Sol Reklam

Silent Towny | 1.16.5 | Gerçek Dünya Haritası | Mevsimli | Savaş Yoğunlu | Yeni İtemler | Kasalar | Aktif Yetkili Kadrosu |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Auswalx

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Auswalx#7885

Elmaslar
1
Puanlar
125
Yer
Türkiye
Minecraft
FLOWRISE7080
Herkese Selamlar, Bugün Sizlere Sorunsuz Ve Lagsız Bir Sunucu Tanıtmak İstiyorum Sunucum Yeni Kuruldu Fakat Açılışı Yaptık Açılışı 45 Kişi İle açtık Ve Haylen Gecenin 5'inde Bile 20 Kişi Çekmeyi Başarabiliyoruz şu an Herhangi Bir Tanıtım Veya Reklamda Bulunmadık. Yetkili Ekibimizle Birlikte Sizlere Güzel Bir Oyun Deneyimini Sağlamak istiyoruz bunun için canla başla çalışıyoruz.Sunucuyu Tanıtmak Gerekirse.

Sunucumuzdaki Yenilikler
Yeni Zırhlar Ve İtemler(Kılıç,Kazma V.S)
Chestshop
Sandık Kilitleme
Kozmetikler
Yapı Kozmetikleri
Hızlı Maden Bulmak İçin Hangi Madenin en çok Nerede Çıktığının Haritası.
Aktif Yetkili Ekibi
Rtp Komutunda Hiçbir Sıkıntı Yok Artık
Bütün Pluginler Türkçe
Hologram Yazıları Eklendi
Öldüğünüzde Güvenli Bir Spawna Işınlanırsınız
Artık 10 Blok Mesafedeki Birine Trade Atabiliyorsunuz.
Sunucuda /harita Komutunu yazarak Gerçek Dünya Haritasında Nerede Olduğunuzu Öğrenebilirsiniz
Oyunda Birinin İsminizi Yazınca Önüne Bu Kişi Senden Bahsetti Yazısını /rahatsız Yazarak Kapatabilme Özelliği
Çanta Eklendi Oyunda /bp Veya Envaterinizdeki Çantaya Sağ tıklayın
Mob Doğum Oranı Arttırıldı

GERÇEK DÜNYA HARİTASI
KONTASARIMI 1.png

Harika Bir Gerçek Dünya Haritası Ve Gerçekçi Mevsim Sunucumuzda Herkesin Hizmetinde.
Sunucumuzda Spawnda -/Rtp Komutunu Yazdıktan Sonra Dünyada Sizi Biryere gönderir Bu Afrika Olur Avrupa Olur Asya olur Amerika olur Farketmez Burda Biraz Gelişip Kendi Kasabanı Kurarsın Ve Ordunu Toplayıp Ya Barışçıl Oynayıp Rahatça Gelişirsiniz Yada Diğer İnsanların Ekmeklerine göz koyarsınız Seçim Sizin.

LOBİ
KONTASARIMI 2.png

Eğer Herhangi Bir Build Fikriniz Yoksa Lobideki insanların ve Mimarların Yaptıkları Bazı Buildlere bakabilirsiniz.

SİSTEM BİLGİLERİMİZ
Yeni Proje (10).png

Admin OUa:

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

MrMistry#5436

Elmaslar
208
Puanlar
5.505
Yer
Şanlı Urfa - Viranşehir
Minecraft
LifeLesS
yani, amatör.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı