• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

Sizce hangi hosting daha iyi?

Ada06

Hayattaki En Hakiki Mürşit İlimdir, Fendir.
Mono
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
420
Minecraft
@NacssHost önerdimdir.
Hızlı teslim ve hızlı destek garantisi veriyorum.
Ayrıca sunucunda ping sorunu da yaşamayacaksın, ücretsiz optimizasyon da yapıyoruz.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Christy Network

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
3
Minecraft
Keyubu, kullanabilirsin gerçekten makinaları çok iyi. Chroke, görmüştüm ama kullanmadım özel ayrıcalıkları var tabii ama bana sorarsan keyubu al derim 🙂

Amot - MCServer Shop

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
18
Minecraft
hocam batıhostta sanırsam 16 gb ram e kadar ki paketlerde xeon, e5 tarzı işlemciler veriyorlar, yeterli oluyor mu?
sanmam çünkü xeon e5 işlemci oyun sunucuları için yetersiz kalır ( tabi 5-10 kişi oynarsan sw de başka )

YunusOP

Yılların bile eskitemediği değerlerdir anılar.
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
267
Minecraft
hocam batıhostta sanırsam 16 gb ram e kadar ki paketlerde xeon, e5 tarzı işlemciler veriyorlar, yeterli oluyor mu?
Eğer herhangi bir talepte bulunmazsan rastgele bir xeon5 gelir, sipariş etmeden önce istediğin işlemciyi söylersen neden vermesinler? :enteresan:

apogg

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
6
Minecraft
Merhaba. Yakında yeni bir Minecraft sunucusu açmayı planlıyoruz ve Keyubu'yu düşündük. Sizce Keyubu mu, Batihost mu, yoksa başka hostingler mi?
Rabisu'yu öneririm güzel bir hosting.

RobustSoul

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
2
Çoğu yeri araştırdım ve fiyat-performans açısından Nacss Host gözüme en iyisi gibi gözüktü. Çok yakında alacağım. Hepinize ilginizden dolayı çok teşekkür ederim.

Master060

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
bence batihost gayet güzel webscript konusundan makine konusundan 5 gb serverde 26 ms var hızlıca destekde cevap veriyorlar

Yukarı Alt