Sol Reklam
Sağ Reklam

Oyun Size Göre Netflix'in En Güzel Dizisi Hangisidir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Netflix'de birçok kaliteli yapımlar var. Yani yazsam herhalde bir liste çıkarırım. İyi yapımlardan bir tane örnek vermek gerekirse
Peaky Blinders var. Yani bir dizi veya film için "En iyisi bu!" diyemem, çok kaliteli yapım var.

Bir öneride sunayım, bilim kurgu ve suç temasını sevenler varsa Altered Carbon dizisini öneririm.

Beawen

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Beawen#6452

Elmaslar
322
Puanlar
4.775
Yer
İzmir
Minecraft
UmutEren
Bence Netflix'in en güzel dizisi Dark. Gerçekten kaliteli bir yapım. Hafif hatalar olsa da çok akıcı ve dizi gerçekten kendini izlettiriyor. Netflix'in 2. en güzel dizisi (biraz şaşıracaksınız) Riverdale. Bence dizi çok güzel ve benim gibi gençlik konulu dizi sevenler bu diziyi çok sevecek. Dizi bazen biraz Wattpad'e kaysa da konusu çok güzel. Polisiye var, gizem var, aksiyon var, dram var. Ne bulursalar koymuşlar. Bu da diziyi eğlenceli yapıyor.
Bu anlatım için başlardım diziye...

rubin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
260
Puanlar
4.505
Minecraft
mylaa_
Yazın geceli gündüzlü Netflix izlerdim aralarında bence en iyisi ROMA
İzleyin :d

Callifax

Play.SahraCraft.com

Discord:

Callifax

Elmaslar
53
Puanlar
13.580
Minecraft
Callifax
Bence Netflix'in en güzel dizisi Dark. Gerçekten kaliteli bir yapım. Hafif hatalar olsa da çok akıcı ve dizi gerçekten kendini izlettiriyor. Netflix'in 2. en güzel dizisi (biraz şaşıracaksınız) Riverdale. Bence dizi çok güzel ve benim gibi gençlik konulu dizi sevenler bu diziyi çok sevecek. Dizi bazen biraz Wattpad'e kaysa da konusu çok güzel. Polisiye var, gizem var, aksiyon var, dram var. Ne bulursalar koymuşlar. Bu da diziyi eğlenceli yapıyor.
Evet sana katılıyorum. Dark hakkında ama izleyenlerin bir şey anlamayacağını da belirtmeliydin :) İnstagramda da çok olayı döndü bunun işte 3. sezonu izledim. anladığım tek şey dizinin Almanya da çekilmesiydi tarzında . :D Ama garip bir şekilde kendine bağlıyor. Ama bir o kadar da beyin yakıyor. Bir süre sonra karakterler birbirine giriyor. Kim hangi yılda falan çok zor ve beyin isteyen bir dizi. Ama güzel mi güzel.

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Son düzenleme:

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
valla neden seviyorum bilmiyorum ama
A Series of Unfortunate Events

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
1. Ozark
2. The Walking Dead
3. Glitch
4. Salvation
5. Prison Break

Bu önerdiğim dizilerin bazılarını hiç duymamış olabilirsiniz ama izlediğinizde gerçekten seveceğinize inanıyorum.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Doğruyu söylemek gerekirse Dark dizisini ben de baya bir sevdim. (Bitirdim.) Dark dizisi için gerçekten ayrı bir çaba harcanmış ve diziyi çözmekte çok zorlandım. Tabii, bu dizinin yanı sıra biraz günlük hayatımıza dayalı diziler izledim ve 13 Reason Why'ın bu kadar uzamasına rağmen güzel bir dizi olduğunu fark ettim. Bütün bu dizilerin dışında sizlere Lock & Key ve You dizilerini de öneririm ;) <3 (2018'de Riverdale'ı pek sevmemiştim.)

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Evet sana katılıyorum. Dark hakkında ama izleyenlerin bir şey anlamayacağını da belirtmeliydin :) İnstagramda da çok olayı döndü bunun işte 3. sezonu izledim. anladığım tek şey dizinin Almanya da çekilmesiydi tarzında . :D Ama garip bir şekilde kendine bağlıyor. Ama bir o kadar da beyin yakıyor. Bir süre sonra karakterler birbirine giriyor. Kim hangi yılda falan çok zor ve beyin isteyen bir dizi. Ama güzel mi güzel.
Evet, çok haklısın. Ben diziyi izlerken yandan başka bir sekme açmıştım. Bir site var kimin kim olduğunu, herkesin akrabalık ilişkilerini ve hangi senelerde görünüşlerinin nasıl olduğunu gösteriyor. Yan sekmeden onu açıp o siteye baka baka izliyordum. Ama dizi gerçekten çok kaliteli.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Evet, çok haklısın. Ben diziyi izlerken yandan başka bir sekme açmıştım. Bir site var kimin kim olduğunu, herkesin akrabalık ilişkilerini ve hangi senelerde görünüşlerinin nasıl olduğunu gösteriyor. Yan sekmeden onu açıp o siteye baka baka izliyordum. Ama dizi gerçekten çok kaliteli.​

Dizinin tek kötü yanı ise yeni sezonların çok geç çıkmasıydı. Daha doğrusu bunun diziyle pek alakası yok da önceki sezonları unutuyorsun ?

D

Duygulandım

Ziyaretçi

Dizinin tek kötü yanı ise yeni sezonların çok geç çıkmasıydı. Daha doğrusu bunun diziyle pek alakası yok da önceki sezonları unutuyorsun ?
Çok haklısıın ama değer ya. Benim en favori dizim şu anda.

Atrax

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Atrax#9988

Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
iCannK
Diriliş Ertuğrul (!)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Atrax

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Atrax#9988

Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
iCannK
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı