Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
Minecraft-Turkiye.png

Sizin İçin Seçtiğimiz 3 SkyBlock Eklentisi
Selam Minecraft Türkiye kullanıcıları, bendeniz Dagon. Bu konumda SkyBlock sunucuları için seçtiğim üç eklentiyi tanıtacağım. Seçtiğim eklentileri beğenerek seçtim ki inşallah siz de beğenirsiniz. Eklenti konuları farklı farklı, en çok beğendiğinizi yorumlar kısmında belirtin. Ayrıca bu konumdaki eklentilerin iki tanesi ücretsiz bir tanesi ücretli fakat çok pahalı olmadığını da belirtmek istedim.

Skyblock benim en sevdiğim oyun türüdür. Ada kurmak, geliştirmek falan tam bana göre. Hele bir de @Woodie ile birlikte girdiysek tadından yenmez vallahi. Sizde arkadaşlarınız veya tanıdıklarınız ile oynadığınız oyunları da yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Şimdi ise asıl konumuza gelerek eklentileri tanıtmaya başlayalım...

logo-png.397256

Shoko's Moon Generator
Bu eklenti sayesinde uzaya çıkabileceksiniz! Evet yanlış duymadınız! Uzaya gerçek hayatta gidemiyoruz bari oyunda gidelim değil mi? Sadece uzaya gitme özelliği yok. Farklı bir çok özelliği bulunmakta! Uzay mekikleri, uzaylılar, uzayda bulunan canavarlar gibi birçok özeliği bulunmakta. Eklentiyi yapan kişi eklentiyi hangi kafa ile kodladı bilinmiyor...

"Bu eklentinin Skyblock sunucularında ne işi var?" diye soracak olursanız: Adası belli bir seviyeye ulaştığında roket alıp uzaya gidebilir ve yeni alanı orası olabilir, belli bir fiyat koyarak uzay mekiği satabilirsiniz ki oyuncuların oynama hevesi artacaktır. Böylece oyuncu kitlesini arttırabilir veyahut oyuncuların oynama hevesini arttırabilirsiniz. Eklentinin orijinal sayfasına gitmek için buraya tıklayın. Eklentiyi şahsen beğendim. Sizlerin de kullanmasını öneririm. Ayrıca şunu da belirteyim ki güzel özellikleri bulunmasına rağmen ücretsiz! Hemen şimdi indirebilir ve sunucuya kurabilirsiniz! Şimdi ise eklenti bilgilerini de yazıp diğer eklentiye geçelim.
  • Kullanılabilir Minecraft Sürümleri » Sadece 1.13 sürümünde kullanılabilir.
  • Belirgin Özellikler » Roket, uzay, uzaylılar, uzay canavarları, aya benzer yeni bir dünya, komut engeli, yer çekimi (yavaş yürür ve zıplarsınız) gibi birçok harika özellik mevcut.
  • Toplam İndirme » Şu anda toplam 80 indirme bulunmakta. Sayıyı arttırarak yapımcıya destek olabiliriz.
  • Yapımcı » Shoko.
  • Ücreti » Ücretsiz.
Evet dostlar eklenti böyleydi. Daha önce de dediğim gibi ben beğendim ve sizlere de kesinlikle tavsiye ederim. Sunucuya çok yakışacak.

30b46efb50c8662bf0d72172418ff222e59504c0

EliteSkyblock
Bu eklenti en sevdiğim eklentilerden biri! Gerçekten Skyblock için kontrol edebileceğiniz her şeyi ekrana yansıtıyor. Komut yazmak bir süreden sonra sıkıcı bir hal alıyor. Bu eklenti sayesinde sıkılmanız bir nevi engellenmiş olacak. Ücretli fakat hakkını fazlasıyla veriyor. Belli bir bütçeniz var ise kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

"Bu eklenti sunucuda ne işe yarayacak?" diye sorarsanız: Oyuncuları büyük bir dertten -komut yazmaktan- kurtarabilirsiniz ki zaman kaybını engellemiş olursunuz. Skyblock ile ilgili her şeyi, ayarı ekrandan yönetebilirsiniz. Bu gerçekten çok havalı :p. Sadece bunlarla kalmayıp oyuna skor tahtası (scoreboard) ekliyor. Bunun gibi birçok özellik bulunmakta. Eklentinin orijinal sayfasına gitmek için buraya tıklayın. İsmi gibi seçkin bir eklenti. Fazla satın olmamış fakat hazır olun yakında bu eklenti patlar! Demedi demeyin. Şimdi ise eklenti hakkındaki bilgileri verelim;
  • Kullanılabilir Minecraft Sürümleri » 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13 gibi çeşitli Minecraft sürümlerinde kullanılabilir.
  • Belirgin Özellikler » Çeşitli kontrol ekranları, ada kontrol ekranları, skor tahtası, ilk on ada ekranı gibi birden fazla özelliği bulunmakta.
  • Toplam İndirme » Şu anda toplam 2 indirme bulunmakta. Sayıyı arttırarak yapımcıya destek olabiliriz.
  • Yapımcı » Splodgebod.
  • Ücreti » 6 ABD Doları.
Evet dostlar eklenti böyleydi. Daha önce de dediğim gibi ben beğendim ve sizlere de kesinlikle tavsiye ederim. Sunucuya çok yakışacak ve oyuncuları büyük bir dertten kurtaracak!

ban-global-png.396725

DKBansGuiExtension
Geldik en sevdiğim eklentiye. Birini engellemek veya susturmak beni rahatlatıyor/mutlu oluyorum. Siz de böyle misiniz? O zaman bu eklenti tam bize göre! Birini engellemek, susturmak ve sunucudan atmak gibi büyük bir zevki bir ekrandan yapabilirsiniz. Oyuncu bilgilerini, raporlarını da gösteren bu eklenti bir şaheser!

"Bu eklentinin Skyblock ile alakası ne?" diye soracak olursanız ise: Sunucuya reklam yapmak için gelen oyuncuları -ki şu sıralar popüler- engellemek veya kurallarınıza göre ceza vermek için kısa bir komut girerek engelleyebilirsiniz. Sadece bunla kalmıyor, sürekli raporlanan oyuncuların rapor sayılarına, bilgilerine ulaşabilirsiniz ve ceza verebilirsiniz. Bir rapor sayısı belirtirsiniz ve bu rapor sayısına ulaşan kişilere ceza verebilirsiniz. Sunucunuz daha adaletli ve huzurlu olacaktır. Eklentinin orijinal sayfasına gitmek için buraya tıklayın. Artık @Frebiq yargı dağıtabilir! Ben bu eklentiyi sevdim ve ücretsiz olması da en büyük avantajlarından bir tanesi. Şimdi ise eklenti hakkındaki bilgileri de verelim ve konuyu sonlandıralım;
  • Kullanılabilir Minecraft Sürümleri » 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13 gibi çeşitli Minecraft sürümlerinde kullanılabilir.
  • Belirgin Özellikler » Ceza ekranı, engelleme ekranı, susturma ekranı, sunucudan oyuncuyu atma ekranı, oyuncu rapor sayısına bakma, oyuncu bilgilerine bakma gibi birçok özelliği bulunmakta!
  • Toplam İndirme » Şu anda toplam 29 indirme bulunmakta. Sayıyı arttırarak yapımcıya destek olabiliriz.
  • Yapımcı » Firidious.
  • Ücreti » Ücretsiz.
Evet dostlar eklenti böyleydi. Daha önce de dediğim gibi ben beğendim ve sizlere de kesinlikle tavsiye ederim. Sunucuya çok yakışacak ve yöneticileri büyük bir dertten kurtaracak!
Şimdi Minecraft Türkiye üyeleri, öncelikle şunu belirteyim ki bu tarz konularımda güzel eklentiler seçmeye çalışıyorum fakat uzun zamandır eklentiler ile aramın pek iyi olmaması nedeniyle eklentileri seçmekte zorlanıyorum. İnşallah eklentiler beğenilmiştir. Konunun başında da söylediğim gibi Skyblock en sevdiğim oyun türüdür. Fazla oyun sevmem fakat Minecraft'ta aktif olduğum zamanlarda Skyblock oynardım. Neyse konu dağılmadan yorum attınız mı siz ya? Atmadıysanız konu hakkındaki düşüncelerinizi yazmayı ve emeğime karşılık konuyu beğenmeyi unutmayın. İyi günler dilerim.

Esen kalın!

FairyTale_

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

-

Elmaslar
73
Puanlar
0
Minecraft
FairyTale

Electra

Eventually, everything goes away.

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310
Gayet güzel bir konu, konu içeriğine bayıldım.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Yaygın olmayan eklentiler genelde çok buglu oluyor. O yüzden eklentiyi yazan kişinin tanınmış bir kişi olmasına dikkat edin.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Dagon konu açmış dediler geldik, yine efsane bir konu.

MoreReal

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
81
Puanlar
8.970
EliteSkyblock 11 indirme almış 3 değil. Güzel eklenti. SkyblockEarth'a da bakabilirsiniz EliteSkyblock'tan daha iyi kodlanmış ve daha kapsamlı 10 Dolar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı