Sol Reklam
Sağ Reklam

SandiaNetwork » 128 GB » Skyblock l ArenaPvP l SkyWars l SG l +8 OYUN | Play.Sandiacraft.Com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TeknoPapa

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
8.700
başarılarınızın devamını dilerim

Renacr

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
43
Puanlar
13.500
Minecraft
Robin_TR
başarılarınızın devamını dilerim
Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.
------Bu bir güncelleme mesajıdır.------
[DOUBLEPOST=1520106765,1519765008][/DOUBLEPOST]Bu bir güncelleme mesajıdır.[DOUBLEPOST=1520969948][/DOUBLEPOST]Bu mesaj güncelleme mesajıdır.[DOUBLEPOST=1521067243][/DOUBLEPOST]Bu mesaj güncelleme mesajıdır.

xDespee

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Sunucu güzel. Konu tasarımı 5/10. kolay gelsin.

Renacr

Elmaslar
43
Puanlar
13.500
Minecraft
Robin_TR
Sunucu güzel. Konu tasarımı 5/10. kolay gelsin.
Teşekkürler.
Bu mesaj güncelleme mesajıdır.[DOUBLEPOST=1522351892,1521229197][/DOUBLEPOST]Bu mesaj güncelleme mesajıdır.[DOUBLEPOST=1522438971][/DOUBLEPOST]Bu mesaj güncelleme mesajıdır.

UmutBjk

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Güzel bir servere benziyor oynanabilir. Başarılar

Renacr

Elmaslar
43
Puanlar
13.500
Minecraft
Robin_TR
Güzel bir servere benziyor oynanabilir. Başarılar
Teşekkürler, Bekleriz.
Bu mesaj güncelleme mesajıdır.[DOUBLEPOST=1523907460,1522663514][/DOUBLEPOST]Bu mesaj güncelleme mesajıdır.

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Konu tasarımı son derece berbat. O fontları görünce gözlerim kanadı,yerinden çıktı. Çok az bilgi verilmiş. Bence bi anlık fikirle bu konu açılmış. Sunucunuzda daha önce oynadım. Ama başarılı bir sunucu olduğunu söylemek zor. Bazı şeylerde geri kalmış. Sunucuyu bu kadar öne çıkaran ve 180.000 küsür oyuncuya ulaştıran şeyin bolca reklamın oldugu düşüncesindeyim. Bence tüm sunucu ekibi olarak yemeden,içmeden,uyumadan bu sunucuyu geliştirmeniz gerekiyor.

Renacr

Elmaslar
43
Puanlar
13.500
Minecraft
Robin_TR
Konu tasarımı son derece berbat. O fontları görünce gözlerim kanadı,yerinden çıktı. Çok az bilgi verilmiş. Bence bi anlık fikirle bu konu açılmış. Sunucunuzda daha önce oynadım. Ama başarılı bir sunucu olduğunu söylemek zor. Bazı şeylerde geri kalmış. Sunucuyu bu kadar öne çıkaran ve 180.000 küsür oyuncuya ulaştıran şeyin bolca reklamın oldugu düşüncesindeyim. Bence tüm sunucu ekibi olarak yemeden,içmeden,uyumadan bu sunucuyu geliştirmeniz gerekiyor.
Hahahahah :D :D Bana bunu bir 20 kişilik sadece pvp sunucusu olan daha alan adı ve sitesi olmayan hiçbirşeyden anlamayıp ek olarak sunucusuna Developer alan kişi mi söylüyor ?
Bak bakıyım foruma, herhangi bir yerde mükemmel konu açtım yazmış mıyım ?
Ne kadar garip insanlar var ona da şaşırıyorum.
Eleştiri yapacaksan düzgün yap, Aksi taktirde zararlı çıkarsın.

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Hahahahah :D :D Bana bunu bir 20 kişilik sadece pvp sunucusu olan daha alan adı ve sitesi olmayan hiçbirşeyden anlamayıp ek olarak sunucusuna Developer alan kişi mi söylüyor ?
İstersen önce ahlakını (varsa) derle. "Ben harikayim" demiyorum. Ama sen onu ifade etmeye çalışıyorsun. Eleştirim gayet güzel ve iyi. Sizin konu açma derdiniz, "Çok harika bir sunucu" gibi yorumlar almak. Ama o kuş beyninizden eleştiri hiç geçmiyor. Türkiyede fazlalıksınız. Benim sunucum yazın geliyor. Daha önce küçük bir sunucu açtım,doğru. Ama hiçbir şekilde buradan alım gerçekleştirmedim. Konu var ama olmadı. Hatalarınızı kabul etmek yerine burada hala üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Dediklerim tamamıyla doğru.Sizin kaliteyle işiniz olmaz. Sizde olan tek şey,para. Eğer saygı dışındakı konuşmalarınız devam ederse yorumunuzu rapor etmek ve yetkili çağırmak durumunda kalacağım.

emrla

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Sen ilk once milleti eleştirmeden once kendi sunucuna bak en basitinden featherboard da bile islem yapamayan bir veletsin hazir plleri alip swsi ile hava atmaya calisan zavallinin tekisin

Renacr

Elmaslar
43
Puanlar
13.500
Minecraft
Robin_TR
Sen ilk once milleti eleştirmeden once kendi sunucuna bak en basitinden featherboard da bile islem yapamayan bir veletsin hazir plleri alip swsi ile hava atmaya calisan zavallinin tekisin
Hazır "pl" ? Sunucunda kullandığın eklentiler senin mi ? authmeyi featherboardı vb. eklentileri sen mi yazdın ?
Featherboardın ne kadar lag yaptığını bilmeyecek kadar acizsin.[DOUBLEPOST=1523967646,1523967418][/DOUBLEPOST]
İstersen önce ahlakını (varsa) derle. "Ben harikayim" demiyorum. Ama sen onu ifade etmeye çalışıyorsun. Eleştirim gayet güzel ve iyi. Sizin konu açma derdiniz, "Çok harika bir sunucu" gibi yorumlar almak. Ama o kuş beyninizden eleştiri hiç geçmiyor. Türkiyede fazlalıksınız. Benim sunucum yazın geliyor. Daha önce küçük bir sunucu açtım,doğru. Ama hiçbir şekilde buradan alım gerçekleştirmedim. Konu var ama olmadı. Hatalarınızı kabul etmek yerine burada hala üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Dediklerim tamamıyla doğru.Sizin kaliteyle işiniz olmaz. Sizde olan tek şey,para. Eğer saygı dışındakı konuşmalarınız devam ederse yorumunuzu rapor etmek ve yetkili çağırmak durumunda kalacağım.
Evet haklısın.. derdimiz para.
Screenshot Bak o kadar çok para kazanıyoruz ki görsen ali ağaoğlu bile neredeyse "abi" çekecek duruma geldi.
Konumdan bir an önce uzaklaş.

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Hazır "pl" ? Sunucunda kullandığın eklentiler senin mi ? authmeyi featherboardı vb. eklentileri sen mi yazdın ?
Featherboardın ne kadar lag yaptığını bilmeyecek kadar acizsin.[DOUBLEPOST=1523967646,1523967418][/DOUBLEPOST]
Evet haklısın.. derdimiz para.
Screenshot Bak o kadar çok para kazanıyoruz ki görsen ali ağaoğlu bile neredeyse "abi" çekecek duruma geldi.
Konumdan bir an önce uzaklaş.
Yazdığım yanıtı okmadın ya da okuyamadın. Ben sizin sadece sunucunuzun bütçe ile geliştiğini söyledim. Ama asla var olan emeklerinizi çöpe basket atmadım. Ama sen saygısızlığına devam ettin. Ben doğruları söyledim. Neyse konu iyice esnek olmasın. Başka yanıt yazmayacağım. Eleştirinin ne demek olduğunuda bilmiyorsun zaten.

Renacr

Elmaslar
43
Puanlar
13.500
Minecraft
Robin_TR
Bu mesaj güncelleme mesajıdır.

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Yetkili bey ben şifremi unuttum e posta bağlamamıştım ilgilenirmisin .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı