• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Video REKTLER HAVADALAR (ADAMLARIN İÇİNDEN GEÇTİK [SKYWARS #2] )

YunusOP

Yılların bile eskitemediği değerlerdir anılar.
20 Aralık 2017
327
164
490
YunusCanGungordu

Video biraz daha kaliteli olsaydı keşke. Müzik zaten berbat. Klasik Youtube müzikleri. Video sesli olsaydı en azından konuşarak anlaşırdın. Bir dahaki videoya artık. :)

ThanatosUltio

20.05.2018 Dün gibi aklımda <3 MC-TR
21
22 Ekim 2017
340
266
690

hiç zevkli değil izlemezdim açıkcası
Nesi sıkıcı pek anlayamadım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Video biraz daha kaliteli olsaydı keşke. Müzik zaten berbat. Klasik Youtube müzikleri. Video sesli olsaydı en azından konuşarak anlaşırdın. Bir dahaki videoya artık. :)
Aynen Yunus haklısın 1080p olduğu halde kalitesiz anlayamadım , Müziği birdaha ki videoda değiştireceğim, Sesli video kısmına gelirsek de biraz abone kazandıktan sonra istiyorum sesli çekmeyi.

Yorumun için teşekkürler

ChakmaJustin

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
15 Mayıs 2018
16
5
10
Chakma
Chakma

İlk önce İrfan abiye katılıyorum ki biraz sıkıcı. Üstüne alınma. Ses yok ilk başta ve şu müziğe gıcığım gidiyor. Gerçekten izleyiciyi de anlayın. Siz beğenirsiniz biz beğenmeyiz veya biz beğeniriz siz beğenmezsiniz. İnsanların görüşüne saygılı çıkmalısın ki onlarda sana çıksın. İrfan abi bir görüş belirtmiş sen alınmışsın.

Elmaslar: ThanatosUltio

ThanatosUltio

20.05.2018 Dün gibi aklımda <3 MC-TR
21
22 Ekim 2017
340
266
690

İlk önce İrfan abiye katılıyorum ki biraz sıkıcı. Üstüne alınma. Ses yok ilk başta ve şu müziğe gıcığım gidiyor. Gerçekten izleyiciyi de anlayın. Siz beğenirsiniz biz beğenmeyiz veya biz beğeniriz siz beğenmezsiniz. İnsanların görüşüne saygılı çıkmalısın ki onlarda sana çıksın. İrfan abi bir görüş belirtmiş sen alınmışsın.
Dostum burası özgür bir forum irfan görüşünü belirtti bende nasıl düzeltebileceğimi sordun bunun alınmakla bir alakası yok.

Elmaslar: ChakmaJustin