Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Merhabalar MC-TR, ben nexi bu konuda sizlere bir oyundan bahsetmek istiyorum. Oyunumuzun adı Rogue Company Epic Games'de ücretsiz olarak oynanabilen bu oyun, çoğu kullanıcı için popülerlik kazanmakta. Oyunun amacına gelirsek; Bir ajansınız, tüm takım arkadaşlarınız ile beraber oyunda silahlar satın alabiliyor, fortnite dansları gibi farklı danslar yapılabiliyor ve daha bir çok şey de dahil. Ek olarak söylemek isterim Epic Games'de ücretsiz olan bu oyun için ayrıca silah skinlerinden bir tanesini ücretsiz bir şekilde aldım. Sizde hemen Epic Games girerek ücretsiz bir şekilde hem oyunu hem de bir silah için skin alabilirsiniz. Henüz 1 tane aldığım için daha fazla alabilirsiniz gibi konuşmak istemiyorum. Fazla uzatmadan oyunumuzun oynanışına geçelim!

Oyunun oynanış videosunu izleyerek oyunun ne tür bir şey olduğunu az çok öğrenebileceksiniz. Oyunda PUBG'de olduğu gibi yaralanabiliyor. Takım arkadaşlarınız tarafından tekrar kaldırılabiliyorsunuz. Hadi taramalı, bomba atar gibi bir çok silahın bulunduğu bu eşsiz oyunun sistem gereksinimlerine geçelim.

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
CPU: Intel(R) Core i5-23 20CPU: Intel Core i7
GPU: Nvidia GTX 650GPU: Nvidia GTX 960
RAM: 4GBRAM: 16GB
DEPOLAMA: 20GBDEPOLAMA: 20GB

Konumuz bu kadardı. Buraya kadar okuyan herkese teşekkürler. Umarım güzel bir oyun deneyimi yaşarsınız. Deneyimlerinizi yorumlara bekliyorum. Konuda ki kusurlarım için ise kusura bakmayınız. Allah'a emanet olun. Saygılarımla.. -nexi

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu oyun hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlar için oldukça yararlı bir konu içeriği olmuş ki şahsen çok beğendim. Elinize sağlık ;) <3

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Konu güncel. Yorumlarınızı bekliyorum.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı