Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Serverime Sadece Kendi Ip'mden Giremiyorum Yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fabiandaniel

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
1.975
Merhabalar,kendi op olduğum sunucumun lobisine kendi ip adresim ile giremiyorum. Telefon internetini bağladığımda ise takır takır giriyor ve sorunu anlayamadım. Ve girmiyordan kastım şu arkadaşlar;sunucular listesinde çıkıpta girmiyor değil,tamamen kapalı gözüküyor server. Aynı şekilde uzak masaüstüne (vds) de bağlanamıyorum kendi internetimdeyken. Gerçekten bana kafayı yedirdi. Bir kaç gün öncesine kadar sorun yoktu dostlar. Bilgisayarda ki tüm vpn'leri sildim,firewall kontrol ettim onlarla alakalı değil,ki olsa zaten mobil neti bağlayınca da girmezdi. Sizden yardım bekliyorum dostlar.

Craft Rose

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
15
Puanlar
0
merhaba dostum böyle sorunlar herkeste oluyor, ve hepsini cözdüm sunucunun ip adresini verebilirmisin?

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Hostingine destek talebi aç yardımcı olur yönlendirirler seni hatanın birden fazla kaynağı olabilir nasıl bir sistem kurduğunu veya hangi korumadan veya başka bir sebepten olduğunu bilemeyiz en iyisi hostingine destek talebi açman olucaktır.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Modemini resetle.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Güvenlik duvarınıdan ip adresini ekle

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Sorun sizin internetinizde büyük ihtimal modem arayüzünüzü kontrol ediniz veya @akıner 'in dediği gibi reset atıp kendi bilgilerinizi tekrar girip deneyiniz. Eğer olmaz ise hostinginiz ile görüşünüz. Sorun vds de de olabilir.

fabiandaniel

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
1.975
Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar ama modemimi en az 10 kez resetledim. Firewall'da ip adresim ekli. Sanırım hostinge ticket atacağım ama onlar da ne yapabilirler ki? Masaüstüne telefonumun "mobil verisi"ni açınca sunucuya bağlanıyorum sadece kendi sabit internetim de bağlanmıyor,sorun ip adresinde o belli. Ama çözüm hala bulamadım. :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı