Sol Reklam

SansorCraft | 19GB Ram | Yeni Ekip Kuruluyor | [ 25.06.2019 alımlar devam ediyor! ]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eren Kan

❥ 1965 | Yeşil Siyah Şanlı Sakarya ❦

Discord:

Eren#8567

Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Söğütlü / Sakarya
Minecraft
zErenYT
Ad| Ömer
Soy ad| Terzioğlu
Yaş| 17
Yetki| Admin
Mikrofon Var
Discord| Setsunakai#2692
Aktiflik| 5-6 saat
Hangi komutları biliyorsun?| Birçok kere server kurdum bu piyasada yaklaşık 5 senedir varım World Edit , Addonları , Lcc , Pluginlerin Komutları , Herkesin Bildiği Komutları vb .... yeterince biliyorum
Sunucumuza hiç geldinmi?| Hayır
Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?| Şu zamana kadar öğrendiğim şeylerden biride iyi yetkili bunları yapmaz
Neden biz?| Gözüme hoş geldiniz :)
Neden Sen?| Ben şöyleyim böyleyim demektense Elimden Geleni Yapacağım demek daha mantıklı olur
Ad| ilke
Soy ad| eker
Yaş| +15
Yetki| Admin
Mikrofon| Var
Discord| StrongBoy#3582
Aktiflik| +6
Hangi komutları biliyorsun?| Advanced Ban MoreTP WorldGuard WorldEdit Essentials GroupManager ASkyBlock EpicSkyBlock SkyBlockEarth Skript MoreFish BackPack ShopGuiPlus GuiShop QuickShop ChestShop DeluxeMenu DeluxeChat BotSentry AntiBotDeluxe EpicRename EpicSpawners VipZero /Mute /mtp /ban /kick /abd /efa /es /ep /had /hat /vipzero ve birçok plugin/komut bilgim vardır.
Sunucumuza hiç geldinmi?|
Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?| Hayır Kesinlikle Yok
Neden biz?| Güzel bir sunucuya benziyor o yüzden yetkili olmak istedim.
Neden Sen?| Önceden CraftStrest diye bir sunucum vardı şuanda da var ama başka bir sunucu daha geliştiriliyor 4 yıldır minecraft sunucusu açıyorum forumda zaten vardır büyük ihtimal tanıtımları falan komutların %90 tahmini biliyorum.
Ad| Halil İbrahim
Soy ad| Taşyürek
Yaş| +17
Yetki| Admin / Modaretör
Mikrofon| var
Discord|
ÇakmaDiktatör#7436 (Beta sürümünden beri kullanıyorum şuan kendi botumu geliştiriyorum)
Aktiflik|(Çoğunlukla geceleri ve orta gündüz zamanları +3 Saat Haftada 21 Saat emin olun 1 haftada 48 saat çalışandan daha iyi bir iş çıkaracağımdır)
Hangi komutları biliyorsun?| Discord hakkında her şey mc temel komutlar ..
Sunucumuza hiç geldinmi?| Bu gün Bakacağım
Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?| Hepimiz topraktan geldik toprağa gideceğiz
Neden biz?| Sunucu gelecek Vaad ediyor ve bu projede yer almak isterim
Neden Sen?| Daha önce çok fazla deneyimim oldu minecraft dışın da , 1 büyük 1 de küçük olmak üzere siteler de modaretörlük yaptım .Kriz anların da İnsanları sakinleştire bilirim daha önce İnsan Kaynakları Modaretörlüğün de bulundum ve insanlar ile etkileşimim iyi A1 Sevisin de İngilizce biliyorum A2 Eğitim alıyorum .. ve gayet deneyimli biriyim eğer bana ulaşırsanız detay vere bilirim

Admin başvuruları kabul edildi discord adresimi, ekleyip oylamyam katılmanızm gerekli; Discord; Eren#8567

kastras_13

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Ad| Berke
Yaş| 14
Yetki| Rehber
Discord| Berke#4802 (başta mısır emojisi var)
Aktiflik| Günlük +6 ve +5 civarı
Hangi komutları biliyorsun?|Essantials Shopkeepers QuikShop AdminChat Wg WW ve daha nicesi.
Sunucumuza hiç geldinmi?| Hayır gelemedim gelmişte olabilirim oyuna 9 aylık bir ara vermiştim.
Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?| Asla öyle bir durum olamaz ailevi küfüre bile karşı küfür etmem çünkü internet üzerindeki bir şahısın hayatıma gram bir etkisi olmuyor ki bu kişinin ailevi küfür edecek kadar cahil olması,bilmemesi yüzünden merhametli davranırım ve üst yetkililere teslim ederim.
Neden biz?|Sizin ile çok iyi şeyler başaracağıma inanıyorum açıkçası potansiyel yüksek.
Neden Sen?| 30 dan fazla sunucuda çalıştım en çok mimari ve oyuncu ilişkileri sunucu içi düzenlemeler üzerinde durdum.2013'ten beri oyuncuyum size bir şeyler katabileceğimi düşünüyorum. Biri sunucuda reklam yaptı nabarsın /sil,/mute & ss alma durumun var| ilk olarak lightshot programı ile kısa sürede ss alır sohbeti siler daha sonrasında mute atarım eğer buna devam ederse mute süresini uzatır üst yetkililere bildiririm.Çünkü bu reklamcı alt sınıf bir sunucunun yetkilileri tarafından rastgele seçilen bir insan ne yaptığının ne hak yediğinin farkında olmayabilir.Gerçekten aklı başında olan reklamcılar ciddi manada forumlarda sunucuyu paylaşır ve youtube twitch içerik üreticileri ile anlaşır...
Dipnot: Yaz boyunca ağustosun yarısına kadar müsait olucağım.Bu süre zarfında minumum 5 saat sunucuda kalırım :)

AKB`Dağhan

✨CruesNW.Keyubu.Com✨

Discord:

Dağhan#9999

Elmaslar
61
Puanlar
2.210
Yer
İstanbul
Minecraft
DaghanKacak

DiggoBey

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Diggo

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Diggo
Facebook
Çağrı Göktuğ
Ad|Berattaha
Soy ad|Çınar
Yaş| +15 (14)
Yetki| Moderatör&Admin
Mikrofon|Hallederim
Discord|Diggo#8152
Aktiflik|Yapılacak iş oldugunda build vb Tüm gece, iş olmadığında 4 5 saat
Hangi komutları biliyorsun?|Groupmanager,WorldEdit,WG,Holographic Displays,(Essentials:Ban,mute,vanish,invsee VB),Shopkeepers,NCP,sUPER Censor,Daha var lakin aklıma gelmedi
Sunucumuza hiç geldinmi?|Sunucunuzda yetkili olmayı istediğim için inceleme amaçlı geldim
Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?|Normal bir oyuncu olarak bakarsanız Küfür ego hariç diğerleri var ama yetkili olursam ciddiyetimi korur ve tamamen resmi bir hal alırım
Neden biz?|İstikrarlı bir şekilde büyümekte olan ve içinde bilgili tecrübeli insanların bulunduğu bir ekib barındıran bir server olduğunuzu düşünüyorum
Neden Sen?| 7 Yıllık tecrübem ile ve samimiyetimle sizin ekibinize yakışacağımı ve serverinizi elimden geldiğin kadarıyla bu serveri kalkındırmaya çalışacağımı ve bunu başaracağım düşünüyorum+Servera maddi destek sağlayabilirim..., Server içerisinde event gibi etkinlikleri tamamen bana yükleyebilirsiniz...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

barankaya23

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

✌Lord_Voltronix✌Mathefs✌#1870

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
Mathefs
Ad| baran
Soy ad| kaya
Yaş| 15
Yetki| Moderatör =
Mikrofon| var
Discord| TanilamayanKahraman#1870
Aktiflik| +12 saat
Hangi komutları biliyorsun?| bütün komutları biliyorum pluginlerden de anlamaktayım.
Sunucumuza hiç geldinmi?| evet geldim
Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?| böle bir durumum yoktur.
Neden biz?| Çünkü sizin gelişeceğinizi bilmekteyim ve benim sizle çalışmam bana gurur duyduruyor.
Neden Sen?| Beni seçerseniz Sunucuya katkı sağliyacağımı anlarsınız.

AKB`Dağhan

✨CruesNW.Keyubu.Com✨

Discord:

Dağhan#9999

Elmaslar
61
Puanlar
2.210
Yer
İstanbul
Minecraft
DaghanKacak
Admin yetkisinin Event yapamaması çok garip...

Eren Kan

Discord:

Eren#8567

Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Söğütlü / Sakarya
Minecraft
zErenYT
Ad| baran
Soy ad| kaya
Yaş| 15
Yetki| Moderatör =
Mikrofon| var
Discord| TanilamayanKahraman#1870
Aktiflik| +12 saat
Hangi komutları biliyorsun?| bütün komutları biliyorum pluginlerden de anlamaktayım.
Sunucumuza hiç geldinmi?| evet geldim
Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?| böle bir durumum yoktur.
Neden biz?| Çünkü sizin gelişeceğinizi bilmekteyim ve benim sizle çalışmam bana gurur duyduruyor.
Neden Sen?| Beni seçerseniz Sunucuya katkı sağliyacağımı anlarsınız.

Bakın şimdi başvuruyu kabul ediyorum fakat bütün klomutları biliyorum diyorsunuz skript veya feather board nasıl yenilenir diyoruz bilmiyoruz diyorsunuz mineresetlite ne diyoruz minecraft ı reset ler diyorsunuz wg nasıl atılır diyoruz ben anlamam ee bütün komtuları biliyosunda neden bunları bilmiyon şimdi böle oluyor yani baştan diyim sizde bilemezseniz alamyız ksuura bakmayın burdada diyorum Discord; Eren#8567

Eren Kan

Discord:

Eren#8567

Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Söğütlü / Sakarya
Minecraft
zErenYT

Eren Kan

Discord:

Eren#8567

Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Söğütlü / Sakarya
Minecraft
zErenYT
Ad|Berattaha
Soy ad|Çınar
Yaş| +15 (14)
Yetki| Moderatör&Admin
Mikrofon|Hallederim
Discord|Diggo#8152
Aktiflik|Yapılacak iş oldugunda build vb Tüm gece, iş olmadığında 4 5 saat
Hangi komutları biliyorsun?|Groupmanager,WorldEdit,WG,Holographic Displays,(Essentials:Ban,mute,vanish,invsee VB),Shopkeepers,NCP,sUPER Censor,Daha var lakin aklıma gelmedi
Sunucumuza hiç geldinmi?|Sunucunuzda yetkili olmayı istediğim için inceleme amaçlı geldim
Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?|Normal bir oyuncu olarak bakarsanız Küfür ego hariç diğerleri var ama yetkili olursam ciddiyetimi korur ve tamamen resmi bir hal alırım
Neden biz?|İstikrarlı bir şekilde büyümekte olan ve içinde bilgili tecrübeli insanların bulunduğu bir ekib barındıran bir server olduğunuzu düşünüyorum
Neden Sen?| 7 Yıllık tecrübem ile ve samimiyetimle sizin ekibinize yakışacağımı ve serverinizi elimden geldiğin kadarıyla bu serveri kalkındırmaya çalışacağımı ve bunu başaracağım düşünüyorum+Servera maddi destek sağlayabilirim..., Server içerisinde event gibi etkinlikleri tamamen bana yükleyebilirsiniz...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Başvuru kabul edildi!

SirTrueWolf

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SirTrueWolf#2663

Elmaslar
13
Puanlar
2.010
Minecraft
SirTrueWolf
Başarılar Dilerim Saygılarımla..
SirTrueWolf​

Son düzenleme:

BayMelih

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300
Minecraft
BayLegend
Adım Melih
Yaşım 16
Discord: Lexa#9408
DAHA DETAYLI konuşabiliriz konuşmam uzun sürecek bu sebeple discord üzerinden konuşmayı tercih ediyorum.

Broox

Hea?

Discord:

Broox#8998

Elmaslar
80
Puanlar
8.870
Minecraft
Bilmemki
Ad| Revan
Soy ad| Eliyev
Yaş| 16
Yetki| Moderatör
Mikrofon| Var (Ama bazen konusabilirim)
Discord| Kase#6974
Aktiflik| 7-8 Saat (Gunluk)
Hangi komutları biliyorsun?| Moderatore, Admine ve rehbere ait tum komutlari biliyorum, Pluginlerden ve skriptlerden de biraz anlarim.
Sunucumuza hiç geldinmi?| Hayir
Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?| Kufur den baska hicbiri yok, ama Yetkili olursam olayin ciddiyeti kavrarim
Neden biz?| Guvenli, saygili ve duzenli bir ekip olucaginizi dusunuyorum.
Neden Sen?| Sunucunuza layikli bir yetkili olacagima soz veriyorum

Azerbaycanliyim.

Eren Kan

Discord:

Eren#8567

Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Söğütlü / Sakarya
Minecraft
zErenYT
Ad| Revan
Soy ad| Eliyev
Yaş| 16
Yetki| Moderatör
Mikrofon| Var (Ama bazen konusabilirim)
Discord| Kase#6974
Aktiflik| 7-8 Saat (Gunluk)
Hangi komutları biliyorsun?| Moderatore, Admine ve rehbere ait tum komutlari biliyorum, Pluginlerden ve skriptlerden de biraz anlarim.
Sunucumuza hiç geldinmi?| Hayir
Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?| Kufur den baska hicbiri yok, ama Yetkili olursam olayin ciddiyeti kavrarim
Neden biz?| Guvenli, saygili ve duzenli bir ekip olucaginizi dusunuyorum.
Neden Sen?| Sunucunuza layikli bir yetkili olacagima soz veriyorum

Azerbaycanliyim.

Başvuru Kabul Edildi!

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
Adım: Emrecan
Soyadım: Köle
Yapacğım İş: Kölelik
Bildiğin Plugin Var mı? Hayır yok sadece kölelik
Discord: Köle.Köle#1111
Sunucuya hiç girdin mi ? Hayır başka sunuculara kölelik yapmak ile meşguldüm
Mikrofon: Ya var ama köle olduğum için siz konuş derseniz konuşurum.
Neden Biz? Ya artık birçok sunucu köle alımı yapmıyor. Artık herkes köle olmak istiyormuş. Ondan sizde kölelik yapmak isterim.
Neden Sen? Benden daha iyi köle bulamazsın dostum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı