Sol Reklam

Çözüldü RoudRain YouTube Kanalı Çalıntı Ürün Paylaşımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmirhanSalmanTR

Eyyüp'ü aldı götürüyor.

Discord:

Emirhan Salman#0005

Elmaslar
25
Puanlar
4.025
Minecraft
EmirhanSalmanTR
Hepinize Merhaba MC-TR Ailesi, Öncelikle 6 Ara 2020 tarihinde youtube'da ücretsiz olarak paylaşmış olduğum çakma lobi plugin paketini RoudRain adlı youtube kanalı benim iznim olmadan sadece sunucu adı ön eklerini değişerek kendi youtube kanalında ücretsiz olarak paylaşmış. RoudRain adlı şahıs için şu anda "Bot, Dolandırıcılık" adı altında forum konusu da mevcut. Bu kanalın tamamen bot olduğunu düşünüyorum, birazcık incelerseniz yorumlardan rahatça anlaşılıyor. Kendisi sanırım 10 tane yan hesap açmış, tüm videolarına yorum yapıyor :D Forumdan yasaklanmasının da pek umurunda olacağını düşünmüyorum ama yinede böyle kişilerin böyle platformlarda yer almasına izin vermeyeceğiz. Umarım gereken yapılır, İyi akşamlar..

Kanıtlarım:
roudd.png
emirr.png

Bahsi geçen RoudRain'İn videosu: TIKLA
Bahsi geçen videom: TIKLA

Son düzenleme:

s-adecefe

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

sadecefe#6160

Elmaslar
13
Puanlar
2.270
Minecraft
sadecefe
arkadaş discord sunucumdan ve dm den de küfür ler yağdıran biriyidi bot konusuda bulunuyor zaten bencede bot. geçmiş olsun sileceğini düşünmüyorum...

beratozden51

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Ozden #2239

Elmaslar
18
Puanlar
3.960
Minecraft
Beratozden51
Twitter
beratozden
Geçmiş olsun Emirhan, umarım iyi sonuçlanır. Bol şanslar.
Bakalım @RoudRain bu konu hakkında ne diyecek?

EmirhanSalmanTR

Eyyüp'ü aldı götürüyor.

Discord:

Emirhan Salman#0005

Elmaslar
25
Puanlar
4.025
Minecraft
EmirhanSalmanTR

RoudRain

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
2.020
Minecraft
user
merhabalar forumu 1 2 hafta önce gordüm ve gördüğüm zaman paket sahibine yazdım kendisiyle videoyu silmeme karşılık forumu gizliye yada arşive yada direk silebilirsin dedim ama kabul etmedi yinede ben 2 3 gün önce videoyu sildim çünkü video 1 2 ay önce atılmıştı 1 2 ay içinde bana yazan olmadı videoyu atamazsın diyen olmadı bana açılan forumlara karşılık olaylar iyice karışsın diye açılan bir forum yani olayı özetlersem videoyu sildik ve paket hakkında hiç bir şey bırakmadık paketi artık kullanmıyoruz ve olay çözüldü diyebiliriz kusura bakmayın iyi günler

EmirhanSalmanTR

Eyyüp'ü aldı götürüyor.

Discord:

Emirhan Salman#0005

Elmaslar
25
Puanlar
4.025
Minecraft
EmirhanSalmanTR
merhabalar forumu 1 2 hafta önce gordüm ve gördüğüm zaman paket sahibine yazdım kendisiyle videoyu silmeme karşılık forumu gizliye yada arşive yada direk silebilirsin dedim ama kabul etmedi yinede ben 2 3 gün önce videoyu sildim çünkü video 1 2 ay önce atılmıştı 1 2 ay içinde bana yazan olmadı videoyu atamazsın diyen olmadı bana açılan forumlara karşılık olaylar iyice karışsın diye açılan bir forum yani olayı özetlersem videoyu sildik ve paket hakkında hiç bir şey bırakmadık paketi artık kullanmıyoruz ve olay çözüldü diyebiliriz kusura bakmayın iyi günler
Selam, öncelikle gördüğünde senin bana yazdığını iddia ediyorsun. Bu tamamen yalan ben sana yazdım sen burnun havada yüksek olarak konuştun. Altta bulunan fotoğrafta bunu kanıtlıyorum.
1669271786234.png

Forumu 1 2 hafta önce gördüğünü iddia ediyorsun ancak bana 1 ay önce gördüğünü söylüyorsun.
1669271879327.png

"videoyu atamazsın diyen olmadı" diyorsun; Hak sahibi olmadığın bir şeyi herkese açık platformda kendine ait olarak paylaşıp herkese ücretsiz olarak dağıtıyorsun. Bu hakkı sana kim veriyor? Bunu yapmaman için sana birinin söylemesi mi gerek?

Benimle farklı konuşup forum konusunda farklı ve yalan konuşuyorsun. Artık dürüst olmaya ne dersin?

'WhereCoskuyu#0001

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
7
Puanlar
110
Yer
Türkiye
Minecraft
WhereCoskuyu
Selam, öncelikle gördüğünde senin bana yazdığını iddia ediyorsun. Bu tamamen yalan ben sana yazdım sen burnun havada yüksek olarak konuştun. Altta bulunan fotoğrafta bunu kanıtlıyorum.
Eki Görüntüle 213063
Forumu 1 2 hafta önce gördüğünü iddia ediyorsun ancak bana 1 ay önce gördüğünü söylüyorsun.
Eki Görüntüle 213064
"videoyu atamazsın diyen olmadı" diyorsun; Hak sahibi olmadığın bir şeyi herkese açık platformda kendine ait olarak paylaşıp herkese ücretsiz olarak dağıtıyorsun. Bu hakkı sana kim veriyor? Bunu yapmaman için sana birinin söylemesi mi gerek?

Benimle farklı konuşup forum konusunda farklı ve yalan konuşuyorsun. Artık dürüst olmaya ne dersin?
İzni olmadan video çekip paketi bir çok kişiye dağıtıp adamın emeğini işgal etmiş @Cazcez umarım bir an önce işlem sağlar

Cazcez

Çerezler Güzeldir!
Premium
Emektar

Discord:

CazcezXD#4073

Elmaslar
1.244
Puanlar
15.660
Yer
JEFF Media GbR
Discord İzni
Minecraft
Cazcez
Herkese iyi günler dilerim, konunun daha fazla uzamaması adına ve şikayet edilen kişinin kendini savunmaktan kaçınması yüzünden konunun kilitlenip, ilgili kişilere yaptırım uygulanmasına karar verilmiştir. Genel karar ise aşağıdaki konuda belirtilmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı