Sol Reklam

Skript Paylaşımı Report - Mute - Hile/ En İyisi / Tarihli / Derecelendirmeler / Kendine ait mute sistemi / YAML Destekli / Güncelleme: Hile Raporlama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Güzel olmuş, raporlanan kişileri oyun içerisinden görebilsek daha iyi olur bence.

EfeByc21

skript falan

Discord:

Efe#0754

Elmaslar
159
Puanlar
9.270
Yer
İzmir
Minecraft
EfeByc
Güzel olmuş, raporlanan kişileri oyun içerisinden görebilsek daha iyi olur bence.
Kalabalık sunucularda işkenceye dönebilir ve böyle daha düzenli olur diye düşündüm.

MertcanFX

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
17
Puanlar
13.345
Minecraft
iMertcN

AnoxNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
0
Minecraft
salih1904tc
Daha ozgun içerik kullanılabilirdi ama içerikleriniz için sağolun

EfeByc21

skript falan

Discord:

Efe#0754

Elmaslar
159
Puanlar
9.270
Yer
İzmir
Minecraft
EfeByc

EylexLive

Örümcek Hoşt!

Discord:

Umut Erarslan#8378

Elmaslar
110
Puanlar
7.110
Yer
Ankara
Minecraft
UmutErarslan_
Herkes başarılı,süper,diğerlerinden farklı demiş ama çok bir şey göremedim.
Bunu diğerlerinden farklı yapan nedir?
Kategori oluşturma vs. eklenebilir,wait yerine başka bir şey kullanmalısın ayrıca.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Konuya fikri olan olmayan herkes yazmış. Sende hepsine cevap vermeye çalışmışsın. Öne sürdüğün EN Gelişmiş skriptin aşağıdaki skriptin yanına yaklaşamaz. Bu forumda uzunca bir süre satış ve destek konularına baktım. Ancak skript satışları yapan ya da özel skriptler kodlayanların hiçbiri özgün fikirleriyle gelemedi. Birkaç istisna hariç. Hepsi en gelişmiş, gelişmiş gibi sıfatlarla kendilerini göstermeye çalıştılar. Gösterdilerde. Konuna da aynen bu gözle bakıyorum. Yaptıklarının hiçbiri farklı değil. Yaptığın şey aman kodlar anlaşılsın kafasıyla "clean code" muhabbetine dikkat etmiş olmak. Bunun da yanında siz ve sizler gibi olanlar bu tarz skriptleri yapmaya devam ettikçe sunucu performanslarından ödün vermeye devam edecektir. Spigot mc-market blackspigot gibi forumlardan bihaber olanlar sizlerin bu sözde gelişmiş skriptlerinizle sunucularını iyileştirmek güzel yapmak istiyor ama sunucularını berbat bir hale getirdiklerinden haberleri yok. Sana bir tavsiye vereyim. İster gerçekten yazılımcı ol ister skript yazmaya devam et farketmez. Milletin gözünü boyamaya devam ettikçe kendini hiçbir zaman tatmin edemeyeceksin.

EfeByc21

skript falan

Discord:

Efe#0754

Elmaslar
159
Puanlar
9.270
Yer
İzmir
Minecraft
EfeByc
Konuya fikri olan olmayan herkes yazmış. Sende hepsine cevap vermeye çalışmışsın. Öne sürdüğün EN Gelişmiş skriptin aşağıdaki skriptin yanına yaklaşamaz. Bu forumda uzunca bir süre satış ve destek konularına baktım. Ancak skript satışları yapan ya da özel skriptler kodlayanların hiçbiri özgün fikirleriyle gelemedi. Birkaç istisna hariç. Hepsi en gelişmiş, gelişmiş gibi sıfatlarla kendilerini göstermeye çalıştılar. Gösterdilerde. Konuna da aynen bu gözle bakıyorum. Yaptıklarının hiçbiri farklı değil. Yaptığın şey aman kodlar anlaşılsın kafasıyla "clean code" muhabbetine dikkat etmiş olmak. Bunun da yanında siz ve sizler gibi olanlar bu tarz skriptleri yapmaya devam ettikçe sunucu performanslarından ödün vermeye devam edecektir. Spigot mc-market blackspigot gibi forumlardan bihaber olanlar sizlerin bu sözde gelişmiş skriptlerinizle sunucularını iyileştirmek güzel yapmak istiyor ama sunucularını berbat bir hale getirdiklerinden haberleri yok. Sana bir tavsiye vereyim. İster gerçekten yazılımcı ol ister skript yazmaya devam et farketmez. Milletin gözünü boyamaya devam ettikçe kendini hiçbir zaman tatmin edemeyeceksin.

Öncelikle, ben hiçbir yerde bu "en gelişmiş skriptim" şeklinde belirtmedim ki değil. En iyisi dediğim de forum üzerindeki rapor sistemlerinden bahsediyorum ve benim öne çıkardığım da "clean code" muhabbeti de değil uyguladığım sistem. Diğerlerinin aksine daha kullanışlı olduğunu düşündüğümden ve diğer özelliklerinden dolayı "en iyi" şeklinde belirttim. Ayrıca sunucu performansları kısmında sıkıntı yaratacağını sanmıyorum ancak kodlamanın geliştirilebileceğini ben de artık düşünüyorum çünkü bu skripti yazalı biraz oluyor.
Konu hakkında yorum yapanlara da "fikri olmayanlar" demek biraz kendi fikrinin dışında hiçbir şey görmemek gibi bir şey oluyor.
Ayrıca milletin gözünü boyamak dediğin de konu başlığı ise benim bundan ne kazancım olduğunu sanıyorsun onu da anlayamadım.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Öncelikle, ben hiçbir yerde bu "en gelişmiş skriptim" şeklinde belirtmedim ki değil. En iyisi dediğim de forum üzerindeki rapor sistemlerinden bahsediyorum ve benim öne çıkardığım da "clean code" muhabbeti de değil uyguladığım sistem. Diğerlerinin aksine daha kullanışlı olduğunu düşündüğümden ve diğer özelliklerinden dolayı "en iyi" şeklinde belirttim. Ayrıca sunucu performansları kısmında sıkıntı yaratacağını sanmıyorum ancak kodlamanın geliştirilebileceğini ben de artık düşünüyorum çünkü bu skripti yazalı biraz oluyor.
Konu hakkında yorum yapanlara da "fikri olmayanlar" demek biraz kendi fikrinin dışında hiçbir şey görmemek gibi bir şey oluyor.
Ayrıca milletin gözünü boyamak dediğin de konu başlığı ise benim bundan ne kazancım olduğunu sanıyorsun onu da anlayamadım.
"ben de en gelişmişini yaparak şu rapor işine bir nokta koymak istedim. " cümlenden bahsediyorum. Skript yeteneklerinden ya da diğer skrirptlerinden bahsetmiyorum. Fikri olmayanlara gelirsek. Burada yorum yaparken bir şeyler empoze etmeye çalışmıyorum ama biri zaten bu skriptin gereksizliğinden bahsetmişse tekrar aynı şeyi başka hiçbir şey olmadan dile getirmek fikirsizlerin yapacağı bir iştir. Sunucu performansını da yorumumu iyi okusaydın anlayabilirdin. Sadece bu skript bir şey yapmayabilir. Ancak sizlerden alınan ilham sunucuyu tamamen skriptle yapıcam skripter olucam algısı uyandırıyor. Yanlış ve tamamen tehlikeli. Göz boyamaya gelirsek. Tanınmışlık konusunda her konu iş yapar ama skript eklenti ve paket paylaşımları daha çok iş yapar. Bilmem anlatabildim mi?

EfeByc21

skript falan

Discord:

Efe#0754

Elmaslar
159
Puanlar
9.270
Yer
İzmir
Minecraft
EfeByc
"ben de en gelişmişini yaparak şu rapor işine bir nokta koymak istedim. " cümlenden bahsediyorum. Skript yeteneklerinden ya da diğer skrirptlerinden bahsetmiyorum. Fikri olmayanlara gelirsek. Burada yorum yaparken bir şeyler empoze etmeye çalışmıyorum ama biri zaten bu skriptin gereksizliğinden bahsetmişse tekrar aynı şeyi başka hiçbir şey olmadan dile getirmek fikirsizlerin yapacağı bir iştir. Sunucu performansını da yorumumu iyi okusaydın anlayabilirdin. Sadece bu skript bir şey yapmayabilir. Ancak sizlerden alınan ilham sunucuyu tamamen skriptle yapıcam skripter olucam algısı uyandırıyor. Yanlış ve tamamen tehlikeli. Göz boyamaya gelirsek. Tanınmışlık konusunda her konu iş yapar ama skript eklenti ve paket paylaşımları daha çok iş yapar. Bilmem anlatabildim mi?
Senin attığın bağlantıyı inceledim o işin "hile" kısmına odaklanmış ben ise sohbet kısmına odaklandım ve hala diyebilirim ki sohbet kısmı için
en gelişmiş, en mantıklı sistem bu skripttir. İnsanlarda skripter olma hissiyatı uyandırmam neden bu kadar sıkıntı oldu anlamadım, iyi kodlanırsa lag yapmayacağını kesinlikle söyleyebilirim ki bir arkadaşım var tamamen skript ile bir sunucu işletiyor ve lag yok, çünkü kodlamalar çok düzgün. Tanınmışlık konusuna gelirsek, konu başlığını fazla iddialı koymam dışında bir yanlışım yok yani bu konunun vereceği tanınmışlığı hakediyorum diye düşünüyorum yine de bu detaylı fikirlerini beyan ettiğin için teşekkürler.

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
wait 24 hours u görene kadar skript güzeldi.
Sunucu çökmeleri restartları vs. durumlarda çalışmaz.

akile

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
Fatih_Borlu
GUI ve Title Eklersen Daha İyi Olabilir Mesela Susturulunca Ekranda Çıksın

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi
MinePass

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Güzel bir skript olmuş, ellerine sağlık. Bence yeni güncellemeler geldikçe daha güzel olacağını düşünüyorum. Başarıların devamını dilerim.

Sebastian Sasuke

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Sebastian Sasuke#0001

Elmaslar
145
Puanlar
0
Minecraft
Sasuke
Plugini var fakat emeğe saygı. Böyle skriptler çok kullanılmıyor. Yine de eline sağlık.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı