Sol Reklam

Sistem gereksinimleri yetersiz mi..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

remedium

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
remedium
Herkese merhabalar. Bundan bir kaç hafta önce PES 2018'i bilgisayarıma (korsan oyun olarak) yükledim. Kurulum sırasında bir sorun ile karşılaşmadım, takii maça girene kadar..

Kurulum sonrasında "settings.exe" dosyasında 'Özellikler' kısmından sistem gereksinimin yeterli olup olmadığına baktım, hepsi yeşil renkte iyi olarak gözüküyordu.
Oyuna girdiğimde, derin bir "Oh!" çektim. Ne yazık ki, maça girip oynamaya başladığımda ilk önce oyun kapandı, sonra yine oynamaya başladım bu sefer bilgisayar kapandı, daha sonra tekrar yine oynamaya başladım yine kapandı ve ekranda gri,siyah renginde çizgiler vardı ve "Pat!" diye ses gelmişti ekrandan.
Bunu oyunun demo versiyonunu oynarken, yine yaşamıştım ve bu sadece PES 18'i oynarken oluyordu. Bilgisayarda GTA V, PES 17, ETS 2 gibi oyunlar varken.

Bir kaç yıldır, bilgisayar fanımı temizlemediğim için bu sorunu yaşadığımı düşündüm, bilgisayar fanımı bilgisayarı aldığım yere temizlettirdim.
Ekran kartımı güncellemeyi denedim, CPU kullanımına baktım ve orada '%48' yazıyordu. Oyunu açtım, maç oynamaya başladım ve yine aynı şeyler oldu.

Oyunu tekrar kurmak istedim ama yarıda kurulumu bitirdim ve o an ki sinirim ile her şeyi sildim ki bilgisayarın hasar görmesini istemiyordum.

Ve şimdi sizden bu konu hakkında yardım istiyorum, bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
Neden böyle oldu, sistemim yetersiz mi kaldı? Yeni parça almam gerekiyor mu?

Sistem özellikleri: (Windows 8, 2015'te alındı.)
sistem.png

ekran.png

Oyun Gereksinimleri;
sistem2.png

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.660
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Sistem gereksinimlerin gayet yeterli ben bu özelliklerle FIFA18 oynuyorum: Intel Quad Core Q9400 2.66GHZ,GTX1050,8GB RAM / yani kafa kafaya bi sistemimiz var bende de hiç açılmamıştı PES18 büyük ihtimal oyunla alakalı bir sorun bilgisayarını daha fazla yormamanı ve kurcalamamanı tavsiye ederim. Satın almak en iyisi bu yüzden. :)

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
Hayirli olsun. Crackli dosyanin kendini hacker sanan veled ler tarafindan pc ne zarar verildi. Lutfen bu tur ucretli oyunlari steam humble origin vb oyun platromlarindan orjinalini satin alin

remedium

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
remedium
Hayirli olsun. Crackli dosyanin kendini hacker sanan veled ler tarafindan pc ne zarar verildi. Lutfen bu tur ucretli oyunlari steam humble origin vb oyun platromlarindan orjinalini satin alin
Sen, ciddi misin? Youtube'de rastgele bir kişiden yüklemedim ki, ben.
(Çok pardon sonunu okumamışım, bundan sonra dediğiniz gibi yapacağım.)

Sistem gereksinimlerin gayet yeterli ben bu özelliklerle FIFA18 oynuyorum: Intel Quad Core Q9400 2.66GHZ,GTX1050,8GB RAM / yani kafa kafaya bi sistemimiz var bende de hiç açılmamıştı PES18 büyük ihtimal oyunla alakalı bir sorun bilgisayarını daha fazla yormamanı ve kurcalamamanı tavsiye ederim. Satın almak en iyisi bu yüzden. :)
Seninle konuşmak istiyorum, lütfen discord mesajlarını kontrol et.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Ekran kartı Chipset hatası.
kısacası ekran kartının çekirdeği yanmış veya arızalanmış.
yazıyı tamamen okumadım sadece Gri çizgiler ve amd ekran kartları hakkında tecrübem var..
Rx 270 im yandı aynı şekilde..
yakında komple gider söyliyim.

Geçmiş olsun bu arada.

Duoquote

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
23
Puanlar
13.320
Minecraft
Duoquote
Bu tarz sorunlar genelde donanım kaynaklı değil de yazılımsal sebeplerden ortaya çıkıyor. Bence senin buradaki sorunun PES2018 için düzgün crack bulamamış olman. İnternetten 3-4 tane daha PES2018 cracki bul ve kur bir de öyle dene. Ve bu arada sistemin gayet yeterli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı