Sol Reklam

Haber Rockstar Games, Hileleri Kapatıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Rockstar Games, Hileleri Kapatıyor!
Dünyanın en büyük oyunlarını yapan ve imzasını kalitesi ile atan Rockstar Games, Grand Theft Auto V çevrim içi modun da ölümsüzlük hilesi ve para hilesi kullanan oyuncuları ufak bir yama ile bu şaşırttı. Gelin konumuzun detaylarına inelim.

dyad-gta-online-mc-tr.png

Herkes mutlaka Grand Theft Auto V serisinde bir kere bile olsa ufak bir hile yapmıştır. Kimisi para hilesi, kimisi ölümsüzlük hilesi, kimisi silah hilesi. Gerçekten bazen bu hileler oyunu olduğundan daha keyifli yapıyor. Bu hileler ile sınırımızı kaldırıyoruz aslında ancak bu hileler tek oynadığımızda güzel oluyor. Şöyle bir düşünün, her doğduğunuzda sizi öldüren veya sizi oyundan attıran bir hilecinin oyunuzda olduğunu, bu durumda elinizden klavyeyi parçalamak dışında hiçbir şey gelmez. İşte Grand Theft Auto V çevrim içi modun da bu tarz hileler kullanan arkadaşlar bulunuyor ve bu kişiler insanların oyun keyfini kendi anlamsız keyifleri için hiç ediyor. Rockstar Games'de bu hilecileri azaltmak ve cezalandırmak için bazen yamalar getirip oyunu normal hale getirmeye çalışıyor. İşte o yamalardan birisi de yakın zamanda oyuna güncelleme olarak geldi.

Hileler artık oyuncular için bir çeşit kilit kırma protokolü olmuş durumda ancak bu protokolü her oyuncu sevmiyor. Kimisi oyunun zorluğundan ve gerçekçiliğinden keyif alırken kimisi de hilesiz oynamak istemiyor. Durum bu olunca normal oyuncular ve hile kullanan oyuncular arasında bir çekişme oluyor ve tahmin edebileceğiniz üzere hile kullan oyuncular bu çekişmeyi kazanıyorlar. Bu durumda oyunun yapımcıları zorla da olsa bu hilelerin önüne geçmek için belli başlı adımlar atıyor.

dyadln-gta5.jpg

Rockstar Games getirdiği bu güncelleme ile para hilesini ve ışınlanma hilesini gibi hileleri kapattı. Aynı zamanda bu güncelleme ile oyuna toplamda 7 adet yeni araç getirildi. Karakterler arası geçiş yaparken bir hata aldığını söyleyen oyuncular artınca Rockstar Games bu duruma el attı ve bu durumu düzeltirken bu hatanın oyunda ki para hilesinin de kaynağı olduğu tespit edildi ve bu hata kapatılarak para hilesinin ana kaynağını kapatmış oldular.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Yine bilgi verici bir konu, eline sağlık dostum.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Oyunun ücretsiz olmasıyla millet 6-7 tane hesap kastı. Eh, hal böyle olunca da hilelerde artış oldu. Tabii, Rockstar'ın tedbiri de hoş olmuş ☺ ☕

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Güzel konu olmuş!, severek' okudum.

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
story mode'a menyoo kurdum diye gta 5'imi sildiler rockstar games'ten

1593422157813.png

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
Sonunda gelmesi gereken bir özellik.

MighTCraft

MighTCraft & Survival
Elmaslar
5
Puanlar
13.320
Yer
Italya
Minecraft
DoguErgul
sonunda gelmiş gerçi biraz geç gördüm forumda ama...

TemeriaCraft

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Temeria Craft#8358

Elmaslar
6
Puanlar
135
Minecraft
TemeriaCraft
Bizimkiler bunun da bir yolunu bulurlar :D

furkanince99

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

FURKAN#2819

Elmaslar
12
Puanlar
9.010
Valla bende oyunda hilelerden bıktım. Adam uçarak geliyor bir yeriyle bozuka atıyor bir şeyler yapıyor :D

Zyher

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Zyher#5463

Elmaslar
46
Puanlar
530
Minecraft
Zyher
save yükleyememiştim demekki nedeni buymuş + hileleri script hookun native trainerin den kullanıyorum

Zyher

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Zyher#5463

Elmaslar
46
Puanlar
530
Minecraft
Zyher
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı