexoTR ise deneyelim dedi ve sonra yapamadınız ben sadece bu yüzden alıyodum aslında ve sizde yapamadınız ben bunu başka bir sunucuda neden gördüm acaba insanlara iftira atmak. :) Eskiden nasıl küfürler ediyordu şimdi ne hale girmiş arkadaşımız asdas
Bence doğru anlatmış, aynı sorunu benden plugin paketi satın almak istediğinizde. bana da yaşatmıştın ilk önce paketi istemiştin.

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !

Discord:

Riqude#1881

Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft
ultraPvP_
Kendime yakın bulduğum insanlarla evet küfürlü konuşurum ancak bu asla saygımın önüne geçmez.Tüm ss ler elimde bulunmakta , gereken konuda gereken cevap verilir.Ayrıca samimi olmadığın birine el haraketi gönderecek kadar düştün mü ? Hadi beni geçtim Can Abi'nin annesine saydığın küfürler ?
Screenshot_2018-12-20-17-27-13.png

Senin asla gelecekte veya şimdi Ülkene , milletine , devletine hayırlı bir insan olacağını düşünmüyorum.​
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bence doğru anlatmış, aynı sorunu benden plugin paketi satın almak istediğinizde. bana da yaşatmıştın ilk önce paketi istemiştin.
Bende gerekenleri yazdığımı düşünüyorum , kendisi eski dostdur diye 25TL ye indirdim botunu ve istediği özellikler aşağıda.
1 I Bir oyuncu oyuna girince onun ID sı alınacak KAYIT-IDSI gibi oda açılacak onu sadece ben görücem ve o oyuncu "nw!kayıt" yazınca adını yaşını söylemesini söyliyecek bot sonra adını yaşını söyleyince yönetici o kişinin adını değiştirince ona direkt üye rolü verecek ve diğer kanalları görebilecek 2 I Klasik eğlence, müzik komutları, güzel bir yardım mesajı 3 I Küfür,reklam,link engelleme 4 I Bu şekilde panel 5 I Kayıt gibi aynı şekilde Pird bot support gibi destek sistemi talebi kapatmak için emoji olacak ona basınca taleb kapanacak Taleb-5456485646 IDSI diye oda kurulacak orada .txt dosyası olarak konuşmada ne geçtiyse yazacak 6 I Süreli ban, süreli mute, otorol, giriş çıkış, sayaç

Sizce bu kadar özelliği yapmak için daha yüksek bir mevla almam gerekmez miydi ?
Ha birde param illa ödenir ancak 2 haftamı kim vericek orası muamma.​

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa

Kendime yakın bulduğum insanlarla evet küfürlü konuşurum ancak bu asla saygımın önüne geçmez.Tüm ss ler elimde bulunmakta , gereken konuda gereken cevap verilir.Ayrıca samimi olmadığın birine el haraketi gönderecek kadar düştün mü ? Hadi beni geçtim Can Abi'nin annesine saydığın küfürler ?
Eki Görüntüle 53391

Senin asla gelecekte veya şimdi Ülkene , milletine , devletine hayırlı bir insan olacağını düşünmüyorum.​
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bende gerekenleri yazdığımı düşünüyorum , kendisi eski dostdur diye 25TL ye indirdim botunu ve istediği özellikler aşağıda.
1 I Bir oyuncu oyuna girince onun ID sı alınacak KAYIT-IDSI gibi oda açılacak onu sadece ben görücem ve o oyuncu "nw!kayıt" yazınca adını yaşını söylemesini söyliyecek bot sonra adını yaşını söyleyince yönetici o kişinin adını değiştirince ona direkt üye rolü verecek ve diğer kanalları görebilecek 2 I Klasik eğlence, müzik komutları, güzel bir yardım mesajı 3 I Küfür,reklam,link engelleme 4 I Bu şekilde panel 5 I Kayıt gibi aynı şekilde Pird bot support gibi destek sistemi talebi kapatmak için emoji olacak ona basınca taleb kapanacak Taleb-5456485646 IDSI diye oda kurulacak orada .txt dosyası olarak konuşmada ne geçtiyse yazacak 6 I Süreli ban, süreli mute, otorol, giriş çıkış, sayaç

Sizce bu kadar özelliği yapmak için daha yüksek bir mevla almam gerekmez miydi ?
Ha birde param illa ödenir ancak 2 haftamı kim vericek orası muamma.​
Can abi derken ? discord adı nedir.

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !

Discord:

Riqude#1881

Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft
ultraPvP_
Can abi derken ? discord adı nedir.
Ayrıca gurubuma gelip ekibimdeki yetkilileri kendi tarafına çekme uğraşın bizi daha da birbirimize bağladı teşekkür ederim.Bu ne kadar iyi insanlarla çalıştığıma doğru kararlar verdiğime iyi bir gösterge oldu , sana çok şey borçluyum.

NexoBuild

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Kayıt İçin Satın Alacağını Belirttiğini Hatırlamıyorum. Ayrıca Kayıt Sistemi İçin Aldığını Belirtseydin Biz Yapamayız Derdik Zaten.

IExlusive

Egemenlik, kayıtsız şartsız ulusundur.
MinePass
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir
Arkadaşlar Bu EmirTR'ye inanmayın Discord Sunucumuza Gelip Bütün rolleri etiketleyip Bize ve Sunucuda ki Arkadaşlarımıza ve Üyelerimize Küfür Etmiştir. Kendisini tanımıyoruz bile.

Küfürleri Sansürlüdür Sadece Birkaç Yeri Sansürlemedim Arkadaşlar Ne Olduğu Ne Halt yediği ortaya çıksın.

EmirTR İfşa.PNG

EmirTR İfşa 1.PNG

EmirTR İfşa 2.PNG

Son düzenleme:

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !

Discord:

Riqude#1881

Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft
ultraPvP_
Arkadaşlar Bu EmirTR'ye inanmayın Discord Sunucumuza Gelip Bütün rolleri etiketleyip Bize ve Sunucuda ki Arkadaşlarımız ve Üyelerimize Küfür Etmiştir. Kendisini tanımıyoruz bile.

Küfürleri Sansürlemiyorum Arkadaşlar Ne Olduğu Ne Halt yediği ortaya çıksın.
Işte tam da konuda bahsettiğimden :)​

Son düzenleyen: Moderatör:

IExlusive

MinePass
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir

Bluter

Öfkelen, ışığın giderek sönmesine karşı öfkelen.

Discord:

Bluter#0074

Elmaslar
323
Puanlar
0
Artık suçlu değilim diye yeltenemez. Bunun gibiler çok fazla var.

Troy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
366
Puanlar
0
Yer
${ ...:....:...}$
Minecraft
Troy
Bunun gibiler varken buranın huzuru bozuluyor @EmirTR*NezleNW banlansın !

Birde sunucu açıcakmış :D

IExlusive

MinePass
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Arkadaşlar Bu EmirTR'ye inanmayın Discord Sunucumuza Gelip Bütün rolleri etiketleyip Bize ve Sunucuda ki Arkadaşlarımıza ve Üyelerimize Küfür Etmiştir. Kendisini tanımıyoruz bile.

Küfürleri Sansürlemiyorum Arkadaşlar Ne Olduğu Ne Halt yediği ortaya çıksın.
Fotoğraflar da küfür var, lütfen sansürlü veya kaldırır mısın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı