Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü RubyAnarchy sevmediği insanların IP adresini dağıtıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eralp232

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Eralp232#3899

Elmaslar
2
Puanlar
2.020
Minecraft
Eralpercnn
şimdi sen anarşi sunucusu kurdun ban yok diyelim kitle toplamak istiyorsun ee nediceksin kitlene bana küfür etmeyin yoksa ip adreslerinizi yayarimmi diyeceksin haha amatör sunucu yöneticileri sizi
2baş2taş adlı anarşini açmanı sabırsızlıkla bekliyorum, ek olarak deli falansınız sanırsam kafanızda reel anarşi sıfatını buraya yakıştırmışsınız. bizim real anarchy diye iddiamız yok. ve küfür etmeye ip leaklemek çok saçma :D

Efe Dağdelen

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Grington.sh#0001

Elmaslar
1
Puanlar
145
Minecraft
Grington

DeagleWolf

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

DeagleWolf#6107

Elmaslar
2
Puanlar
400
Minecraft
DeagleWolf
Burda Yarım Yarım Mesaj Yazmak Yerine Discordda Tartışmanız Daha Mantıklı Bence

cheraphp

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

'Mert#6749

Elmaslar
1
Puanlar
110
Minecraft
cheraphp
Burası
Burda Yarım Yarım Mesaj Yazmak Yerine Discordda Tartışmanız Daha Mantıklı Bence
Katılıyorum burası kavga yeri değil, özel mesajlardan veya discord'dan konuşabilirsiniz.

Luxotick

Discord:

Luxotick#1264

Elmaslar
1
Puanlar
1.955
Minecraft
How2Click

Efe Dağdelen

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Grington.sh#0001

Elmaslar
1
Puanlar
145
Minecraft
Grington
Eski arkadaşınız Rookey gereken her şeyi itiraf etti dostum. Adam paylaştığınız baseyi harcamaya gitmiş. Daha ne olmasını bekliyorsunuz?

Kendisiyle herhangi bir bağımız yok. Konuya destek olan her kişi benim/bizim arkadaşım(ız) değil.

Hahahaha, bu yasak diyince silmedin. Geri silmenin sebebi ortalıkta kanıt bırakmak istememen. Sonuç olarak yapıyorsun.

Üstte sunucuya neden girdin cahil diyen bir arkadaş var sunucuyla ne alakası var bilmiyorum, belki akıllanıp gerçekten güvenilir ve düzgün bir sunucu açmışsınızdır diye girdik,sunucunun iplogger olduğunu ve güvenilir olmadıpını kendiniz gösteriyorsunuz. Geçmişte yaptıklarınızda ortada zaten, koordinatları ve birçok bilgiyi sattığınız her yerde konuşuluyor.
eski arkadaşımızda allaha söven dinlere aileme ülkeme herşeye söven bi insandan doğru bir sözmü bekliyorsun ??

meta361

Discord:

meta#7096

Elmaslar
8
Puanlar
120
Minecraft
meta361

Eralp232

Discord:

Eralp232#3899

Elmaslar
2
Puanlar
2.020
Minecraft
Eralpercnn
Burası

Katılıyorum burası kavga yeri değil, özel mesajlardan veya discord'dan konuşabilirsiniz.
yoo. böyle daha güzel saygı çerçevesi içerisinde tartışıyoruz. discordda olsa küfürden birşey anlamazdık.

meta361

Discord:

meta#7096

Elmaslar
8
Puanlar
120
Minecraft
meta361
eski arkadaşımızda allaha söven dinlere aileme ülkeme herşeye söven bi insandan doğru bir sözmü bekliyorsun ??
Ne yaptığı beni ilgilendirmez, olayı yakından bilen biri ve baya baya herif kanıtlarla sunmuş. Yapabileceğimiz bir şey yok

Eralp232

Discord:

Eralp232#3899

Elmaslar
2
Puanlar
2.020
Minecraft
Eralpercnn
ayrıca avianayıda savunmuyorum bence savcıda çok iyi yönetemiyor ben mozaik sahibiyim bu arada mozaik anarchy
ben hiçbir oyuncuma bir kere olsun ban atmadım lag oldu tps 1 e kadar indi ama ben ban atmadım sürekli fix yolunu aradim ip adres yaymadim şuanda ise en beğendigim yönetici subarudur adam mükemmel birşekilde icraatını yapıyor en azından milletin ip adresinden para kıran 3 kuruşluk insanlar kadar düşük degil
ip adresi falan satmadı iftira atmayı artık kes. ve sen bana dm'den eralp, efe nasıl skylight'ı fixledi diye soran adamsın fixlemeyi bilmiyorsun demeden önce kendine bak ezik seni.

Efe Dağdelen

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Grington.sh#0001

Elmaslar
1
Puanlar
145
Minecraft
Grington
Ne yaptığı beni ilgilendirmez, olayı yakından bilen biri ve baya baya herif kanıtlarla sunmuş. Yapabileceğimiz bir şey yok
edin davanızı o zaman olacakları görün kanki

meta361

Discord:

meta#7096

Elmaslar
8
Puanlar
120
Minecraft
meta361
Burası

Selamlar. Discorda çağırdığımızda kendisi 7 kişisiniz diyip gelmedi. Yapabileceğimiz bir şey yok, gelmiyor.

hurbogul

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
130
Minecraft
H0rb

Eralp232

Discord:

Eralp232#3899

Elmaslar
2
Puanlar
2.020
Minecraft
Eralpercnn
Selamlar. Discorda çağırdığımızda kendisi 7 kişisiniz diyip gelmedi. Yapabileceğimiz bir şey yok, gelmiyor.
ben geldim ve sizle konuştum benim için sıkıntı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı