Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım RevaCraft - Konu tasarımı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jones

create by Jones

Discord:

Jones#6460

Elmaslar
33
Puanlar
4.020
Yer
İstanbul
Minecraft
Jones
full-tasarımm.jpg

Son kısıma sistemleride eklicektim fakat kısıtlı zamanda bu kadar oldu şimdiden yorumlarınız için teşekkürler^^

.

iLion_

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
yaw ınsanları suçlamak ıçın lütfen bahane aramayın. O attığın konu lınkınde de normal sıradan olan doungens karakterlerı var bura da da? ve bu doungen karakterlerı model olarak her konu tasarımında yabancılar dahıl almakta renklere bakılacak olursa renkler turuncu pembe ortaya karışık burada kı renkler dırek pasparlak mük bır pembe arka plana bakacak olursak da her konu tasarımında olduğu gıbı koyu grı arka plan?

Jones

create by Jones

Discord:

Jones#6460

Elmaslar
33
Puanlar
4.020
Yer
İstanbul
Minecraft
Jones
yaw ınsanları suçlamak ıçın lütfen bahane aramayın. O attığın konu lınkınde de normal sıradan olan doungens karakterlerı var bura da da? ve bu doungen karakterlerı model olarak her konu tasarımında yabancılar dahıl almakta renklere bakılacak olursa renkler turuncu pembe ortaya karışık burada kı renkler dırek pasparlak mük bır pembe arka plana bakacak olursak da her konu tasarımında olduğu gıbı koyu grı arka plan?
Açıklama yapmama gerek kalmamış gerçekten üzücü...

Jones

create by Jones

Discord:

Jones#6460

Elmaslar
33
Puanlar
4.020
Yer
İstanbul
Minecraft
Jones
Üzücü olan şu dıyorsan bende senın adına üzüleceğım ''bu kışının söyledıklerı haklı üzülüyorum'' mu dıyorsun? yoksa bu şekılde her dakıka yaptığın tasarımların esınlenmekten öte olduğunu ıddea ederek ıftıra atmaya çalışanları mı?
'her dakıka yaptığın tasarımların esınlenmekten öte olduğunu ıddea ederek ıftıra atmaya çalışanları mı?' -bunlara

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
'her dakıka yaptığın tasarımların esınlenmekten öte olduğunu ıddea ederek ıftıra atmaya çalışanları mı?' -bunlara
Güzel senın adına sevındım dostum!

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
675
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Senin deyiminle ''yaw'' dostum tasarımda ki degrade ve oyun menüsü tasarımları asin'in yaptıklarına cok benziyor tahmin ettiğim kadarıyla arkadaşın olduğu için bu kadar korumacı yaklaşıyorsun fakat hoş değil son olarak ''i'' kullanmalısın iyi forumlar^^

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
Senin deyiminle ''yaw'' dostum tasarımda ki degrade ve oyun menüsü tasarımları asin'in yaptıklarına cok benziyor tahmin ettiğim kadarıyla arkadaşın olduğu için bu kadar korumacı yaklaşıyorsun fakat hoş değil son olarak ''i'' kullanmalısın iyi forumlar^^
öncelıkle ıstedığım tuşu kullanırım bozuk olduğu ıçın kullanmıyorum önce sormalısın bu durum senı alakadar etmıyor, sonrasına gelecek olursakda arkım değıl hatta 2-3 gün önce tanıştık ve bura da bırısıne haksızlık yaptığını gördüm ve savundum demek arkım olduğu anlamına gelmıyor.

Sinan Altın

Graphic Designer

Discord:

Sinan Altın#0001

Elmaslar
21
Puanlar
6.320
öncelıkle ıstedığım tuşu kullanırım bozuk olduğu ıçın kullanmıyorum önce sormalısın bu durum senı alakadar etmıyor, sonrasına gelecek olursakda arkım değıl hatta 2-3 gün önce tanıştık ve bura da bırısıne haksızlık yaptığını gördüm ve savundum demek arkım olduğu anlamına gelmıyor.
@KollariSwain anlıyorum efendim ?
@iLion_ Sakin efendim. Bu arada bende "i" harfine basmamanıza tilt oldum ?

Tugratanr

Minerion

Discord:

Tuğra#1453

Elmaslar
99
Puanlar
2.770
AsinPW'nin tasarımlarına bi hayli benzemiş ama güzel eline emeğine sağlık

Justice will win.

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

batuhanacar#8206

Elmaslar
22
Puanlar
970
dostum ne saçmalıyorsun anlamıyorum bi aralar sizi piyasan silip atarım MC-TR forumunuda aynı şekilde diyordun şimdi ne diyorsun anlamadım ki.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
projects.gg tasarımından esinlenilmiş. Bana göre daha iyi olabilirdi, font seçimi yanlış, objeler, simgeler doldurma amaçlı büyük kullanılmış ve göze hoş gözükmüyor. Sağlamak istediklerimiz kısmı tamamen kopya gibi bir şey olmuş ve üstündeki simgelerin yeri hiç olmamış ayrıca birinin içi boş iken diğerinin dolu olması da gözüme takıldı. Bunların dışında bir kaç şey daha sayabilirim fakat şuan gözüme çarpanlar bunlar. Başarılar...

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
dostum ne saçmalıyorsun anlamıyorum bi aralar sizi piyasan silip atarım MC-TR forumunuda aynı şekilde diyordun şimdi ne diyorsun anlamadım ki.
Işte kalıte! Işte kalıte!! buraya gıdın ne oldu tekrarlayınca söyleyıp durunca ne değıştı? çok komıksın.

Justice will win.

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

batuhanacar#8206

Elmaslar
22
Puanlar
970
Işte kalıte! Işte kalıte!! buraya gıdın ne oldu tekrarlayınca söyleyıp durunca ne değıştı? çok komıksın.
işte kalite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı