Sol Reklam

Rober_tCraft

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
135
Yer
Antalya
Arkadaşlar bu konuyu recep ivedik filmlerinin nasıl olduğu hakkında düşüncelerinizi öğrenemek için geldim. Yorumlarınızı bekliyorum.
Bence recep ivedik 3'ten sonra bozdu. Özellikle nurullaha yaptığı haksızlıklar ve yaptığı saygısızlıklar nedeniyle ben pek güzel bulmadım. Bu kadar itici olmamalıydı bence nurullaha karşı

jMars

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Premium

Discord:

canclkl

Elmaslar
51
Puanlar
1.220
Yer
Mars
Açıp izlemem ama karşıma çıkarsa geçmem

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
67
Puanlar
1.625
Arkadaşlar bu konuyu recep ivedik filmlerinin nasıl olduğu hakkında düşüncelerinizi öğrenemek için geldim. Yorumlarınızı bekliyorum.
Bence recep ivedik 3'ten sonra bozdu. Özellikle nurullaha yaptığı haksızlıklar ve yaptığı saygısızlıklar nedeniyle ben pek güzel bulmadım. Bu kadar itici olmamalıydı bence nurullaha karşı
Recep 1 2 3 dışında hiç biri iyi degil

BurakDarama

Fırında Isıttığım İlk Taş
Hosting

Discord:

Burak Darama#9086

Elmaslar
15
Puanlar
2.055
Minecraft
burakdarama
son film komediden çok siyasi içerik haline gelmiş. Tüm film serilerinde böyle oluyor zaten. 4. 5. Seriden sonra bozuyorlar.

Burakhan_

Elmaslar
2
Puanlar
2.195
Minecraft
AloneAngels
4 bölümden sonra bozduğunu düşünüyorum

LeNyx

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
132
Puanlar
2.830
Yer
Antalya/Türkiye
İlk 4 film çok güzeldi 5 yine kötü değildi ancak benim fikrime göre 6 ve 7 çok kötü filmler diyebilirim özellikle 7 mesaj vermek için çekilmiş bir film keşke şu günlerde gülebileceğimiz filmler çıksa...

KingdomTR

Discord:

TolgaB

Elmaslar
1
Puanlar
135
Yer
Istanblue
Minecraft
TaakaTin
1-2 güzel 3 eh 4-5 fena değil
6 ise rezaletti.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı