Sol Reklam
Sağ Reklam

Selamlar :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Merhaba, forumda beni hatırlayanlar çıkar mı bilmiyorum. Forumda en son aktif olduğum süreden bu yana gerçekten çok şey değişmiş.
Forumda aktif değilken FiveM platformunda büyük bir sunucu projesinin başında yer alıyordum ve bu isim altında bir Minecraft sunucusu açmaya karar verdim.
O kadar Minecraft'a yabancı geldim ki, şuan gerçekten hangi sunucu türünün sevildiğinden, oynandığından dahi haberim yok. 3 gün önce oturdum Eclipse'nin karşısına, 1.5 yıldır Java'ya dokunmamışım ve aklımda sadece Lua yazılım dili dönüp duruyor. Boş boş baktım ekrana, onEnable() fonksiyonunu hatırlamam bile süre aldı diyebilirim. Minecraft platformunda 1.5 yıl öncesinden bu yana nasıl değişiklikler oldu, bana anlatabilecek biri var mı? Sunucum için en kaliteli grafikleri kimlere yaptırabilirim gibisinden biraz yardımcı olursanız çok sevinirim :) Teşekkürler!

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
Merhaba, forumda beni hatırlayanlar çıkar mı bilmiyorum. Forumda en son aktif olduğum süreden bu yana gerçekten çok şey değişmiş.
Forumda aktif değilken FiveM platformunda büyük bir sunucu projesinin başında yer alıyordum ve bu isim altında bir Minecraft sunucusu açmaya karar verdim.
O kadar Minecraft'a yabancı geldim ki, şuan gerçekten hangi sunucu türünün sevildiğinden, oynandığından dahi haberim yok. 3 gün önce oturdum Eclipse'nin karşısına, 1.5 yıldır Java'ya dokunmamışım ve aklımda sadece Lua yazılım dili dönüp duruyor. Boş boş baktım ekrana, onEnable() fonksiyonunu hatırlamam bile süre aldı diyebilirim. Minecraft platformunda 1.5 yıl öncesinden bu yana nasıl değişiklikler oldu, bana anlatabilecek biri var mı? Sunucum için en kaliteli grafikleri kimlere yaptırabilirim gibisinden biraz yardımcı olursanız çok sevinirim :) Teşekkürler!
hoşgeldin ege sanırım umarım başarılı olursun

Hidan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
187
Puanlar
625
Minecraft
hidan

Minecraft platformunda 1.5 yıldan beri saçma sapan op sunucularla doldu. Skyblock sunucuları kategorisine girip bir göz atmanı tavsiye ederim.

Tasarım işleri için de @Dagon'u tavsiye ederim.

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2

Efe_

Just do it!
Emektar

Discord:

Efe#9568

Elmaslar
237
Puanlar
5.525
Yer
Kütahya
Hoşgeldiniz Tekrardan :D

Filojiston

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
0
Tekrardan hoşgeldin

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir

Jery

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Jery#8611

Elmaslar
7
Puanlar
2.000
Minecraft
JeryTR

Ardaİz

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Bytheby#8891

Elmaslar
37
Puanlar
2.070
Yer
İstanbul Levent
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı