Sol Reklam

Sanal Alemde En İyi Dostlarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi
MinePass

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Merhaba MC-TR Ailesi

Bugün başlıktan'da anlamışsınızdır, sanal alemde en iyi dostlarımı söylemek isterim sizlerde söyleyin yorum yaparak

@Technical Sanal alemde ilk en iyi dostum sanırım ama bu aralar pek konuşamıyoruz. <3
@Puding Bey Sanal alemde ikinci en iyi dostum sanırım ama biraz kırgınım ona. <3
@NovaSplash Sanal alemde üçüncü en iyi dostum sanırım. Bunların içinde en sevdiğim kişi. Hata ortak bir sunuc açmayı düşünüyoruz hata açaçağız sanırım.

Not: Bazılarını unutmuşsam kusuruma bakmasın. Bunarldan önce veya aralarında en iyi dostum olabilir ama hatırlamıyorum tam.​

NovaSplash

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
13
Puanlar
0
@DwordGG Seninle tanıştığım için mutluyum bi yandan Arkim bi yandan kardeşim gibi Görüyorum. Diğer arkadaşlarım var ama MC-TR forumunu bilmiyorlar :)

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.382
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
@Hai @SydeFQ @Cremranyec78 diyebilirim. Üçünün de bende ki yeri ayrıdır. Arada sırada tartışsakta mutlak arkadaşlık ebediyen sürecektir :)

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce

SydeFQ

Ordinary Person
Emektar

Discord:

SydeFQ#1938

Elmaslar
1.117
Puanlar
16.310
Minecraft
SydeFQ
@Hai @SydeFQ @Cremranyec78 diyebilirim. Üçünün de bende ki yeri ayrıdır. Arada sırada tartışsakta mutlak arkadaşlık ebediyen sürecektir :)
Üff ye beni. Madem sanal alemdeki dostlarımızı açıklıyoruz, kaç senelik sanalcıyım @smt287 @FuryRS @Hai gibi dostlar görmedim. Ne olursa olsun, hiç bir zaman bu dostluk bozulmayacak. Türkiye'ye okumaya gelirsem zaten teker teker her birini öpmeye gelicem :D

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi
MinePass

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG

fend1

Slm.
Emektar

Discord:

winklaar

Elmaslar
658
Puanlar
14.775
Yer
Dünya
Minecraft
fend1

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520

Deleted User 63724

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
332
Puanlar
14.730
Son düzenleyen: Moderatör:

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Öncelikle beni 1. sıraya koyduğun için sana çok teşekkür ediyorum fakat ben insanları yok 1. sıraymış yok 2.sıraymış yapmıyorum sonra küsüyorlar vs. ben eşit davranıyorum herkezin görmesi gereken sevgiyi saygıyı. en sevdiğim insanlar etiketlediğim insanlardır.

@smt287 : Eskiden yardımların çok olmuştur bana veya birilerine ettiğin yardımlardan öğrendiğim birçok bilgi. :)
@Soul : Seni çok severim biliyorum işin çok insanlara yardım ediyorsun forum ile uğraşıyorsun pek konuşamıyoruz anlıyorum.
@DwordGG : Aslına bakarsak ben müsaitim bana yazı yazmayan sohbet etmeyen sensin ben her türlü cevap veririm sen merak etme .)
@SydeFQ : Has adamlardan birisi diyebilirim şahsen kendisinin eski sunucusuna gittim araştırmalar yaptım biraz test ettim yani neyi güzel neyi kötü yapmış gördüğüm en profesyönel yapılmış sunucu kendisinindi.
@Hai : Ara sıra mesajlarını okurken gülüyorum ve onu mc-trde çok nadiren görüyorum.
@IrfanDmn : Canımın parçası diyebilirim bu adamı çok seviyorum hatta ona dediğim bir sözde var :) I R F A N L A N D I N ! :)
@Cremranyec78 : Kendisi ile pek samimiyetliğim olmasada senide bir dost olarak görüyorum İşini profesyönel yapan bir insansın bana göre senin gibi bir insandan bu forumda premium satın aldığım için mutluyum tabi bitti şuan.
@FuryRS : Youtube kanalından bir çok videosunu izledim gerçekten çok başarılısın hem yaptığın eklenti veya skriptler hemde kendine özel bi sevecenliğin var.
@Dagon : İyi kalpli bir insansın bana göre seni çok severim bu aralar pek konuşmasakta.
@ByZiya : Seni unuturmuyum hiç kıymetlimsin sen benim için can dostum. :)
@Joka : Bu adamı çok seviyorum bazen ingilizce yazılar yazması hoşuma gidiyor bu aralar ingilizce konuşmak pek bi popüler. ayrıca skriptlerini ve eklenti paketlerine bayılıyorum.
@LySoon : Gördüğüm en iyi Mimarsın kendine özel bir düşünce gücün var hayal etme yeteneğin çok iyi ve ayrıca çok sevdiğim bir insansın. :)

Benlik bu kadar ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı