Sol Reklam

Shriena BOT - Efsanevi Türkçe Discord Botu

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895
1.png
3 (2).png
4 (2).png
5.png
Eki Görüntüle 86125

Botumuzda hangi sistemler olduğunu merak ediyorsanız kısaca özet geçeyim. Botumuzda müzik, eğlence, profil resminize uyarlanabilir bir sürü efekt bile var. Yani kendi profil fotoğrafınızı Canan Karatay'a bile uyarlayabilirsiniz. Moderasyon olarak botumuzda otorol, sayaç, HGBB ayarlama, kelime yasaklama (filtre), küfür/link engel, botumuzun selam alıp almamasını açma/kapatma. Emojili çekiliş, duyuru, sohbet temizleme, otocevap, yeni gelen üyelere tag verme gibi bir sürü sistem var. Ayrıca doğrulama koduyla kayıt olma sistemi, para sistemi ve kelime oyunu, sayı tahmin etmece, kelime bulmaca, yazı yazma yarışı, zorluk modlarıyla şifreyi yazma gibi bir sürü komut ve eğlenceli sistem var.

Sitemize gitmek için buraya, botumuzu sunucunuza eklemek için buraya [/URL]ve bize oy vererek destek olmak için ise buraya tıklayınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ely.x

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Ely#6640

Elmaslar
4
Puanlar
0
Eki Görüntüle 86120Eki Görüntüle 86122Eki Görüntüle 86123Eki Görüntüle 86124Eki Görüntüle 86125

Botumuzda hangi sistemler olduğunu merak ediyorsanız kısaca özet geçeyim. Botumuzda müzik, eğlence, profil resminize uyarlanabilir bir sürü efekt bile var. Yani kendi profil fotoğrafınızı Canan Karatay'a bile uyarlayabilirsiniz. Moderasyon olarak botumuzda otorol, sayaç, HGBB ayarlama, kelime yasaklama (filtre), küfür/link engel, botumuzun selam alıp almamasını açma/kapatma. Emojili çekiliş, duyuru, sohbet temizleme, otocevap, yeni gelen üyelere tag verme gibi bir sürü sistem var. Ayrıca doğrulama koduyla kayıt olma sistemi, para sistemi ve kelime oyunu, sayı tahmin etmece, kelime bulmaca, yazı yazma yarışı, zorluk modlarıyla şifreyi yazma gibi bir sürü komut ve eğlenceli sistem var.

Sitemize gitmek için buraya, botumuzu sunucunuza eklemek için buraya, destek almak için buraya ve bize oy vererek destek olmak için ise buraya tıklayınız.
Yolunuz açık olsun,başarılarınızın devamı dileğiyle.

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Başarılar dilerim. İyi bayramlar!

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895

bynys

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
13.270
İyi geliştirmeler, başarılar.Bot geliştirmek, oldukça eğlenceli diye hatırlıyorum.

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895
İyi geliştirmeler, başarılar.Bot geliştirmek, oldukça eğlenceli diye hatırlıyorum.
Teşekkürler, pek eğlenceli olduğunu söyleyemem ama ben zaman geçirmek için yapıyorum zaten.

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895
Shriena Yazılım'ın yeni botu: Yıldız BOT!

Yıldız bot'un konusunu birazdan açacağım. Yıldız beğendiğiniz mesajları ölümsüzleştirir, yani bir mesajı beğenerek onları yıldız adlı bir kanalda tutabilirsiniz. En çok yıldızlı mesaj kimin olacak?

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895
Shriena Yazılım'ın yeni botu: Yıldız BOT!

Yıldız bot'un konusunu birazdan açacağım. Yıldız beğendiğiniz mesajları ölümsüzleştirir, yani bir mesajı beğenerek onları yıldız adlı bir kanalda tutabilirsiniz. En çok yıldızlı mesaj kimin olacak?

Buraya tıklayarak yıldız bot'un tanıtımına gidebilirsiniz.

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895
Söylemeyi unutmuşum! Botumuzda doğrulama kodlu kayıt sistemi de var. Yani doğrulama koduyla kayıt olabilirsiniz.

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895
Yeni komutlar eklendi:

NSFW komutları (10 adet) +18'dir NSFW kanallarda kullanabilirsiniz.

YoutubeKafasi

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
115
Puanlar
6.555
Eki Görüntüle 86120Eki Görüntüle 86122Eki Görüntüle 86123Eki Görüntüle 86124Eki Görüntüle 86125

Sitemize gitmek için buraya, botumuzu sunucunuza eklemek için buraya, destek almak için buraya ve bize oy vererek destek olmak için ise buraya tıklayınız.
Merhabalar Doğrusu Güzel Bir Bot Ancak Gelelim Kusurlara;
Sayaç,Hoşgeldin,Otorol Gibi Sistemler CodAre Gibi Kod Paylaşım Sunucularından Alınmış.(Otorol,Sayaç Edit Gibi Ya Da Ben Biraz Karıştırdım. Resimli Hoşgeldin Resimine Kadar Aynı.)
Sayfalı Yardım Sistemi Çoğu Kod Paylaşımda Var.
Seviye Sistemi Canvas İle Yapılmış? (Ancak Edit)
Müzik Sistemi Alıntı
Gerisini İncelemedim Zamanım Az.
Kusura Bakma Seni Yerin Dibine Sokmuş Gibi Oldu Her Şey İçin Bir Şey Söyledim.
Kullanılır Mı Kullanılır Ancak Sana Bir Abi Tavsiyesi...
Kaliteyi Komut Sayısı Değil Komutun Başka Kimsede Olmaması Verir.
(Clowning Botu Bilir Misin Bilmem Şu An Kapandı DBL'de Ekli Zamanında Botun Yapımcısı
Brawlstars,İnstagram Gibi Api Komutları Ekledi Ancak Hangi Kaynağa Bakarsan Bak Şu An Halen Daha O Komutlar Piyasada Yok.
Kaliteyi Kendin Yaratıcaksın
Başarılarının Devamını Diliyorum.)

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895
Merhabalar Doğrusu Güzel Bir Bot Ancak Gelelim Kusurlara;
Sayaç,Hoşgeldin,Otorol Gibi Sistemler CodAre Gibi Kod Paylaşım Sunucularından Alınmış.(Otorol,Sayaç Edit Gibi Ya Da Ben Biraz Karıştırdım. Resimli Hoşgeldin Resimine Kadar Aynı.)
Sayfalı Yardım Sistemi Çoğu Kod Paylaşımda Var.
Seviye Sistemi Canvas İle Yapılmış? (Ancak Edit)
Müzik Sistemi Alıntı
Gerisini İncelemedim Zamanım Az.
Kusura Bakma Seni Yerin Dibine Sokmuş Gibi Oldu Her Şey İçin Bir Şey Söyledim.
Kullanılır Mı Kullanılır Ancak Sana Bir Abi Tavsiyesi...
Kaliteyi Komut Sayısı Değil Komutun Başka Kimsede Olmaması Verir.
(Clowning Botu Bilir Misin Bilmem Şu An Kapandı DBL'de Ekli Zamanında Botun Yapımcısı
Brawlstars,İnstagram Gibi Api Komutları Ekledi Ancak Hangi Kaynağa Bakarsan Bak Şu An Halen Daha O Komutlar Piyasada Yok.
Kaliteyi Kendin Yaratıcaksın
Başarılarının Devamını Diliyorum.)

Teşekkürler. Kendimi daha geliştirmeden önce o komutları ekledim ve hatalarını düzelttim. Hoş geldin ve görüşürüz resimleri güncellenecek! Sayaç yenilenecek ve otorol baştan yapılacak. Sayfalı yardım sistemini ingilizce bir kaynaktan toparlayarak ve düzenleyerek yapmıştım. Müzik sistemi üyeler çok istediği için aldım, o bana ait değil ve doğrudur. Şuan da eklenecek sistemleri sana söyleyeyim istersen. Yakında web dashboard getireceğim. Şuan da uğraşıyorum onla. Sunucu koruması ve anti spam yapıp ekleyeceğim. Biraz daha kibar eleştirebilirdiniz. Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895
Güvenlik sistemi, Lyrics eklendi. Temizle komutu yenilendi ve silme sınırı 599'a çıkarıldı.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı