Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Servera çıkıp girerken tag alınması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ilkaybaki

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

LockerTR#4466

Elmaslar
16
Puanlar
13.295
Yer
Türkiye
Merhaba, serverda Kurucu tagım var, serverdan çıkıp girince kurucu tagım gidiyor.

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
201
Puanlar
6.985
Yer
Türkiye
Kullandığınız tag eklentisi nedir?

ilkaybaki

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

LockerTR#4466

Elmaslar
16
Puanlar
13.295
Yer
Türkiye
Kullandığınız tag eklentisi nedir?
GroupManager eklentisini kullanıyoruz, ama vds ile alakalı denedim, başka vds de kurup denedik tag alınmadı benden. Konu çözüldü ama yine de sorunun cevabını merak ediyorum.

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
201
Puanlar
6.985
Yer
Türkiye
GroupManager eklentisini kullanıyoruz, ama vds ile alakalı denedim, başka vds de kurup denedik tag alınmadı benden. Konu çözüldü ama yine de sorunun cevabını merak ediyorum.
VDS ile alakalı olması biraz garip, ama çözmenize sevindim.

UrfaKebab

behance.net/paysaae
Forum Geliştiricisi
MinePass

Discord:

paysaae

Elmaslar
193
Puanlar
4.510
Yer
İstanbul
Minecraft
UrfaKebab
Merhaba, serverda Kurucu tagım var, serverdan çıkıp girince kurucu tagım gidiyor.
Merhaba Size Önerim TAB Pluginini Kullanmanı Sorunsuz Şekilde Hem Tab Hem Tag Hemde Bossbar Desteği Verebilirsiniz Gerçekten Kullanışlı Bir Plugin Hatta Rainbow tag özelliği bile var Bir Sorununuz Olursa Bana Discorddan Yazabilirsiniz UrfaKebab#1881

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Diğer yetkilerde de sorun yaşanıyorsa veritabanıyla alakalı olabilir, mysql kullanıyorsanız verilerin sıfırlanmadığından vs. eğer dahili bir depolama kullanıyorsanız da dosyanın kayıtı sırasında hata oluşup oluşmadığından emin olun, yetki verdiğiniz sırada loglara bakarak bir hata olup olmadığını iletirseniz sebebini söyleyebiliriz

Merhaba Size Önerim TAB Pluginini Kullanmanı Sorunsuz Şekilde Hem Tab Hem Tag Hemde Bossbar Desteği Verebilirsiniz Gerçekten Kullanışlı Bir Plugin Hatta Rainbow tag özelliği bile var Bir Sorununuz Olursa Bana Discorddan Yazabilirsiniz UrfaKebab#1881
Yetkilerle alakalı bir sorun, tab ile değil.

UrfaKebab

behance.net/paysaae
Forum Geliştiricisi
MinePass

Discord:

paysaae

Elmaslar
193
Puanlar
4.510
Yer
İstanbul
Minecraft
UrfaKebab
Diğer yetkilerde de sorun yaşanıyorsa veritabanıyla alakalı olabilir, mysql kullanıyorsanız verilerin sıfırlanmadığından vs. eğer dahili bir depolama kullanıyorsanız da dosyanın kayıtı sırasında hata oluşup oluşmadığından emin olun, yetki verdiğiniz sırada loglara bakarak bir hata olup olmadığını iletirseniz sebebini söyleyebiliriz

Yetkilerle alakalı bir sorun, tab ile değil.
Sorunu Anladım Zaten Önerdiğim Pluginde Yetki Derdi Olmadan Tagları Ayarlayabiliyoruz

ilkaybaki

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

LockerTR#4466

Elmaslar
16
Puanlar
13.295
Yer
Türkiye
MySQL kullanıyoruz.

ilkaybaki

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

LockerTR#4466

Elmaslar
16
Puanlar
13.295
Yer
Türkiye

UrfaKebab

behance.net/paysaae
Forum Geliştiricisi
MinePass

Discord:

paysaae

Elmaslar
193
Puanlar
4.510
Yer
İstanbul
Minecraft
UrfaKebab
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi

UrfaKebab

behance.net/paysaae
Forum Geliştiricisi
MinePass

Discord:

paysaae

Elmaslar
193
Puanlar
4.510
Yer
İstanbul
Minecraft
UrfaKebab
Kişinin tagdan kastı yetki sanırım, tab listesindeki prefix değil
Eğer Sorun Oysa Kullandığı Rütbe Plugininden Dolayıdır GroupManager Örneğin Configinden Ana Dünyanın İsmi Ayarlanması Gerek Değişildiyse

ilkaybaki

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

LockerTR#4466

Elmaslar
16
Puanlar
13.295
Yer
Türkiye

ilkaybaki

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

LockerTR#4466

Elmaslar
16
Puanlar
13.295
Yer
Türkiye
Kişinin tagdan kastı yetki sanırım, tab listesindeki prefix değil
Messela rehber vereceğim, rehber de de yetki olmaz yoksa serverı ... yapıyorlar, yetkisiz tag vercez bide yetkili tag var, aslında bu sorun çözüldü mü batihosttan mc server aldık bakcaz çözüldüyse konuya "çözüldü" derim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı