Sol Reklam
Sağ Reklam

Satış Takımları Neden Kavga Ediyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Selamlar

Arkadaşlar sizce satış takımları sizce neden sürekli kavga halinde? Birbirlerine kin ve nefret mi besliyorlar yoksa kıskançlık mı?

Yorumlarınızı alayım.

Bloody

Poseia - Leader

Discord:

Bloody#6666

Elmaslar
514
Puanlar
14.880
Yer
İstanbul
Discord İzni
Minecraft
Bloody
Ben kendi takımım adıma da konuşmak istiyorum,
Bence bir takımın emek verip yaptığı şeyi çalmak, onlarınmış gibi veya onlar yapmış gibi göstermek çok yanlış bir davranış tabii bu davranışın sonunda emeği veya yaptığı herhangi bir şey çalınan takım otomatik olarak saldırıya geçiyor tabii bu da yanlış bir davranış her şeyden önce oturup bir konuşmalılar olgunluk göstermedikleri taktirde ortam son zamanlarda meşhur olan bizim lakabımızca sövüşçüler ortamına dönüyor.

Son düzenleme:

Serdar098

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
104
Puanlar
9.060
Para gözlerini bürümüş bir satış takımı grafikerin den yardım istedim etmedi HERŞEY PARA!
doğru söylüyorlar onlarda o parayla bir şey yapıyorlar.

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Para gözlerini bürümüş bir satış takımı grafikerin den yardım istedim etmedi HERŞEY PARA!
doğru söylüyorlar onlarda o parayla bir şey yapıyorlar.
Her takım yardım etmeli diye bir şey yok. İSTER eder ister etmez.

Serdar098

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
104
Puanlar
9.060

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Etsin diye bir şey demedim adama cevabını verdim
Takımları suçlaman yanlış. Her şey para olmuş diyerek zaten tahrik ediyorsun. Bu işten iyi para kazanıp hayatını geçirenler var. Bir şeyi yazarken azıcık empati yapın.

Cherry

insan ayırmak değil, insan olmak ülküm

Discord:

Cherry#1165

Elmaslar
546
Puanlar
7.530
Minecraft
Cherry
birbirini çekememezlik... keşke herkes kendi işine baksa...

bycakr

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
180
Puanlar
13.420
Ben hatırlıyorum da bu platformda kavga etmediğim bir kaç nadir takım ya da satıcı vardır. Birisi de yukarıda Kai var kavga etmediğimxd
Tartışmalar göreceli şekilde başlıyor. Takım adı altında satış yapan adam milletin parasını çalıp ürünleri teslim etmezse ya da farklı illegal işler yaparsa ben her türlü kavga ederim. Benim için farketmez.

Diğer türlü forumda bir satış ekibi popülerliği sürüyor. Son zamanlarda oyuncudan fazla satış ekibi var. Bak yine her zaman olduğu gibi açık konuşacağım. Bu olayın fazlalaşmasını bu forum sağladı. Başka kişi ya da kişinin istekleri değil. Kimsenin kontrol edildiği yok. Dilersen @Garp kardeşime bir soru sormak isterim. Şu forumda en çok neyden bıktın? Bu cümlenin sonucu "Takımların kavgaları, hırsızlıkları vb." olacaktır. Buna çokta eminim bu arada.

Yani işi kısaltacak olursam; takımlar kontrol edilmezse, yeni ekip açılımlarında zorluk konulmazsa, her önüne geçen ekip açarsa, yönetici kişilerin ekipleri olup yeri geldiğinde kendini yeri geldiğin adamları kayırırsa(Garpdan bahsetmiyorum bunu bu arada.) Birisi para çalıp gittikten sonra 3 ay sonra telafi edip tekrar satıcılık alabiliyorsa. Bu kavgalar bitmez.

Cherry

Discord:

Cherry#1165

Elmaslar
546
Puanlar
7.530
Minecraft
Cherry
Ben hatırlıyorum da bu platformda kavga etmediğim bir kaç nadir takım ya da satıcı vardır. Birisi de yukarıda Kai var kavga etmediğimxd
Tartışmalar göreceli şekilde başlıyor. Takım adı altında satış yapan adam milletin parasını çalıp ürünleri teslim etmezse ya da farklı illegal işler yaparsa ben her türlü kavga ederim. Benim için farketmez.

Diğer türlü forumda bir satış ekibi popülerliği sürüyor. Son zamanlarda oyuncudan fazla satış ekibi var. Bak yine her zaman olduğu gibi açık konuşacağım. Bu olayın fazlalaşmasını bu forum sağladı. Başka kişi ya da kişinin istekleri değil. Kimsenin kontrol edildiği yok. Dilersen @Garp kardeşime bir soru sormak isterim. Şu forumda en çok neyden bıktın? Bu cümlenin sonucu "Takımların kavgaları, hırsızlıkları vb." olacaktır. Buna çokta eminim bu arada.

Yani işi kısaltacak olursam; takımlar kontrol edilmezse, yeni ekip açılımlarında zorluk konulmazsa, her önüne geçen ekip açarsa, yönetici kişilerin ekipleri olup yeri geldiğinde kendini yeri geldiğin adamları kayırırsa(Garpdan bahsetmiyorum bunu bu arada.) Birisi para çalıp gittikten sonra 3 ay sonra telafi edip tekrar satıcılık alabiliyorsa. Bu kavgalar bitmez.
katılıyorum kurallar sadece "bazı" kişilere katı. bundan 15 gün önceydi sanırım rapor mesajına "canım" yazdığım için 2 hafta susturuldum ^^ bu arada kuralları veya cezaları eleştirmiyorum. bazı insanlar dolandırıcılık olsun, kin ve nefret içerikli söylemlerini foruma taşımak olsun bir çok suçu işlerken maalesef sizin rapor mesajına "canım" yazmanız kafaya takılıyor.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Merhabalar,

Vitality'nin sahibi olarak konuşmak istiyorum. Bizim şu an kimse ile kavgamız yok fakat, bilmediğimiz bir şekilde bize belkide kin besleyen birtakım insanlar olabilir. Ben bu durumu hiçbir şekilde anlamıyorum. Ayrı olarak bazı takım üyelerinin yada bazı satıcıların açılan ürün konularına kendi ürünleri öne çıksın diye kusur olmasa bile, bazı kusurlar bularak bu kusurları konuda dile getiriyorlar. Bu ise o satıcı ile o kişinin arasını açıyor ve bir tartışma yaratıyor. Eğer ki bu iki kişi bir takım üyesi ise bu direkt olarak takımların birbirine düşmesini sağlıyor. Benim bakış açım; Tüm takımların yada satıcıların, açılan ürün konularına eleştirmek için değilde en azından "emek var" "adam en azından uğraşmış" diyebilmeli.

katılıyorum kurallar sadece "bazı" kişilere katı. bundan 15 gün önceydi sanırım rapor mesajına "canım" yazdığım için 2 hafta susturuldum ^^ bu arada kuralları veya cezaları eleştirmiyorum. bazı insanlar dolandırıcılık olsun, kin ve nefret içerikli söylemlerini foruma taşımak olsun bir çok suçu işlerken maalesef sizin rapor mesajına "canım" yazmanız kafaya takılıyor.
Bir yetkili olarak konuya değinmek istiyorum. Moderatör mevkisinde olan arkadaşlarımız günde neredeyse 250+ fazla rapora tek başına bakmak ile yükümlü insanlar. Bu arkadaşlarımız vakitlerini, aileleri ile geçirmedikleri süreyi gönüllü bir şekilde sizlere hizmet etmek için geçiriyorlar. Fakat bazı durumlar insanlık hali olduğundan dolayı gözlerinden kaçabiliyor, gözlerinden kaçtığı vakit biz yardımcı olmaya çalışıyoruz. Rapor attım "Canım" yazdığım için uyarı aldım, saçma diyorsun. Bu yetkilimizin insiyatifine bağlı olarak alabileceğin bir uyarı. O an bu şekilde yaptırım uygulama gereği duymuştur ve uygulamıştır. Eğer ki itiraz etmek istersen "Forum Destek" üzerinden konu açtığın vakit sana yönetim ekibimiz güzel bir şekilde cevap verecek ve yardımcı olacaktır.

Cherry

Discord:

Cherry#1165

Elmaslar
546
Puanlar
7.530
Minecraft
Cherry
Merhabalar,

Vitality'nin sahibi olarak konuşmak istiyorum. Bizim şu an kimse ile kavgamız yok fakat, bilmediğimiz bir şekilde bize belkide kin besleyen birtakım insanlar olabilir. Ben bu durumu hiçbir şekilde anlamıyorum. Ayrı olarak bazı takım üyelerinin yada bazı satıcıların açılan ürün konularına kendi ürünleri öne çıksın diye kusur olmasa bile, bazı kusurlar bularak bu kusurları konuda dile getiriyorlar. Bu ise o satıcı ile o kişinin arasını açıyor ve bir tartışma yaratıyor. Eğer ki bu iki kişi bir takım üyesi ise bu direkt olarak takımların birbirine düşmesini sağlıyor. Benim bakış açım; Tüm takımların yada satıcıların, açılan ürün konularına eleştirmek için değilde en azından "emek var" "adam en azından uğraşmış" diyebilmeli.

Bir yetkili olarak konuya değinmek istiyorum. Moderatör mevkisinde olan arkadaşlarımız günde neredeyse 250+ fazla rapora tek başına bakmak ile yükümlü insanlar. Bu arkadaşlarımız vakitlerini, aileleri ile geçirmedikleri süreyi gönüllü bir şekilde sizlere hizmet etmek için geçiriyorlar. Fakat bazı durumlar insanlık hali olduğundan dolayı gözlerinden kaçabiliyor, gözlerinden kaçtığı vakit biz yardımcı olmaya çalışıyoruz. Rapor attım "Canım" yazdığım için uyarı aldım, saçma diyorsun. Bu yetkilimizin insiyatifine bağlı olarak alabileceğin bir uyarı. O an bu şekilde yaptırım uygulama gereği duymuştur ve uygulamıştır. Eğer ki itiraz etmek istersen "Forum Destek" üzerinden konu açtığın vakit sana yönetim ekibimiz güzel bir şekilde cevap verecek ve yardımcı olacaktır.
forum destekte mükemmel bir şekilde ilgilendiğinizi biliyorum :D

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
RiseRuins ekibinin lideri olarak konuşuyorum,

Bizim kimseyle bir derdimiz yok. Bizimle uğraşan kişiler var mı var ama onların neden bizimle uğraştıklarını anlam verememekteyim.

Aslında bir sebep var, ama bu MC-TR yönetimi ile ilgili olduğunu düşünmekteyim(şahsi düşüncem). Böyle düşünmemin sebebi önceden bu forumda en fazla 5 6 takım vardı. Şimdi ise önüne gelen takım kurma derdine düşmüş. Hiç aklımıza gelmicek kişiler takım kurmaya başlamış ve MC-TR den flama almış. Bu flama işi zorlaştırılıp, şuanki takımların denetimini yapsalar böyle olaylar yaşanmamış olur, hem biz satıcılar, takımlar ve üyeler daha rahat bir forum ortamı yaşayabiliriz.

Bazı takımlara kalbim azıcık olsa da kırık(Kinli değilim kalbim kırık). Araştırmadan etmeden (onların bana dediği) ekibimdeki bazı satıcılara ekibimize katılırmısınız tarzı mesajlar yazıyor. Bu takımlar kendilerini biliyorlar, şunu da bilsinlerki onlara kin asla biriktirmedim, aslada yapmam. Ama bu şimdi söyliyeceğimi tüm takımlar için söylüyorum, araştırma yapmadan etmeden adam çekmeye lütfen çalışmayın. Anlık bir sinir krizi patlak veriyor. Bu kriz anında öfkesine hakim olamayan biri herşeyi yapabilir.

Ravolt

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Emektar

Discord:

Ravolt#8521

Elmaslar
489
Puanlar
12.305
Yer
İstanbul
Minecraft
Ravolt
Tamamiyle rekabet korkusu ve hasetlik. Her malın bir alıcısı vardır fakat bunu kabullenen yok malesef.

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Açıkcası Project Alpha takımı yardım sever bir takımdır, para bizim için ön planda değil, yardım ön plandadır ancak diğer çoğu takımlar kendilerini yüksek bir seviyeye getirmek için başka takımlarla gereksizce atışıp kavga etmektedir.Ben kavgayı sevmem bu yüzden pek takmam tabii olay büyümezse.

Birçok etkinlik yapmamıza rağmen hala düşmanımız olmaya çalışan takımlar çok, o takımları acemi varsayıp takmamaya devam ediceğim.

Demek istediğim satış takımlarının rakip olmaya çalışması hiçbir işe yaramamakta, herkes buraya emekle gelmekte birinin emeğini, ekmek teknesini batırmak bu kadar basit olmamalı.

Ek olaraktan kimseyle aramızın bozulmasını istemem, ister tanıdığım ister tanımadığım. ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı