• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

SADECE BİR SORU

Jimenezz

Fırında Isıttığım İlk Taş
3 Temmuz 2018
80
22
90
KamberSF - Alaseri - Carito_

SADECE BİR SORU. Öncelikle merhaba MC-TR üyeleri, size sadece aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum neden MC-TR Cadılar bayramın'da özel temalar, şekilli güzel şeyler ve bu Cadılar bayramı denen bayramın Türkiye ile alakası olmamasına rağmen bu kadar şey yapılıyorken 10 Kasım için neden sadece bir mesaj ile geciktiriyorsunuz anlamış değilim, gerçekten cadılar bayramı ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'den daha mı önemli ? Bu olay 1 kere yaşanmadı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramın'da aynı şey olmuştu sadece bir ufak mesaj ile geçiştirilmişti.

BU KONU LÜTFEN SİLİNMESİN, BU KONUDA FORUM KURALLARINI AŞAN HİÇ BİR ŞEY BULUNMAMAKTADIR. SAYIN MC-TR YETKİLİLERİ

Elmaslar: nayonna

nayonna

buraya ne yazabilirim ki?
Premium
10 Ekim 2018
12
10
20
nayonna#6005

O kadar haklısın ki...

Elmaslar: Jimenezz

CraftRosi13

Koydum Çalışma Masasını
5 Kasım 2018
58
5
20
Arda#6888
arda.aga49
HackerJojuk

nabalim siteyi full atatürk mü yapsın adamlar eğer öyle yapılırsa hiç olmaz en iyisi kisa ve öz bir yazıdır mctr de bunu yapmış zaten ıstersen atatürk öldü diye tüm siteyimi kapatsalardi adamlar ?

mctrbigbanner (1).png

Jimenezz

Fırında Isıttığım İlk Taş
3 Temmuz 2018
80
22
90
KamberSF - Alaseri - Carito_

nabalim siteyi full atatürk mü yapsın adamlar eğer öyle yapılırsa hiç olmaz en iyisi kisa ve öz bir yazıdır mctr de bunu yapmış zaten ıstersen atatürk öldü diye tüm siteyimi kapatsalardi adamlar ?
İlk öncelikle merhaba dostum ben siteyi kapatsınlar veya, özel bir tema yapsınlar demedim anlamak istediğin yerden anlama, ben sadece ufak bir mesaj ile geçiştirilmesini istemiyorum, sonuçta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk bu ülkenin kurucusu.

GERÇEKTEN ANLAMAK İSTEDİĞİNİZ YERDEN ANLAYIP YORUM YAPMAYINIZ, SİZİN ÖNCELİKLE ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'E BİRAZ SAYGINIZ OLSUN. CADILAR BAYRAMI KUTLARKEN NASIL BİR TEMA YAPILIYORSA NASIL ÖZENİLİYORSA ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İÇİNDE ÖZENİLSİN. LÜTFEN BU KONUNUN ALTINA NE YAPILMASINI BEKLİYORSUN, SİTEMİ KAPATILSIN GİBİ SAÇMA SAPAN ŞEYLER YAZMAYIN, ZATEN BUNLARI YAZANLARIN BİR ÇOĞU KÜÇÜK ÇOCUK VE DAHA ATAMIZIN DOĞDUĞU YILI, TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN NE ZAMAN KURULDUĞUNU, TARİHİNİ DAHİ BİLMEYEN İNSANLAR LÜTFEN BOŞ, BOŞ KONUŞUP SAYGISIZLIK YAPMAYINIZ. AYRICA "atatürk öldü diye tüm siteyimi kapatsalardi adamlar ?" DİYEN ARKADAŞA ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM GEREKİRSE KAPATILSIN, BENİM ATAM ÖLDÜ DİYE 1 DAKİKA BOYUNCA HAYAT DURUYOR BİR SİTEMİ KAPATILMAYACAK KOMİK OLMA LÜTFEN. (NOT : KONU KAPANMIŞTIR SAÇMA SAPAN YORUM YAPACAKLARA RİCA EDİYORUM YORUM YAPMASINLAR TEŞEKKÜRLER.)

Elmaslar: TheCemOfficial

admiraldus

konu tasarımcı
Koordinatör
Onaylı Satıcı
12 Nisan 2018
405
1.597
2.190
admiraldus
admiraldus#0683
admiralduski

İlk öncelikle merhaba dostum ben siteyi kapatsınlar veya, özel bir tema yapsınlar demedim anlamak istediğin yerden anlama, ben sadece ufak bir mesaj ile geçiştirilmesini istemiyorum, sonuçta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk bu ülkenin kurucusu.

GERÇEKTEN ANLAMAK İSTEDİĞİNİZ YERDEN ANLAYIP YORUM YAPMAYINIZ, SİZİN ÖNCELİKLE ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'E BİRAZ SAYGINIZ OLSUN. CADILAR BAYRAMI KUTLARKEN NASIL BİR TEMA YAPILIYORSA NASIL ÖZENİLİYORSA ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İÇİNDE ÖZENİLSİN. LÜTFEN BU KONUNUN ALTINA NE YAPILMASINI BEKLİYORSUN, SİTEMİ KAPATILSIN GİBİ SAÇMA SAPAN ŞEYLER YAZMAYIN, ZATEN BUNLARI YAZANLARIN BİR ÇOĞU KÜÇÜK ÇOCUK VE DAHA ATAMIZIN DOĞDUĞU YILI, TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN NE ZAMAN KURULDUĞUNU, TARİHİNİ DAHİ BİLMEYEN İNSANLAR LÜTFEN BOŞ, BOŞ KONUŞUP SAYGISIZLIK YAPMAYINIZ. AYRICA "atatürk öldü diye tüm siteyimi kapatsalardi adamlar ?" DİYEN ARKADAŞA ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM GEREKİRSE KAPATILSIN, BENİM ATAM ÖLDÜ DİYE 1 DAKİKA BOYUNCA HAYAT DURUYOR BİR SİTEMİ KAPATILMAYACAK KOMİK OLMA LÜTFEN. (NOT : KONU KAPANMIŞTIR SAÇMA SAPAN YORUM YAPACAKLARA RİCA EDİYORUM YORUM YAPMASINLAR TEŞEKKÜRLER.)
Editörlerimiz gerekli konuları açtı, ek bir tema daha ekledik ve arkası siyah yapıldı. Çok bir şey yapılmasını bekleyemezsiniz. Ne madalya verilebilirdi, ne etkinlik düzenlenebilirdi. Bir tarafta eğlenceli bir bayramı örnek gösteriyorsunuz. Bir tarafta ise üzüntü dolu bir gün ile karşılaştırıyorsunuz. Kendiniz de zaten dediklerimi okuduktan sonra yapılacak pek bir şey olmadığını görebileceksiniz. Son isteğim ise CAPSLOCK açarak hiçbir yere varılamaz, fikirlerinizi bize ikna ettiremezsiniz. Lütfen saygılı olalım, saygı içerisinde ve sakince yorum yazalım.