Sol Reklam

Çözüldü Sizce gereklimi gereksiz midir kaldırmalımıyım kaldırmamalımıyım bilgili birisi girebilirmi pls

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Adonisx7

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

OnaycanKran#3500

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
İzmir
beyler skyblock plugin paketi hazırladım ama bu hatayla karşı karşıyayım sizce gereksiz mi pakette bu plugin

Kod:
[20:53:42] [Server thread/WARN]: iConomy - If you are using Flatfile storage be aware that versions 6, 7 and 8 have a CRITICAL bug which can wipe ALL iconomy data.
[20:53:42] [Server thread/WARN]: if you're using Votifier, or any other plugin which handles economy data in a threaded manner your server is at risk!
[20:53:42] [Server thread/WARN]: it is highly suggested to use SQL with iCo6 or to use an alternative economy plugin!

Kaldırsam herhangi bir sorun yaşarmıyım zorunlumudur bu plugin pakette ?

Essentials in kendi economy kısmı var diye düşünüyorum ama bi bilgi almak herzaman iyidir emin olmadan bişey yapmak istemem... sizleri seviyorum değerli cevaplarınızı bekliyorum

ayrıca essentials te de böyle bir sorunla karşı karşıyayım çözüm yolunu bilen varmıdır..

Kod:
[20:54:09] [Server thread/ERROR]: §4Unknown item LAVA_BUCKET in protect.alert.on-placement list.
[20:54:09] [Server thread/ERROR]: §4Unknown item LAVA_BUCKET in protect.alert.on-use list.
[20:54:09] [Server thread/ERROR]: §4Unknown item LAVA_BUCKET in protect.blacklist.placement list.
[20:54:09] [Server thread/ERROR]: §4Unknown item LAVA_BUCKET in protect.blacklist.usage list.

@SoulX @Fhalinkz @MrskeletCraft @SYN_T3SL4

Son düzenleme:

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
İlki sadece bir uyarı. Flatfile yani normal dosya usulü data tutmayı kullanırsan ve dosyada veri saklamayı kullanırken oy verme gibi ekonomi verilerine erişen eklentiler kullanırsan sunucun için büyük bir risk taşır. Yani diyor ki al bir tane db (database) rahatla. İkinciye gelirsek essentials configini paste.ubuntu.com dan at bana düzeltilmişini gönderirim.

Adonisx7

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

OnaycanKran#3500

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
İzmir
Bro özeline attım paste.ubuntu.com dan kopyalayıp 1. soruna geri gelelim simdi bro sence kaldırmalımıyım gereksiz oldugunu düşünüyormusun sen olsan napardın gerekli birşey mi 1. sorun ?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bence kaldır gitsin. Boşuna sunucuyu yormanın anlamı yok :)

dequay2000

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
22
Puanlar
0
Minecraft
dequay
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı