Sol Reklam

Sizce Factions Sunucusu Nasıl Olmalı

Tnt İle Raid

• Oy Verenler
    7

LeblaysCraf-t

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
6
Puanlar
0
Merhaba arkadaşlar yabancı sunuculardan bildiğiniz sürece factions sunucularında genellikle tnt ile raid olayı vardır.

Türkiye’de ya ben görmedim yada hiç yok?

Sizce Factions nasıl olmalı

Sizin Factions da sevdiğiniz özellikler neler

Yorum atarsanız sevinirim

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Faction sunucusunda ne olmalı sorusu biraz saçma aslında benim düşüncem zaten her serverde olan pluginler ve skriptler klasik oluyor benim dediğim şey herkes kendi skriptini geliştirse hem daha iyi bir faction sunucusu yapmış olurlar hemde daha iyi oyuncu çekerler soru bu değil fakat benim düşüncem farklı birşeyler yapın ya farklı birşeyden sorun olmaz eminim ki :)

Alucard01

Keşke deme sonuçta zamanı geriye döndüremessin.
Elmaslar
11
Puanlar
0
Yer
İstanbul/Esenler
benim için artık neredeyse heryer op-faction dolu bu benim için kötü bişey piyasada fazla bir emek faction göremedim eğer fark yaratmak istiyorsanız kesinlikle emek-faction kurmalısınız insanlar artık op'dan farklı bir faction sunucusu görmek istiyor Başarılar.

LeblaysCraf-t

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
6
Puanlar
0
Faction sunucusunda ne olmalı sorusu biraz saçma aslında benim düşüncem zaten her serverde olan pluginler ve skriptler klasik oluyor benim dediğim şey herkes kendi skriptini geliştirse hem daha iyi bir faction sunucusu yapmış olurlar hemde daha iyi oyuncu çekerler soru bu değil fakat benim düşüncem farklı birşeyler yapın ya farklı birşeyden sorun olmaz eminim ki :)
Kendi sistemimizi kuruyoruz az sabredin efsane olacak
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

benim için artık neredeyse heryer op-faction dolu bu benim için kötü bişey piyasada fazla bir emek faction göremedim eğer fark yaratmak istiyorsanız kesinlikle emek-faction kurmalısınız insanlar artık op'dan farklı bir faction sunucusu görmek istiyor Başarılar.
Haklısın bizde emek Factions kuruyoruz ama çok efsane bir sistemimiz var

Alucard01

Keşke deme sonuçta zamanı geriye döndüremessin.
Elmaslar
11
Puanlar
0
Yer
İstanbul/Esenler

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
bence artık yeni oyun türleri çıkmalı ^^

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Factions sunucusunda faction eklentisi olmalı bence

LeblaysCraf-t

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
6
Puanlar
0
I

IrfanDmn

Ziyaretçi

LeblaysCraf-t

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
6
Puanlar
0
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Eğer işinde iyi olmak istiyorsan sunucu açıp zorluklarına katlanıp tecrübe kazanman senin için efsane olur. Ama benim için olmaz çünkü ben 3 kere sunucu açtım ve 3üde dolu dolu geçti. Şu an düşünmüyorum ve düşünmüyoruz

Merto65

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Wolk
Faction sunucuları artık faction sunuculuktan çıkmış çok farklı eklentiler getirilmiş kesinlikle artık eskiye dönük özlenen serverlar açılması lazım.

EnderSTD

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
95
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EnderSTD
Factionluktan çıkarmadan içine mini oyunlar eklenmelisin her yerde aynı şeyler var
Birde klasik Faction havasını bozmamaya çalış

SIKILDIM

MrPot8o

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
11
Puanlar
6.345
Yer
İstanbul Bağdat Caddesi
Minecraft
MrPot8o
harbi ya bıktım artık hangi sunucuya girsem starter kit elmas set demir set eskiden deri set bile vermezlerdi taş alet edevat verirlerdi öyle kasılırdın özledim vallaha ya

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı