Sol Reklam
Sağ Reklam

(SesKaydı) CraftRosi Tehditler ve küfürler savurdu! (EfesTurk)

• Konuyu başlatan Karisen
  • Başlangıç Tarihi
  • 2.691
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K

Karisen

Ziyaretçi
Betacrafttın logosunu bile çalmışlar "craftrosi.com" şuna bakın hele. Hahahah, bunlar hırsız yaw.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Betacrafttın logosunu bile çalmışlar "craftrosi.com" şuna bakın hele. Hahahah, bunlar hırsız yaw.
Söylediklerini çabuk geri al o arkadaşlar çalmadı makul bir şekilde kullandılar ve bu arada dünyanın en iyi sunucusu olan craftrosi'nin logosudur o betacraft çalmıştır :D​

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
bunlar gece ne izliyorlar ise bende izleyim veya bunlar ne iciyorlarsa bizede verin :D bende bi kafadan istiyorum karson ordan 3 paket sar :D

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
bunlar gece ne izliyorlar ise bende izleyim veya bunlar ne iciyorlarsa bizede verin :D bende bi kafadan istiyorum karson ordan 3 paket sar :D
Arkadaşlar Mr.Robot izliyor bence başrolü o ''Bilgisayarına girerim'' diyen arkadaş oynuyor :D​

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
@AeroCS Pis dolandırıcı canın cehenneme dostum :D millet malmı ki hep Aerocs.com'dan alışverişini yapıyor demek'ki hakkını veriyor değil mi? Kıskanmayıp ortaya atılmasanız şaşarım :)

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
Tamam küçük kardeşlerimiz haksız anladık. Peki @Karisen 2. plan ' da ise senin suçun bulunmak da birinin ifşasını paylaşmak da anayasa ve tüzük kuralların da gerekli madde ve dökümanlar da bellidir ki. Yani senin kışkırtman ile oluşmuş sözler bunlar. Şimdi burada ki kimse bana güzellik abidesi kesilmesin ? Lol gibi oyunlar oynarken kanser olup sövenler , burada abide kesiliyorlar. Ha bu demek değil ki onlar suçsuz. İfşa yapman sebebi ile bu tarz olaylar olmuş. Eğer senin siten ise elinde lisans vb. unsurlarını logları'nı toplarsın gider III. Dereceden Asli Hukuk Bürosu ' na bilişim suçları na duyuruda bulunursun taazminata kadar vara bilir bu işler ama sizlerin burada " Bilgisayarına girerim. " lafına gülenlerin çoğunun zamanın da bu ve ya benzeri laflar kullandıklarını unutmasınlar. Birde isim çalıntı değil, özentide değildir benim görüşüm. CraftIce var mesela bu da mı çalıntı ? CraftRose - Rise nin bir de Rose nin anlamlarına bakmanızı tavsiye ederim. Üzüldüm insanları tek taraflı yargılıyorsunuz.

Yine başkalarının yerine utandım bugün ' de Elhamdulillah. (الحَمْد لله‎‎)

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Tamam küçük kardeşlerimiz haksız anladık. Peki @Karisen 2. plan ' da ise senin suçun bulunmak da birinin ifşasını paylaşmak da anayasa ve tüzük kuralların da gerekli madde ve dökümanlar da bellidir ki. Yani senin kışkırtman ile oluşmuş sözler bunlar. Şimdi burada ki kimse bana güzellik abidesi kesilmesin ? Lol gibi oyunlar oynarken kanser olup sövenler , burada abide kesiliyorlar. Ha bu demek değil ki onlar suçsuz. İfşa yapman sebebi ile bu tarz olaylar olmuş. Eğer senin siten ise elinde lisans vb. unsurlarını logları'nı toplarsın gider III. Dereceden Asli Hukuk Bürosu ' na bilişim suçları na duyuruda bulunursun taazminata kadar vara bilir bu işler ama sizlerin burada " Bilgisayarına girerim. " lafına gülenlerin çoğunun zamanın da bu ve ya benzeri laflar kullandıklarını unutmasınlar. Birde isim çalıntı değil, özentide değildir benim görüşüm. CraftIce var mesela bu da mı çalıntı ? CraftRose - Rise nin bir de Rose nin anlamlarına bakmanızı tavsiye ederim. Üzüldüm insanları tek taraflı yargılıyorsunuz.

Yine başkalarının yerine utandım bugün ' de Elhamdulillah. (الحَمْد لله‎‎)
O ondan çakma o ondan çakma Craftweb bile v5.0 çalıntı ki arkadaşların yaşları küçük ve şuna da değinmek isterim"kimse kimsenin anasına ailevisine küfür edemez buna hakkı yok yoktur da"yani kısacası dolandırıcı da olsa millet bu gibi kişilerin ne oldukları bilmeleri gerek başkaların canları yanmasın ki bunlar adam olsunlar ki yaptıkları hatayı fark etsinler.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
O ondan çakma o ondan çakma Craftweb bile v5.0 çalıntı ki arkadaşların yaşları küçük ve şuna da değinmek isterim"kimse kimsenin anasına ailevisine küfür edemez buna hakkı yok yoktur da"yani kısacası dolandırıcı da olsa millet bu gibi kişilerin ne oldukları bilmeleri gerek başkaların canları yanmasın ki bunlar adam olsunlar ki yaptıkları hatayı fark etsinler.
Orada yanlış anlaşılma var, craftweb v5'i çalamazlar. Kısaca onlarda lisansı kırıp , sistemi kurma bilgisi yok. Eğer v5'i çalsalardı sağ alt tarafta ki "CraftWeb V5" yazısını kaldırırlardı. Yani ortada yanlış anlaşılma vaar.

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
Seni de tanır ve biliriz...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı